Lista wybrańców, czyli Tajemnicza Witryna i jej inicjatywa

+
erwins;n9644221 said:
Edit: Zagadałem ich na FB i powiedzieli, że tylko tosty mają. Jest gdzieś obok przyzwoita restauracja lub coś z jedzeniem ?

Jak znam Redów, to po wizycie w studio jedzenia będziemy mieć dość do następnego dnia :D.

 
Yngh;n9646781 said:
@Lotherien Ja się stawię

I to rozumiem! Właściwa postawa! Postaram się przynieść ze sobą książkę! :D

Sherlotka;n9647431 said:
Na biforek bardzo chętnie, chcę Was poznać no i chcę, żebyście mnie też poznal

Duch community - zacnie! Zatwierdzamy i zapraszamy (*choć mnie nie będzie, ale nie bój się - nie gryzą! Najwyżej szklanka jakaś poleci).

szypek26 - zlituj się i wspomóż brać solidnym info na temat kebabu w okolicy, bo nam się jeszcze towarzystwo wykruszy.
 
Ja będę w sobotę przed 9, po evencie oczywiście zostaję na after, a w niedzielę będę siedział w Warszawie gdzieś do 19 (może będę zwiedzał, np. okoliczne bary i McDonaldy :p). Teoretycznie zaklepałem sobie też piątek wolny w razie "W", więc jakby mi coś odbiło, to mogę się nieoczekiwanie pojawić na biforze :p
 
Yakin;n9647501 said:
Jak znam Redów, to po wizycie w studio jedzenia będziemy mieć dość do następnego dnia :D.

:D Czyli zabrać ze sobą biedronkową reklamówkę, coby pokazać duch mojego prawdziwego Janusza i coś zaiwanić? Jakiś ser z kanapek dajmy na to?
 
Lotherien;n9647531 said:
szypek26 - zlituj się i wspomóż brać solidnym info na temat kebabu w okolicy, bo nam się jeszcze towarzystwo wykruszy.
Wstyd się przyznać, ale nie jestem zorientowany. Ale spoko, po drugim piwie włączy mi się gastrofaza i wyczuję baraninę z kilometra :D
 
Lotherien;n9647531 said:
szypek26 - zlituj się i wspomóż brać solidnym info na temat kebabu w okolicy, bo nam się jeszcze towarzystwo wykruszy.

Jakieś 5 minut piechotą od Paradoxu jest Pizza Hut i KFC na pl. Bankowym. Żadnego kebabu bliżej nie kojarzę. Bliziutko jest też jeszcze normalna pizzeria/knajpa Prima (też góra 5 minut).

 
Hostile;n9654901 said:
Ja tam jestem na diecie! Znaczy prawie! :p
Oj tam oj tam. Pamiętam spotkanie w 2016 i dieta czy nie / i tak zdążyłeś być mistrzem drugiego planu na moim każdym zdjęciu :p
 
Top Bottom