Lista wybrańców, czyli Tajemnicza Witryna i jej inicjatywa

+
Od wczoraj myślę, czy to do mnie i jaki kominek?!
Ja mam genialną pamięć, wyborną, tylko krótką niezmiernie...

Oj Und, no wiesz? Choć pewnych rzeczy może lepiej nie pamiętać :p

Powinien być śnieg, powinny być świąteczne dekoracje i picie gloggu (nie grogu!). Bo cały ten listopad to jest jakaś jedna wielka pomyłka - zimno, mokro, paskudnie. A taka śnieżna, świąteczna zima jest piękna. Jak tak sobie po powrocie do domu napali w kominku i zrobi gorącej czekolady... (uroki życia na wsi i pracy w domu) albo jak mu wyłączą prąd, więc nie ma odgrzewania, zasypie mu wszystkie drogi i po opał daleko, a komputer bez prądu ani rusz.... (takoż uroki życia na wsi i pracy w domu)

Pójdź w me ramiona, ale zabierz ze sobą kominek, bo nie posiadam.

@Szincza - chcesz mnie zmotywować do rezygnacji z miejsca czy chciałbyś dołączyć? :D
Myślę, iż piątek przeżyjemy na lajcie.
 
Last edited:
Ja naprawdę przepraszam! Po prostu mieszkam z siostrą i gdybym sprosiła wszystkich, to zamieniłoby się to pewnie w niekontrolowaną imprezę, a z dziczy mojej w ogóle byśmy wtedy nie dotarli w sobotę da azjatycką stronę Wisły (wybacz, CDP!). ;)
 
Jeśli ktoś z przyjezdnych chciałby przyjechać na dłużej, ale ma problem z noclegiem, to proszę o kontakt na pw, coś się wymyśli.
 
Piątek na lajcie w stylu, iż jakoś @Szincza da się zapewne znieść.

 
W tym czasie będę w Warszawie na targach książki, więc teoretycznie mnie też można liczyć :)
 
Moi drodzy! Czy możemy powoli zacząć dogadywać szczegóły? To znaczy, gdzie się spotkamy i o której? Podejrzewam, iż zajmie nam to i tak dobry tydziń, a spotkanie tuż tuż :p

Liczę na łaskawe sugestie mieszkańców miasta.
 
To znaczy, gdzie się spotkamy i o której?

Jeśli mówimy o piątku to najbardziej zależy to od Ciebie, @Szincza i innych przyjezdnych, o której przybędziecie i czym. Jeśli pociągiem, to idealnym miejscem spotkania jest DW Centralny. Ja mam generalnie w piątki dużo czasu, więc mogę się dostosować do potrzeb przyjezdnych.
 
W piątek, to chyba faktycznie najrozsądniejszym miejscem na spotkanie jest Centralny. Natomiast co do soboty to już będzie można ustalić w trakcie :).
 
Top Bottom