Llist (w sprawie) Herezjan

+
Llist (w sprawie) Herezjan

zacząłem sobie z upodobaniem czytać wątek "QLAS - co Ty wiesz o ASie?" i mnie taka oto myśl nawiedziła: jakby to było miło gdyby na oficjalnej stronie wiedźmina znalazła się zakładka dotycząca Andrzeja Sapkowskiego. Biografia, twórczość, itp. Z jednej strony byłby to ukłon w stronę rewelacyjnego twórcy (choć może ukłon to za dużo powiedziane), a z drugiej myślę, że w oczach wielu sama gra nabrałaby dodatkowego smaczku. Nie mówię o osobach zaznajomionych z sagą, ale o tych którzy usłyszeli o "świetnej grze opartej na jakichś tam książkach, też podobno niezłych, ale gra rewela! stary zakochasz się koniecznie zagraj!" i po wejściu na stronę mogliby poznać nieco bliżej ojca całego tego zamieszania. Nie wiem, mam wrażenie (choć to może głupie, a na pewno bardzo subiektywne odczucie), że osoby, które potrafią docenić literaturę fantasy, a nie przeczytały trylogii husyckiej wiele tracą i miło by było gdyby w ten sposób choć część z tych nieświadomych pogan doznała oświecenia.

btw. trylogia husycka powinna być zekranizowana przez ekipę od władcy pierścieni, a Szarleja zagrać Johnny Depp ala Jack Sparrow - te same ruchy i piracka fantazja, tyle że częściej i sprawniej by zabijał (całą trylogię przeczytałem widząc przed oczami Jacka, coś pięknego polecam!)
 
Pomysł fajny - w sumie każdy by na takim rozwiązaniu skorzystał. Wiedźmin jako dzieło literackie jest trochę mało znane na zachodzie ( co dopiero same strony AS'a i jego twórczości) zaś Wiedźmina jako gra - cóż jest już dość dobrze znany, tak jak i strona witcher.com. Cykl o Wiedźminie to super książki tak jak i gra, gdyby zaś faktycznie powstała taka podstrona (czy zakładka) to wiedźmin i AS nabrałby rozgłosu - a tym samym pojawiła by się szansa na kupno gry, w końcu każdy chyba po przeczytaniu sagi był trochę taki hmm rozżalony , że cykl o wieśku się skończył. Ludzie lubią wracać do tego także poprzez grę (nie będącą kontynuacją sagi).
 
Mi również podoba się ten pomysł. REDzi odwalili kawał niesamowicie dobrej roboty, za co im bardzo dziękuję, jednakże bez ASa nie byłoby tego całego "zamieszania". :)
Gry odniosły niebagatelny sukces, zapewne dzięki świetnej jakości. Fabuła również
odegrała swoją rolę.

PS: Do tej pory nie mogę sobie darować Jutty Apoldówny... ;(
Cała trylogia nieraz mnie rozbroiła świetnym humorem. xD
 
Top Bottom