Lista wybrańców, czyli Tajemnicza Witryna i jej inicjatywa

+
W sumie mnie można do tej grupki dopisać "prewiedźmińskiego zlotu", to będzie 17 (100% pewności, że będę nie daję).

Odnośnie lokali zupełnie się nie orientuję, więc zostawiam tą kwestię obeznanym warszawiakom.
 
Cieplej się robi, piwo lepiej wchodzi.

Mamy grupę 16 osób. Można zacząć powoli dzwonić (mogę się tym zająć) w poszukiwaniu miejsca.
Lista lokali:
hopsters
chmielarnia
spiskowcy rozkoszy
szwejk
piw-paw
bierhalle - w ostateczności

Jeszcze sugestie poproszę jakieś.

Czy my nie zajmiemy w ten sposób 3/4 Chmielarni? ^^ Przynajmniej tej w Domu Wędkarza.
 
Postaramy się zająć całą. ;)

A tak poważnie, nie znam wielu lokali piwnych, bo głównie tłukę się po wódkodajniach przy Nowym Świecie i Krakowskim.

@zuber1906 to są głównie lokale typu "piwo i przekąski" /multitap; Szwejk to jadło i cienkie piwo-wino. Wszystko jest stosunkowo blisko DW Centralnego - maks 10 min tramwajem+ dojście. Staramy się na piątek wybrać coś z łatwym dojazdem z Centrum raczej.
 
Jest jeszcze knajpa z niezłymi drinkami i dobrym jedzeniem w dobrym miejscu (przy Pasażu Wiecha), Słoik się nazywa. I jest tam sporo miejsca. Ale obawiam się, że ci, którzy wydali ostatni piniundz na podróż, mogą nie być zachwyceni tym wyborem. ^^
 
Pierwsze primo, mój post był skierowany do Rustine'a, więc jeśli nie wiesz o co chodzi, rozsądniej byłoby nic nie pisać. Poza tym...

Masz problemy.

No z czyich jak czyich, ale z Twoich ust (palców?) brzmi to naprawdę groteskowo :D
 
Last edited:
Cichać mi tutaj, co to za rozróba się tutaj szykuje? Zaraz znowu będzię o słowie na D.
Co do kwestii lokalu, nie mam szczególnych preferencji. Ot, miło byłoby usiąść, wypić kieliszek wina, ewentualnie piwo, wodą też się zadowolę. Coś do zjedzenia zawsze można złapać na szybko do ręki na mieście, ja osobiście nie mam potrzeby pójścia do lokalu z czterogwiazdkowym menu ;)
Mój przyjazd w piątek zaczyna się powoli niebezpiecznie przesuwać na późne godziny wieczorne i zaczynam się poważnie obawiać, czy w ogóle dotrę w porze kolacji :>

@genNighty - ależ ja o obecnym zlocie piszę i wzorowej postawie usera @zuber1906. Nie mam zamiaru odbierać Ci żadnych honorów :p
 
@UncleArtr

Pisałeś na ogólnym forum, nie zwracając się do kogoś bezpośrednio to się nie dziw, że ktoś "się wtrącił". A całej "groteski" jakoś nie wyłapuje...
Ale dla dobra ogółu radzę nie ciągnąć tematu.
 
DOKONAŁEM REZERWACJI NA PIĄTEK 20.05 NA GODZINĘ 18:00 NA MOJE IMIĘ W LOKALU O NAZWIE

HOPSTERS

Strona internetowa
Lokalizacja
Dojazd
Hopsters jest typowym multitapem z drobnymi przekąskami.
Łatwy dojazd (7 minut) z DW Centralnego tramwajem nr 17, 33 i 35 - KIERUNEK ŻOLIBORZ (PRZYSTANEK NOWOLIPKI). W pobliżu znajduje się dużo knajpek z jedzeniem wszelakim (Kebaby, Pizza, KFC, McDonalds, Starbucks) i Freshmarket.

ED: Pan zapewnił, że nie będzie problemu ze stolikiem na 17 osób.
 
Last edited:
W sumie od Centralnego nieco jest ale ładny dojazd (chyba każdym tramwajem, który jedzie na północ - poza linią 10) i miejsce przyjemne.

---------- Zaktualizowano 21:40 ----------

W pobliżu jest nawet (nie jeden) kebab, KFC oraz Biedronka.
 
Ja tą okolice swego czasu często odwiedzałem i zawsze lubiłem te rejony. Skwerki, cmentarze i ładne wewnętrzne ulice.
 
Często łazisz po cmentarzach dla rozrywki? :blink:

A wiesz, że czasem mi się zdarza. Tym bardziej jak są to tak piękne nekropolie jak warszawskie Powązki.



 
Często łazisz po cmentarzach dla rozrywki? :blink:

Są nawet cmentarze (co prawda nie u nas, ale niedaleko), gdzie trzeba zapłacić za wstęp i to całkiem sporo - Josefov.

A co do wybranego lokalu, to dla mnie super. Akurat mam tam bardzo dobry dojazd :D.
 
Last edited:
Top Bottom