Lords of the Fallen

+
Snipery dobre na zabicie czasu jak jest jakiś sezon ogórkowy. A co do Lordsów to właśnie dostały sporego patcha na steamie, blisko 500mb, oby poprawił działanie gry.

---------- Zaktualizowano 22:40 ----------

Lordsy naprawione, w końcu gra stała się grywalna i mogłem ją ukończyć :p
 
Nie wiem, ale wątpię. Sama gra za to śmiga o niebo lepiej. Pełna lista poprawek:
We would like to announce to that Lords of the Fallen Patch 1.4 was released today. The patch solves major gameplay issues, and it improves the game stability.


Please note that we are sharing a development version of the game for users who are still experiencing frequent stability issues.
The development version generates a log each time the game crashes so we can investigate specific cases of the game instability. We are working hard and doing our best to resolve those issues as soon as possible.
If you are experiencing frequent stability issues please contact us at support@cigames.com. Please attach a dxdiag report to the email:
1. Hold Windows button and press 'R' simultaneously
2. Type Dxdiag
3. Confirm by pressing 'OK'
4. Click 'Save all information'




Patch 1.4 notes


The following technical issues have been fixed with the update:
Game functions not working properly if a gamepad is not connected to the PC
FPS drop while using Gauntlet
Windowed mode instead of the Windowed Borderless after restarting the game
Green bar at the bottom of screen on Nvidia splash screen
Mouse cursor disappearing after changing resolution in fullscreen mode
The following gameplay issues have been resolved in the patch:
Inactive lever before Commander encounter after game restart
Harkyn not being respawned after dying nearby magic statue
Harkyn being unable to move after jumping into gauntlet cutscene trigger
Incorrect physics of human ragdolls
Gate at Cirque of Heroes being closed after dying during Beast encounter
Possibility to get to the area with Law Hammer without opening the door
Game corruption when Harkyn dies while recovering his health points
The player being unable to change gear after equipping Sting
Incorrect Champion hitboxes
Guard Captain reacting improperly on Mimic skill effects
Inactive hitboxes of 2 Infested enemies In Catacombs
Greatswords attacks not dealing damage after successfully parrying an attack
Disappearing rewards from chests after death
Archer shooting through wall in Catacombs
The issue that caused disappearing locks on treasure chests
Spells can now be marked as favourite allowing to customize the spell rotation (press Y on the controller or V on a keyboard to set a spell as favourite)
 
Wielu użytkowników na Steamie pisze, że teraz nie mogą nawet gry uruchomić, więc chyba nie do końca udany ten patch.
 
Mi osobiście bardzo pomógł. Wcześniej ludzie się dziwili że mi nie działa to teraz sytuacja odwrotna. :p Widocznie każda łatka działa na poszczególne konfiguracje sprzętowe i tak do końca nie wiadomo jak to śmiga bo u każdego jest co innego :p
 
Z powodu "różnych wizji" kontynuacji gry, Tomasz Gop i CI Games zakończyli współpracę. W dalszej części oświadczenia CI Games czytamy, że chcą większy nacisk postawić na fabułę, więc chyba możemy się domyślić co było kością niezgody.

Źródło.
 
Ciekawe gdzie teraz Tomek trafi, może do Techlandu? :p Ale w sumie dziwne posunięcia ze strony CI Games, bo odsuwają kolejne osoby, które w dużej mierze stały za sukcesem pierwszej części. Najpierw studio Deck 13, które ponoć odwaliło większość roboty, teraz Tomek Gop. Rozumiem różnice w wizji, ale to m. in. dzięki takiej a nie innej wizji ta gra odniosła sukces (dość spory w porównaniu do innych gier CI Games). Odnoszę wrażenie, że tną koszty licząc na to że dwójka sprzeda się na fali popularności pierwowzoru bez względu na to czy będzie dobra czy nie.
 
Długo się wstrzymywałem z zakupem tej gry i wychodzi na to że dobrze zrobiłem :p Aczkolwiek w ostatnich latach jakieś marne te pełniaki w CD Action :hmmm: Od czasu do czasu trafi się coś fajnego jak właśnie Lords of the Fallen, ale większość to jakieś śmieci typu bonusy do gier sieciowych czy zniżki do knajp...
 
Też na to zwróciłem uwagę. Tylko lipton, że nie na płycie tylko do pobrania.
To ciekaw jestem co na tej czarnej płycie będzie skoro żadnych gier nie ma. :D Nie wiem czy po prostu nie poczekać na Januszy biznesu i po prostu odkupić sobie od nich kodzik skoro i tak gra jest w wersji cyfrowej. Zobaczymy czy za tydzień nie zaroi się na allegro od tanich kodów na LotF. :p
 
Numer i gra dodane do kolekcji, jakby co jest w wersji DDE, czyli z artbookiem, mapą i muzyką (acz to nie przypadkiem tak naprawdę standardowa edycja?) Może w tym roku przyjdzie na nią kolej w opróżnianiu backlogu, a tymczasem i tak zapytam, jak tam sprawa z DLC? Widzę, że zdecydowana większość to dodatkowe itemki, poza tym jest jakaś nowa lokacja, ale raczej zbiera baty w opiniach na Steamie. Polecacie coś dokupić?
 
Top Bottom