Lista zmian, część 2

+
Nie wiem czy to gdzieś było, ale znalazłem jeden błąd w grze, niestety w demie na Gaikai.com (wersja 2.0 lub 2.1)

W prologu w tej części, gdzie biegniemy otworzyć bramę, jest taka lokacja na cmentarzu, walczymy tam z dwoma zwykłymi żołnierzami i jednym z tarczą. Jeśli Aardem osłupimy któregoś z żołnierzy i wykonamy finisher, animacja będzie pokazywała Geralta w następnej lokacji, tam gdzie jest kołowrót otwierający bramę Foltestowi i dwóch zwykłych żołnierzy.

Na prawdę nie wiem jak jest w grze mimo, że mam ją, nie grałem w nią jeszcze, grałem tylko w demo i za każdym razem był ten sam błąd. Nie wiem też, czy ktoś o tym wspomniał, jak tak, to usuńcie ten post i wybaczcie wtórność :)

Pozdrawiam ekipę CDPR \m/ d-.-b \m/
 
Myślę, że lepiej byłoby w przyszłości takie błędy zgłaszać tutaj: http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/24676-mozliwe-spoilery-patch-22-bledy-w-grze-propozycje-zmian/
 
Może i tak miło być jak Tomek Gop mówił prawdy nigdy się nie dowiesz.też mi go brakuje a ten cały John to kompletnie mi nie pasuje jest taki nijaki a Tomek nadawał polotu tym filmikom i wypowiedziom swoim na temat Wiedźmina II.
 
Wypowiedziom. :p Przepraszam za wytknięcie, nie obrażaj się.

Nie idealizuj jednego człowieka kosztem drugiego. Może ma po prostu inny styl. Za bardzo nie ma jeszcze podstaw, żeby go oceniać, bo chyba nie chodzi nam wszystkim o to, żeby był klonem Gopa?

EDIT:
@Swooneb
Tłumaczę: "Może i tak miało być. Czy Tomek Gop mówił prawdę, tego nigdy się nie dowiesz. Mi też go brakuje. A ten cały John kompletnie mi nie pasuje. Taki jest nijaki. Tomek nadawał polotu tym filmikom i swoim wypowiedziom na temat Wiedźmina II."
Przynajmniej tak to zrozumiałam. :p
 
maciej2801 said:
Może i tak miło być jak Tomek Gop mówił prawdy nigdy się nie dowiesz.też mi go brakuje a ten cały John to kompletnie mi nie pasuje jest taki nijaki a Tomek nadawał polotu tym filmikom i wypowiedzią swoim na temat Wiedźmina II.
Nie potrafie rozszyfrować początku twojej wypowiedzi ;p
 
A to była odp na stwierdzenie o wrzucaniu petard przez okno i podpalaniu ich znakiem. Ciekawe ile ważyć będzie ta łatka z 5 Gb może być lekko samo intro będzie ważyć około 700 MB
 
A trochę odbiegając od tematu, ale może kogoś zaciekawi ta wypowiedź:
Podtrzymuje plany wydania w najbliższym czasie „niewielkiego" tytułu, który będzie sprzedawany w postaci cyfrowej przez Internet. To jedna z trzech premier zaplanowanych na 2012 r. Najważniejszą jest oczywiście Wiedźmin 2 w wersji na konsolę Xbox 360, który zadebiutuje 17 kwietnia. Dwa pozostałe tytuły mają się sprzedać w liczbie do 100 tys. egzemplarzy na minimum jedną platformę sprzętową. – Szczegóły związane z tą premierą zaprezentujemy w poniedziałek lub wtorek[font="Tahoma, Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif"] – powiedział [/font]Adam Kiciński[font="Tahoma, Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif"],prezes [/font]CD Projekt Red.
gram.pl

A więc dzisiaj albo jutro dowiemy się o tej tajemniczej produkcji A na I kwartał 2012 roku
Ciekawe co to będzie?[font="Tahoma, Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif"]
[/font][font="Tahoma, Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif"]
[/font]

 
Było podawane w innym wątku xP Ale sam czekam z niecierpliwością i mam nadzieję, że to będzie dzisiaj, a nie jutro :p
 
@Alcatraz1024

Na razie nic nie pisali wiadomo tylko że to będzie produkcja klasy A,osobiście myślę że to jakiś RPG-owy zapychacz o którym mówili że ma zapełnić czas czekanie na W3.
 
Elesshar said:
Było podawane w innym wątku xP Ale sam czekam z niecierpliwością i mam nadzieję, że to będzie dzisiaj, a nie jutro :p

Właśnie zauważyłem, że było o tym już mówione, przepraszam. A co ogłoszenia informacji to im wcześniej tym lepiej
 
Kielek486 said:
Na razie nic nie pisali wiadomo tylko że to będzie produkcja klasy A,osobiście myślę że to jakiś RPG-owy zapychacz o którym mówili że ma zapełnić czas czekanie na W3.

Niskobudżetowa produkcja klasy A, mająca wypełnić dobre 2, czy 3 lata oczekiwania ma W3? W mojej ocenie niewykonalne :p
 
Mam pytanie... tak z ciekawości...
Czy 17 kwietnia ER będzie można pobrać normalnie z launchera przy patchu 2.1 czy trzeba będzie wbijać na jakąś stronkę?
 
Crew900 said:
A łatając grę czytaliście ten topik ? :
http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/24676-mozliwe-spoilery-patch-22-bledy-w-grze-propozycje-zmian/
Gracze tutaj umieszczali znalezione w grze błędy które należałoby naprawić i propozycje usprawnień. Proszę o szczerą odpowiedź, bo czytając te dwie listy zmian nie uświadczyłem napraw większości błędów które zostały wymienione w topiku. A te błędy które zostały naprawione były niewidoczne w grze i jak dla mnie były zrobione pod prowizorkę, by coś było naprawione.
Bardzo dobre pytanie.
 
Ja tam wielu błędów nie zauważyłem w Wieśku 2, najbardziej mnie irytuje że gra trochę krótka.. Może i ma wiele wiele opcji, ale zdecydowanie brakuje aktu IV takiego jak był w jedynce. Poza tym gra świetna. Teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na Wiedźmina 3...
 
suchaichi said:
Ja tam wielu błędów nie zauważyłem w Wieśku 2, najbardziej mnie irytuje że gra trochę krótka.. Może i ma wiele wiele opcji, ale zdecydowanie brakuje aktu IV takiego jak był w jedynce. Poza tym gra świetna. Teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na Wiedźmina 3...

chyba nie zapominasz, że mają wyjść dodatkowe 4h fabuły co ? :p
 
Top Bottom