Lista zmian, część 2

+
tak pamiętam jak mówił o pomieszczeniu pełnym łatwopalnego gazu! ale czy nie oto chodziło? dzięki tym jego obietnicom nie mogłem się doczekać premiery i 17tego poleciałem po grę do empiku! to wszystko to część ich marketingowego planu!
 
Kurde, jeszcze 3 tygodnie...


A co do Tomka Gopa, to powiedz mi, czy Ty też byś się tak nie podniecał na jego miejscu?? xD
 
A ja mam wrażenie, że sporo z tych rzeczy było planowanych, ale wypadło z różnych względów.
 
Może tylko ja, ale jakoś bugów zbytnio nie widziałam... (może jedynie kilka niedopracowań [patrz mimika picia z Letho wódki] Ale i tak dziękuję za pracę, którą solidnie wykonujecie :)
 
Dopiero przed chwilką przeczytałem drugą część zmian. Najbardziej ukontentował mnie punkt 101.
 
Vojtasass said:
A ja mam wrażenie, że sporo z tych rzeczy było planowanych, ale wypadło z różnych względów.

Otóż to. Najgorszym wrogiem jest zawsze czas - niestety nie wszystko da się zrobić w terminie i w niektórych przypadkach trzeba zrezygnować z pomysłu:(
 
MM360 said:
Najgorszym wrogiem jest zawsze czas
Wiem, że jestem upierdliwy, ale czy mógłbyś nam powiedzieć, czy udało się też połatać tutorial? Druga sprawa - czy ER oznacza koniec patchowania?
 
Vojtasass said:
Wiem, że jestem upierdliwy, ale czy mógłbyś nam powiedzieć, czy udało się też połatać tutorial? Druga sprawa - czy ER oznacza koniec patchowania?

Czy na standardowym mapowaniu klawiszy też występują podobne problemy?
 
MM360 said:
Czy na standardowym mapowaniu klawiszy też występują podobne problemy?
Nie sprawdzałem standardowego, ale nie zdziwiłbym się, gdyby też wyskoczył jakiś bug w wyświetlaniu ikonek klawiszy.
 
Vojtasass said:
Nie sprawdzałem standardowego, ale nie zdziwiłbym się, gdyby też wyskoczył jakiś bug w wyświetlaniu ikonek klawiszy.

No właśnie chodzi o to, że jest to problem, który pojawia się przy customowym mapowaniu klawiszy:(
 
janisz86 said:
MM360, czy to już ostatnia część poprawek technicznych/bugów?
Kiedy możemy liczyć na listę usprawnień i nowości? Bo chyba nie powiecie, że takich nie będzie, w końcu to Edycja Rozszerzona:)

Większość już została zdradzona (w omawianym tu changelogu a także materiałach prasowych pojawiających się w prasie), ale podkreślam słowo większość;) Do premiery już niewiele czasu, więc ujawnienia wszystkich kart możecie spodziewać się całkiem niedługo:)
 
Nic już nie zdradzajcie. Niespodzianki tego typu są jedynymi, jakie lubię. ;)

Ktoś tu już napisał, że tych wszystkich błędów nie zauważył... Ja się dołączam. Ogólnie gra jest doskonała. Przed pierwszym patchem może nie była, ale i tak przeszłam ją wtedy kilka razy na kilkukrotnie słabszym sprzęcie i nie narzekałam. :p

A tak podsumowując. Jesteście WIELCY. ^^ Kto to słyszał, żeby takie mądre głowy w czasie rzeczywistym odpowiadały na forum na jęki userów?! Nigdy się nie zmieniajcie.

Ech, trzeba będzie kupić Wiedźmaka drugi raz. XD
 
MM360 said:
No właśnie chodzi o to, że jest to problem, który pojawia się przy customowym mapowaniu klawiszy:(
A to oznacza że nie ma sensu tego poprawiać? Przecież to kwestia podpięcia odpowiednich obrazków. No chyba nie powiesz mi, że 99% graczy używa defaultowych ustawień? Zresztą, nie zamierzam się kłócić, ale zostawić bug tak łatwy do naprawienia trochę nie wypada. :p
 
Vojtasass said:
No chyba nie powiesz mi, że 99% graczy używa defaultowych ustawień?

A możemy zrobić jakąś ankietę? Ja (oprócz Skyrima, który ostatecznie doprowadził mnie do szewskiej pasji i skończył na ścianie) właściwie zawsze gram na domyślnych. Nawet w DMC4 na PC, a kto z Was tego próbował, ten wie, że sterowanie jest dla ośmiornicy...
 
bassiunia said:
A możemy zrobić jakąś ankietę? Ja (oprócz Skyrima, który ostatecznie doprowadził mnie do szewskiej pasji i skończył na ścianie) właściwie zawsze gram na domyślnych. Nawet w DMC4 na PC, a kto z Was tego próbował, ten wie, że sterowanie jest dla ośmiornicy...
Przypuszczam, że Redzi dysponują badaniami nt. zachowań graczy; nie wiem tylko, czy dotyczy to też społeczności wiedźmińskiej. Tym niemniej w przypadku skomplikowanej gry pecetowej obsługa całej klawiatury jest dla mnie oczywistą oczywistością, standardem i musem. Stąd wielu graczy było złych, że wersja 1.0 W2 nie pozwalała zmapować np. strzałek ani klawiatury numerycznej. Ja nigdy nie gram WSAD-em. Po prostu nie lubię, już próbowałem.
 
MM360 said:
Większość już została zdradzona (w omawianym tu changelogu a także materiałach prasowych pojawiających się w prasie), ale podkreślam słowo większość;) Do premiery już niewiele czasu, więc ujawnienia wszystkich kart możecie spodziewać się całkiem niedługo:)

Dajesz pan nadzieję, a jaki efekt końcowy będzie to się okaże..
 
MM360 said:
Większość już została zdradzona (w omawianym tu changelogu a także materiałach prasowych pojawiających się w prasie), ale podkreślam słowo większość;) Do premiery już niewiele czasu, więc ujawnienia wszystkich kart możecie spodziewać się całkiem niedługo:)

A łatając grę czytaliście ten topik ? :
http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/24676-mozliwe-spoilery-patch-22-bledy-w-grze-propozycje-zmian/
Gracze tutaj umieszczali znalezione w grze błędy które należałoby naprawić i propozycje usprawnień. Proszę o szczerą odpowiedź, bo czytając te dwie listy zmian nie uświadczyłem napraw większości błędów które zostały wymienione w topiku. A te błędy które zostały naprawione były niewidoczne w grze i jak dla mnie były zrobione pod prowizorkę, by coś było naprawione.
 
Top Bottom