Los Iorwetha/Roche'a na przeciwnej ścieżce

+

Galadh

Forum veteran
Los Iorwetha/Roche'a na przeciwnej ścieżce

Od dawna nurtuje mnie pewna kwestia - co wg Was stało się z naszymi potencjalnymi towarzyszami, jeśli wdaliśmy się w konszachty z tym drugim? Ci, którzy przeszli grę po obu stronach powinni doskonale pamiętać, że jeśli zdecydujemy się wesprzeć uciśnionych, to Roche'a spotkać można po przedostaniu się przez mgłę, aż w końcu brawurowo pomaga nam, gdy wpadamy w ręce Nilfgaardczyków. Z kolei jeśli zaufamy temerskiemu Clintowi, to Iorwetha można nawet nie spotkać - choć opcjonalne jest ruszenie mu na ratunek u schyłku aktu. Co ciekawe zauważyłem, że wpis o Roche'u na ścieżce Iorwetha kończy się zapewnieniem, że wiedźmin już nigdy go nie spotkał. Zwyczajnie nie mieli ku temu okazji czy po prostu szef oddziałów specjalnych dał się złapać Henseltowi i powieszony wraz z całym oddziałem? Z kolei po przeciwnej stronie barykady wygląda to tak, jakby elf miał nie miał ujść żywcem z rąk żołnierzy Henselta. Nawet jeśli go ocalimy, to wątpię, że długo pożyje.

Jak myślicie? Czy ta dwójka potrafi sobie poradzić bez naszego wiedźmińskiego brzeszczota? Czy w ogóle będą oni istotnymi postaciami w kontynuacji gry?
 
Jeśli się nie mylę, to los Iorwetha - jeżeli gramy po stronie Roche'a, ale jednak woleliśmy ratować Triss w trzecim akcie zamiast Anais - jest taki, iż wzrasta nagroda za jego głowę (Dowód: Triss nam to wyjaśnia w epilogu podczas spacerku do Letho). Można przypuszcać, że Iorweth nie dał się nikomu złapać, uciekł z Vergen i dalej robi za "leśnego bandytę".
 
możliwe jest to ,że iorweth zginął w vergen a jeśli gramy ścieżką iorwetha vernona henselt zabił razem z resztą niebieskich pasów. może zoltan nam powie co z iorwethem jeśli spotkamy go na następnej części
 
NabuchodonozorI said:
A czy przypadkiem w LM nie trafiamy na nieprzytomnego/zranionego czy tam martwego Iorvetha?

Jak się poszło ratować Triss, a się olało pomoc dla Saskii w ścieżce Iorwetha, to elf sam próbuje zdobyć pewien przedmiot i kończy ranny na ulicy.
 
z roshem jest podobnie jak się oleje ratunek anais to vernon próbuje sam ją uratować :D jemu się udaje ale zostaje poszukiwany. kiedy udajemy się do letho mamy okazje uratować jego i anais od kedwenczyków
 
Dopiero teraz, po przejśćiu po obu stronach - ratując Triss - dowiedziałem się o losach Iorwetha i Roche'a.

Po stronie Roche'a, ratując Triss: Cena za głowę Iorwetha została zwiększona. W zasadzie to tylko tyle, wiadomo, że zdołał uciec z Vergen.

Po stronie Iorwetha, ratując Triss: Roche na pewno przeżył te aresztowania Detmolda(o ile takowe były w Kaedweńskim obozie jeżeli graliśmy po stronie elfa). W epilogu po stronie Iorwetha, Triss napomina, że Radowid próbował przekupić Roche'a, by ten stanął po jego stronie - z mizernym skutkiem, ponieważ Vernon odmówił.
 
Top Bottom