Lista wybrańców, czyli Tajemnicza Witryna i jej inicjatywa

+
Ja za PiwPaw nie przepadam. Zawsze tłumy. To raczej takie miejsce, że wypijasz piwko i lecisz dalej. Dłużej posiedzieć tam się nie da.

Chmielarnia bardzo spoko. Dobre piwo i jedzonko.

Hopsters też na plus. Dużo różnych piw. I wejdziemy większą grupą. Nawet taką +10 osób. Tylko trzeba zarezerwować.
 
@genNighty - już śpieszę!

Prewiedźmiński zlot 20.05.2015
18.00 HOPSTERS
Aleja Jana Pawła II 45A
01-008 Warszawa

1. Lotherien
2. mcbobek
3. eley
4. Szincza
5. genNighty
6. Galadh
7. Yngh
8. CylonkaKama
9. milord_p
10. Vattier
11. PATROL
12. Rustine
13. UncleArtr
14. zuber1906
15. I_w_a_N
16. SMiki55

Właściwy after Wiedźmińskiej Braci 21.05.2016
Pierwotnie romantyczny grill nad brzegiem Wisły (@szypek26 zapewnia nakrycia głowy jakby co!)
ewentualnie
PiwPaw BeerHeaven
Foksal 16
00-372 Warszawa



1. Lotherien
2. genNighty
3. mcbobek
4. milord_p (?)
5. Yakin (?)
6. Hostile
7. CylonkaKama
8. PATROL
9. Yngh
10. Sylvin
11. W_Wallace
12. UncleArtr
13. Rustine
 
Last edited:
Zostaję do niedzieli, więc after party, a nawet after after party, będzie uświetnione (czy wręcz przeciwnie, hmm) moją skromną osobą.

 
Sobota u mnie jak najbardziej, chociaż mam jakiś wykład w niedzielę na podyplomowych...
...prowadzić.
 
Ja nie wiem jak z sobotą, bo w niedzielę pracuję na targach książki, chociaż na chwilę pewnie będę mogła.
Na piątek się piszę.
Jest jeszcze na bocznej Świętokrzyskiej fajna piwialnia - dużo miejsca, wejdziemy dużą grupą, tylko muszę sobie przypomnieć nazwę... No i dużo kranów z dobrym piwem, które można spróbować zanim podejmie się decyzję :)
 
Jeśli o mnie chodzi, to wyjątkowo mam limitowany czas na stolicę - będę w sobotę na styk i wybywam przed wieczorem na pewno. Peszek, bo zwykle zostaję na noc, ale tym razem musiałam się ogarnąć inaczej...
Także ani biforek, ani afterek w moim wykonaniu się nie uda TYM RAZEM.

---------- Zaktualizowano 00:06 ----------

I dodam, że odczuwam pewien smutek z tego powodu, jednak są i plusy. Otóż, widzicie, są tacy ludzie... zdarza się tak w życiu... coś jak, bo ja wiem, aberracja czy inne takie... no, mówiąc wprost, ja szczerze, całą sobą i na zawsze nie lubię piwa.
Więc może to i lepiej, że Wam nie potowarzyszę, bo to podobno bywa drażniące dla otoczenia :D
 
Więc może to i lepiej, że Wam nie potowarzyszę, bo to podobno bywa drażniące dla otoczenia
Co to za bzdury? Ja piwo znoszę, ale piję niezwykle rzadko. Więc to nie jest tak, że będzie tylko samo piwo. Mam nadzieję??

Ale jesteś usprawiedliwiona, rozumiem. Wjazd i wyjazd mam na myśli ;)
 
Dobra, zagapiłam się i miałam na myśli PiwPaw, ale skoro odpada, to jestem za Hopsterem.

Oczywiście w barach są też na przykład soki :) albo wódka (to przecież nie piwo! ;)
 
Niestety, najprawdopodobniej nie będzie mnie w ogóle u REDów, więc na spotkaniu przed, czy po także.Oraz, podobnie jak @undomiel9, nie kocham piwa. Zdaje się, że na studiach wypiłam przydział życiowy i już mi nie wchodzi, więc nie będzie wstydu - bo nie ma nic gorszego w knajpie, niż jednostki niepijące :p
Mojito. Mojito lubię.
 
Ja wstępnie potwierdzam piątek i sobotę :). Ale tak jak mówiłem, na 100% będę wiedział zdecydowanie bliżej terminu, bo specyfika mojego zajęcia jest taka, że nie mogę sobie sam ustalić wolnego, a i niedzielę często mam zajęte. Na razie tylko oczywiście zarezerwowałem sobie wolny termin na sobotę, bo samej wizyty oczywiście przegapić nie mogę :).
 
Mojito też dobre... Lubię :)
Ja w piątek mogę, tylko będę po 19:00, bo pracuję do 19:00 (w dobrym miejscu pracuję więc dojadę prędko).
Sobota... sama nie wiem. Na chwilę zapewne tak.
 
Ja bym chciał być, nawet bardzo (i lubię piwo!), ale przyjeżdżam z Holandii, więc mam mocno ograniczone widełki czasowe. :sad:
 
A reszta nowych misiaczków pisze się na poREDowe spotkanie w sobotę? No i nasi Niebiescy? Jak tam sprawa wygląda?
@undomiel9
@zi3lona
@HuntMocy
@Keth
@Nars
@szypek26
@Vattier

bratacie się z użyszkodnikami?

W sumie to chętnie bym wpadł się przywitać. Na chwilę obecną o sobocie nie jestem w stanie nic powiedzieć, ale w piątek prawdopodobnie wpadnę się spotkać.

Jak ustalicie konkrety to postaram się lepiej określić :)
 
Nie należę do wybrańców, ale w sobotę też się mogę pojawić.
I nie dyskryminuję żadnego alkoholu, taka jestem tolerancyjna.
 
Nie należę do wybrańców, ale w sobotę też się mogę pojawić.
I nie dyskryminuję żadnego alkoholu, taka jestem tolerancyjna.

Zuch dziewczyna.

Odnośnie after-party - ja odpadam, zwijam się po evencie. Obowiązki służbowe, niestety.
 
U mnie piątek pewnie odpada, ale sobota jak najbardziej. Muszę sobie tylko nocleg ogarnąć :p
 
Top Bottom