Lista wybrańców, czyli Tajemnicza Witryna i jej inicjatywa

+
Serio? :D
Bez urazy, ale jeśli ktoś nie był w Warszawie, to instrukcja "po wyjściu z centralnego kierować się na zachód i przejściem podziemnym do przystanku pod wiaduktem" jest bardzo optymistyczna :p Sama nie mam problemów z poruszaniem się po większych miastach, może nawet kompas w głowie i jakaś łatwość zapamiętywania, skąd dokąd czym, ale plątanina przejść, wiaduktów, nad-i-pod koło Dworca Centralnego to nie jest coś do ogarnięcia przez nowego przybysza, no sorry :D
Jeśli chcecie się spotkać, to ze szczerego serca doradzam wyznaczenie jakiejś jednej osoby-przewodnika, która po prostu na ludzi spoza Wawy poczeka i zaprowadzi na miejsce.
 
A ja szczerze polecam google maps :p Jeszcze mnie nie zawiodło, odkąd mieszkam w Warszawie to nigdy się nie zgubiłam. Muszę przyznać, że akurat komunikacja miejska jest w tym mieście bez zarzutu. Do tego do Hopstersa jest bardzo dobry dojazd.
 
A ja szczerze polecam google maps :p Jeszcze mnie nie zawiodło, odkąd mieszkam w Warszawie to nigdy się nie zgubiłam. Muszę przyznać, że akurat komunikacja miejska jest w tym mieście bez zarzutu. Do tego do Hopstersa jest bardzo dobry dojazd.

Ja nie mówię, że komunikacja jest zła - ja tylko stwierdzam, że duże miasto potrafi przytłoczyć i naprawdę nietrudno się zagubić. Do REDa dojazd jest, w mojej ocenie, banalny (prosto, metro, w prawo, tramwaj, w lewo, prosto, w prawo), a też potrzebowałam kilku podejść, żeby w gąszczu przystanków, przejazdów, ulic, zejść, wejść i wyjść wyłuskać tę prostotę ;p
Sama pochodzę z małego miasta, więc nawet widok Pałacu Kultury robi wrażenie. Może i Wawa to nic przy Nowym Jorku, ale przy takiej Małkimi czy inych Wirwajdach to, no, wiesz ;) I po co się Wam ekipa ma gubić i stresować - dotrą spóźnieni, nie nadrobią, będzie smutek :p
 
Akurat z dojazdem z Centralnego do knajpy naprawdę nie powinno być problemu :). Wystarczy zapytać kogoś o przystanek tramwaju nr 17, 33 lub 41 w kierunku do al. Solidarności i którymś z nich podjechać cztery przystanki bez żadnych przesiadek :). Przystanek jest pod wiaduktem nad rondem i jest tylko jeden tak przy dworcu. Nie można się pomylić :).
 
Z centralnego wsiada się w tramwaj 17 lub 33 (jeszcze jeden jest, ale nie pamiętam teraz) i się jedzie niemal prosto do baru (tylko trzeba przejść z przystanku na drugą stronę ulicy). Wyjście na tramwaj w podziemiach na Żoliborz.
Mogę rozrysować jak ktoś chce i rozumiem, że się w Warszawie można pogubić, bo sama nie ogarniałam, szczególnie w pośpiechu, tych wyjść i przejść. Oznaczenie poza tym jest super, a w podziemiach zawsze są ochroniarze, którzy pokażą drogę.
Poza tym można także ustalić kto skąd będzie jechał (nie wszyscy pewnie prosto z pociągu pogonią do baru). Słuchajcie, ja kończę o 19:00 więc osoby, które będą nieco póxniej niż umówiona 18:00 mogą się spotkać nawet przy peronie numer dwa na centralnym, a ja mogę podjechać i zaprowadzić.
Tylko się jakoś zorganizujmy i dajcie mi znać czy w ogóle ktoś będzie po 19:00 potrzebował przewodnika.
 
A mi dajcie znac czy o 17:30 sie przydam gdzieskolwiek. Mam czas i chetnie przyjade. Nie dopuszczam mysli, by ktos sie mogl pozbawic przyjemnosci lyku piwa o 18:00 z powodu opoznien logistycznych.
 
Normalnie jacy przyjaźni ci mieszkańcy stolicy! Słyszłam, że przyjezdnych normalnie łykacie na raz :p

A tak na poważnie - ja bardzo chętnie na PW poproszę numery telefonów od chętnych udzielić mi telefonicznych instrukcji, gdybym się zgubiła lub miała nie dojechać na czas. Swojego numeru nie podam, ponieważ mam zamiar zakupić starter po przekroczeniu granicy.
 
@Lotherien, żądam wyjaśnień. Dlaczego Yngh nr 2 został usunięty z listy? Przecież to bez sensu. Po pierwsze, 17 osób wygląda lepiej niż 16, a po drugie, Yngh nr 1 nigdzie się nie wybiera bez nr 2.
 
I tak pewnie nie będzie 100% frekwencji, ale ostatnią wieczerzę zapewne będziemy mogli odtworzyć :smile: ...
 
żądam wyjaśnień. Dlaczego Yngh nr 2 został usunięty z listy? Przecież to bez sensu. Po pierwsze, 17 osób wygląda lepiej niż 16, a po drugie, Yngh nr 1 nigdzie się nie wybiera bez nr 2.
Taki pomysł miałam, żeby nie odstraszać niezdecydowanych i uporządkować listę, nie muszą od razu obawiać się naszego towarzystwa.
Jednym postem zepsułeś mój cały master plan :p
 
Mam prośbę do wszystkich obecnych. Jak wiecie, na pewnym screenie zaprezentowano pewną postać. Z całego serca proszę o niedyskutowanie o niej, niewspominanie treści tego screena, bo i tak nie ma żadnego miejsca na spekulacje, a znam w naszym gronie osoby, które nie zamierzają oglądać żadnych materiałów z nadchodzącego dodatku.
Redzi bez zastanowienia zepsuli nam zabawę, nie róbmy tego tym, którzy nie chcą sobie jej zepsuć.
 
Mam prośbę do wszystkich obecnych. Jak wiecie, na pewnym screenie zaprezentowano pewną postać. Z całego serca proszę o niedyskutowanie o niej, niewspominanie treści tego screena, bo i tak nie ma żadnego miejsca na spekulacje, a znam w naszym gronie osoby, które nie zamierzają oglądać żadnych materiałów z nadchodzącego dodatku.
Redzi bez zastanowienia zepsuli nam zabawę, nie róbmy tego tym, którzy nie chcą sobie jej zepsuć.

Obawiam się, że będąc w studiu informacji o tej osobie i tak się nie uniknie. A mi to tak naprawdę nie chce się jakoś wierzyć, że jeszcze ktokolwiek nie jest świadom, że ta osoba się pojawi, bo w kilku portalach growych było to napisane zupełnie otwartym tekstem. No chyba, że ktoś nie czyta żadnych, ale to żadnych wiadomości o dodatku i nie śledzi też forum :). Ale takich osób w tym gronie chyba nie ma :).
 
Last edited:
Ja nie czytam dopóki nie zagram
Także są takie osoby :p

W takim razie, przed wizytą w REDanii, proponuję zaopatrzyć się w dodatkowy osprzęt :p

 
Top Bottom