Lords of the Fallen

+
Nie jestem pewien czy to materiał z tego dnia o który pytałeś ale wydaje mi się że przez całe targi pokazywali tylko ten jeden fragment:

[video=youtube;x1-KMAFCdyU]http://www.youtube.com/watch?v=x1-KMAFCdyU[/video]
 
Materiał z Comic Conu:


Naprawdę ciekawie to wygląda, to może być pierwsza gra od CI Games, która nie będzie przeciętną budżetówką robioną na pół gwizdka.
 
Ja coś czuje że gra zyska uznanie (niekoniecznie w Polsce bo my często nie doceniamy swoich gier) naprawdę mają szanse na dobry wynik bo LotF wygląda coraz lepiej rzekłbym.i i dużo ludzi przyjmie jakąś alternatywę dla DS 2 z otwartymi rękoma.
 
Minimalne wymagania sprzętowe Lords of the Fallen:

64-bitowy system operacyjny Windows Vista (Service Pack 2), 7 (Service Pack 1) lub 8;
procesor Intel Core 2 Quad Q8400 (2,66 GHz) lub AMD Phenom II X4 940 (3,0 GHz);
6 GB pamięci RAM;
karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 460 (DirectX 11);
karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c;
25 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym.

Zalecane wymagania sprzętowe Lords of the Fallen:

64-bitowy system operacyjny Windows Vista (Service Pack 2), 7 (Service Pack 1) lub 8;
procesor Intel Core i7-3770 (3,5 GHz) lub AMD FX-8350 X8 (4,0 GHz);
8 GB pamięci RAM;
karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 560 Ti (DirectX 11);
karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c;
25 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym.

Z jednej strony niema dużych wymagań co do karty graficznej, ale apetyt na ram spory.
 
@UP.

Nie jest tak źle :).
Z resztą LoF'a kupię dopiero gdy porządnie stanieje, więc będzie to (grubo) po premierze Wiedźmina 3. A zakładam, że na ponowne spotkanie z Geraltem sprzęt będę miał.
 
@UP.

Ha, ha, ha... 50€ :lol:.

Z taką ceną Steam chyba wie gdzie możę mnie pocałować. Jak już pisałem czekam na wydanie w Polsce i za rosądną (prze)cenę.
 
Jeśli będzie miała DRM pod steama to spokojnie w PL klucz się kupi za kilkadziesiąt zł ;) Fajnie by było jakby się pokusili o wersję pudełkową :p
 
Czyli to już pewne? Brak polskiego dubbingu? Steam czasem lubi mieszać w tych zakładkach językowych.
 
Dobrze, że są chociaż napisy bo po tym ostatniej długiej relacji z Tomkiem Gopem z gram.pl odniosłem wrażenie, że może nie być polskiej wersji językowej..
 
Top Bottom