Lista wybrańców, czyli Tajemnicza Witryna i jej inicjatywa

+
Ja mogę się zadeklarować do powyższej grupy AA tyle, że na obecną chwilę ze znakiem zapytania (bo nie wiem czy mi coś nie wypadnie).

P.S. Jakby ktoś miał problemy z noclegiem to mogę jedną osobę przenocować. Jeśli pasuje jej spanie na podłodze (oczywiście na jakimś materacu). Powyższe oczywiście jak będę w stolicy i na zlocie, a różnie się może zdarzyć.
 
A ja kolejny raz powtarzam, że chodzi o towarzystwo, a nie o to, czy ktoś będzie pił sok, piwo czy mojito :)
Także wbijać, wbijać wszyscy! :)
 
Jak na razie, na sobotę jest dość mało osób, więc może opcja grilla nad Wisłą przyciągnie niezdecydowanych? Idea @UncleArtr
 
Last edited:
Liczyć mnie na bifor i after, przyjadę w piątek najprawdopodobniej PolskimBusem o 17:15, więc na 18 mogę dotrzeć tam gdzie trzeba.
 
Gdyby była pogoda spotkanie pod chmurką na piaszczystym praskim brzegu nie byłoby takie złe.
Miejsc jest aż nadto.

 
W moim przypadku piątek zdecydowanie odpada (zajęcia), a co do soboty, to bilety mam już zarezerwowane (najwcześniejszy i najpóźniejszy możliwy transport), a z tego co się orientuję to akurat starczy mi czasu tylko na samo spotkanie w siedzibie REDów.
 
Jestem również w ekipie przyjeżdżającej w sobotę, a wracającej w niedzielę
(chyba, że coś mocno się pogmatwa :/ ale tego nie wliczam w rachubę)
 

Yngh

Forum veteran
Póki co pisze się zarówno na piątek, jak i na sobotę ;). Jeśli więc nic nie wypadnie po drodze, to powinienem się pojawić.
 
Ja będę niańczył chłopaków od Powrotu, więc pewnie będę i na afterze (jako niby pomysłodawca grilla wypadałoby :D) i chociaż częściowo na biforze :)
 
Top Bottom