Logitech MX Master 3 - nie wykrywa naciśnięcia rolki jako środkowego klawisza myszy

+
Dzień dobry,
zgłaszam ciekawy błąd.
Mam teraz dwie myszki podpięte do kompa. Po kablu Logitech MX518 a bezprzewodowo MX Master 3 (dongle USB). Na Masterze nie wykrywa mi naciśnięcia rolki, na MX518 tak. :D Ile się nagłowiłem nad tym podczas szkolenia z oznaczania przeciwników w wirtualnej rzeczywistości... :)
Win 10 wersja 20H2, Logitech Options do MX raczej najnowsza (autoupdate włączony), flaki w kompie raczej nieistotne.
 
Dzień dobry,
zgłaszam ciekawy błąd.
Mam teraz dwie myszki podpięte do kompa. Po kablu Logitech MX518 a bezprzewodowo MX Master 3 (dongle USB). Na Masterze nie wykrywa mi naciśnięcia rolki, na MX518 tak. :D Ile się nagłowiłem nad tym podczas szkolenia z oznaczania przeciwników w wirtualnej rzeczywistości... :)
Win 10 wersja 20H2, Logitech Options do MX raczej najnowsza (autoupdate włączony), flaki w kompie raczej nieistotne.

Mam to samo. W sieci krąży sposób z edycją konfigu, który niby ten błąd naprawia, ale nie u mnie. U mnie pomogło jedynie odinstalowanie "Logitech Options".
 

Keth

Ex-moderator
U mnie dokładnie to samo z MX Master 3. Odinstalowanie Logitech Option niestety nie wchodzi w grę. bo wtedy DPI powraca do defaultowego ustawienia, które jest tragicznie niskie i nie do użytku przy 1440p. Chyba, że jest do tego jakieś obejście, ale ja go nie znalazłem.
 
Witam, Też mam problem z środkowym przyciskiem myszy. Nie mogę używać granatów, zaznaczać celów i zdejmować ubrań w eq. W ustawieniach z wyborem przycisków przycisk środkowy nie jest w ogóle wykrywany. Mam mysz logitech mx master 2s.
 
Mam to samo. Z tym, że nie jest tak, że w ogóle nie działa. Co n-ty raz zdarza się, że zadziała.
Na deathadderze chroma działa prawidłowo za każdym razem.
 

Keth

Ex-moderator
Edycja tego xml pomogła, częściowo... Co prawda środkowy przycisk faktycznie zaczął działać, ale wysypała się możliwość zmiany DPI w Logitech Flow - nie pojawia się suwak do zmiany. Po przywróceniu do defaultu DPI można zmienić, ale znowu środkowy przycisk się wykrzaczył. Czyli jesteśmy w punkcie wyjścia, przynajmniej u mnie.
 
Top Bottom