Lista zmian, część 2

+
Renfri24 said:
W akcie II w ścieżce Roche'a można było spotkać golema w kryjówce królobójców i w Vergen pod domem Filippy to też był chyba golem(?). :p
Pod domem Filippy był żywiołak :)
 
Hm... poprawki, poprawki. Fajnie ale ja czekam na listę zmian (wiem trochę tego było, ale miałem na myśli zmiany które wniesie ER), a najpóźniej na początku kwietnia na porządną akcję promocyjną.
 
IwaN said:
Hm... poprawki, poprawki. Fajnie ale ja czekam na listę zmian (wiem trochę tego było, ale miałem na myśli zmiany które wniesie ER), a najpóźniej na początku kwietnia na porządną akcję promocyjną.

To właśnie to :) Niektóre są niespodzianką i tajemnicą.

IwaN said:
Pod domem Filippy był żywiołak :)

Hahah i co i co? pomyliłaś się :p :D
 
MM360, czy to już ostatnia część poprawek technicznych/bugów?
Kiedy możemy liczyć na listę usprawnień i nowości? Bo chyba nie powiecie, że takich nie będzie, w końcu to Edycja Rozszerzona:)
 
@Michax
Nie wiem, gdzie Cię niby przedrzeźniałam. :p
W grze miał nazwę golem i na wiedźmińskiej wikii też jest jako golem, więc pewnie "żywiołak" to po prostu jakaś jego odmiana. A przynajmniej tak mi się wydaje, ekspertem w tych sprawach nie jestem. :)

e:
wiem, spoko, spoko :)
 
A ja z innej beczki.Chciałem po prostu podziękować RED-om za to,że nie "olewają" klientów.Poprawki,dodatki,ZWIERZĄTKA ;) -wszystko gratis.

Za wsparcie,włożoną pracę i za szacunek dla fanów(z pewnością nie tylko w swoim imieniu) dziękuję i chylę czoła.
 
janisz86 said:
MM360, czy to już ostatnia część poprawek technicznych/bugów?
Kiedy możemy liczyć na listę usprawnień i nowości? Bo chyba nie powiecie, że takich nie będzie, w końcu to Edycja Rozszerzona:)

Nie rozumiecie że to jest cała lista zmian nic więcej się nie dowiemy do premiery :) Mało Wam ponad 100 poprawek i usprawnień.

@Renfri24
Żartuje sobie przecież z Ciebie :)
 
Dnia nie starczy na przeczytanie całej listy ;)

Ktoś mógłby wytknąć, że sporo punktów to taka bardziej kosmetyka, która brzmi bogato opisana całym zdaniem, a w gruncie rzeczy to drobiazg. Tylko, że drobiazgi są najważniejsze, bo na nich się najczęściej wszystko sypie; a fakt, że REDzi powyłapywali takie rzeczy, świadczy o nich bardzo dobrze.

Według kanonów RPG żywiołak = 'elemental', generalnie coś pochodzącego z natury, a golem to sztuczny konstrukt. Aż nie chce mi się wierzyć, że REdzi by to pomylili...
 
Ja tam czekam na ubogaconą okoliczną faunę, już nie mogę się doczekać przegonienia gęsi po zaułkach Flotsam;)
 
undomiel9 said:
Dnia nie starczy na przeczytanie całej listy ;)

Ktoś mógłby wytknąć, że sporo punktów to taka bardziej kosmetyka, która brzmi bogato opisana całym zdaniem, a w gruncie rzeczy to drobiazg. Tylko, że drobiazgi są najważniejsze, bo na nich się najczęściej wszystko sypie; a fakt, że REDzi powyłapywali takie rzeczy, świadczy o nich bardzo dobrze.

Według kanonów RPG żywiołak = 'elemental', generalnie coś pochodzącego z natury, a golem to sztuczny konstrukt. Aż nie chce mi się wierzyć, że REdzi by to pomylili...

Fakt, Redzi się postarali, ale nie zapominajmy o wszystkich graczach, którzy raportowali na forum o najmniejszych bugach.
 
Autentycznie podziwiam tych userów, niektóre listy miały kilometr długości.
Myślę, że CDPR może być dumny z takich fanów.

@Ostrowiak - przepraszam, kto? o_O
 
Palimpsest said:
Ja tam czekam na ubogaconą okoliczną faunę, już nie mogę się doczekać przegonienia gęsi po zaułkach Flotsam;)

Mi też się to marzy :) Patrz podgrodzie W1 ;)

Palimpsest said:
Mendy smutne, to ja czekam na Bóg wie co a wy mi dajecie drugą stronę bugfixów :(

Zawartość dodatkowa nao!

Powiem tak trochę nie miły ton i brzydkie słowa -> oni to robią za darmo. Jeśli możesz to nie obrażaj ich.
 
fajnie ale ja większości z tych błędów albo nie miałem albo po prostu ich nie zauważyłem! większość poprawek dotyczy 3 aktu a że ten był krótki to rozszerzenie zaspokoi mam nadzieje ten niedosyt! nie mogę się doczekać tego patcha! ale będzie grania!!
 
undomiel9 said:
a fakt, że REDzi powyłapywali takie rzeczy, świadczy o nich bardzo dobrze.

Nie zapominaj że mięli duuużą pomoc.

Szczerze to trochę smuteczek... Zbyt wielu w/w nie uświadczyłem, było za to wiele baboli które wymieniałem na forum w temacie a których tu nie ma Możliwe też że na obecnym sprzęcie ich nie uświadczę ale gdy grałem rok temu na innym kompie i windowsie to wiele rzeczy potrafiło mi się przytrafić.

Nie zanosi się też na nowe finishery, na co bardzo liczyłem przy okazji ER...
 
Sanders175 said:
Nie zapominaj że mięli duuużą pomoc.

Szczerze to trochę smuteczek... Zbyt wielu w/w nie uświadczyłem, było za to wiele baboli które wymieniałem na forum w temacie a których tu nie ma Możliwe też że na obecnym sprzęcie ich nie uświadczę ale gdy grałem rok temu na innym kompie i windowsie to wiele rzeczy potrafiło mi się przytrafić.

Nie zanosi się też na nowe finishery, na co bardzo liczyłem przy okazji ER...

A skąd wiesz że ich nie będzie :) To nie wszystkie nowości to głównie techniczna strona mocy reszta będzie potem :)

Zobaczcie to było też już tu i po co powtarzać?

Sanders175 said:
Dokładnie, wszystkiego jeszcze nie zdradzimy - nie może być zbyt prosto:)
 
Michax said:
A skąd wiesz że ich nie będzie :) To nie wszystkie nowości to głównie techniczna strona mocy reszta będzie potem :)

Bo chyba gdyby miały być to nie omieszkaliby o tym napisać?

Ale cuż, zaczekam na update, zagram i może rzeczywiście redukcja błędów i baboli zmniejszy się pod wpływem nowego sprzętu...
 
@jaszczur10 i Palimpsest

cóż nie zgodzę się, że nie będzie miała pojęcia o co chodzi - w końcu nie granie w W2 nie oznacza nie przeczytania książek, a zarówno postać Shilarda jak i kompresja artefaktowa wprowadzone były już przez pana Andrzeja Sapkowskiego i choć nie daje to szczegółowego obrazu o co chodzi w grze to mając pewną wiedzę książkową dowiemy się z tego zdania pewnych kluczowych rzeczy dla fabuły
 
@UP
Dowiedzą się że Shilard pokazał figurkę Triss Assire. I tutaj nasuwają się pytania: Ale gdzie? Ale jak? Ale kiedy? Bez zagrania w grę niczego się nie dowiesz.
 
Top Bottom