Losowy wybór talii

+
Witam,
szanownych gwintowników i pracowników cd projekt, jest pewna rzecz której brakuje mi tutaj od początku to właśnie losowy wybór talii przed startem rozgrywki. Pamiętam kiedy pierwszy raz załączyłem rozgrywkę byłem zdziwiony że takiej opcji nie ma. Wiem że jest arena i jest fajna, czasami w nią gram to nie o to chodzi.

Gram KP i mam ustawionych 7 talii pod każdą zdolność fajnie było by móc wybrać przed startem rozgrywki wybierz losową talię KP.

Jeżeli ktoś grałby w ten sposób losowo dostawał by większe bonusy za wygraną bo musiał by się bardziej wysilić grając różnymi taliami a nie jedną sprawdzoną. Aby bonus mógł być dany trzeba by mieć 7 talii do gry do danej rasy a nie np. tylko 2 talie.

Tak samo można dać opcję całkowitej losowości jeżeli gramy wieloma rasami i wieloma taliami to dajemy
wybierz losową talię i tak mogą nam wpaść potwory na dowolnej zdolności lub cokolwiek innego. I podobnie za takie wygrane powinny być większe bonusy jeżeli gramy całkowicie losowo.

Te bonusy to tylko taki luźny pomysł, ale losowego wyboru talli brakuje, gra była by ciekawsza i mniej monotonna, teraz za każdym razem jak chcę zmienić talię muszę to robić ręcznie, fajnie było by móc być trochę zaskoczonym przed startem rozgrywki jak gram losowo, przeciwnik losowo i czekamy kto kim i na jakiej zdolności będzie grał.


Parownicy cd projekt proszę ustawcie to.

Pozdrawiam i czekam na komentarze co o tym myślicie.


 

Lexor

Forum veteran
Kto będzie składał te "losowe talie"?
Czy jak będę miał talie różniące się jedną, mało istotną kartą to też bedę otrzymywał te "większe bonusy"?
 
Last edited:
Kto będzie składał te "losowe talie"?
Czy jak będę miał talie różniące się jedną, mało istotną kartą to też bedę otrzymywał te "większe bonusy"?
Gracz ma składać sobie talie, to mają być twoje gotowe talie a aby dostać dany bonus za wygraną musiałbyś mieć przynajmniej 7 talii dla dla jednej rasy, każdą z inną zdolnością bohatera, a talie możesz układać sobie jak chcesz.
Chodzi o to aby przed startem rozgrywki była opcja wybierz swoją losową talie, prawie każdy ma na boku więcej talii i czasami zmienia rasę, albo bohatera i temu ma to służyć jak grasz wieloma taliami, aby komputer wylosował ci którąś.
W wielu grach gdzie jest więcej ras jest możliwość wylosowania jednej przed rozgrywką np. Warcraft 3, Stracraft itp.
Ten bonus za grę swoją losową talią to taki dodatkowy pomysł, bo trudniej jest wygrać grę mając dla danej nacji 7 talii i na pewno nie każda musi być mega mocna.
 

Lexor

Forum veteran
Jeżeli to gracz ma sam sobie składać te talie, to kto bedzie oceniał ich wystarczającą dla bonusu różnorodność?
 
Jeżeli to gracz ma sam sobie składać te talie, to kto bedzie oceniał ich wystarczającą dla bonusu różnorodność?

Jak grasz swoja losową talią to ten bonus może być symboliczny to można przemyśleć.

Bardziej chodzi oto aby w ogóle wprowadzić wybór losowego doboru swojej talli przed rozgrywką, aby mając na boku wiele swoich talii gra nie była monotonna. Siadasz ustwiasz losowy dobór talii i czekasz co ci komputer przed rozgrywką wylosuje, a masz talie KP, potworów, skellige itp.
 
Przecież to nie ma sensu, bo te losowe talie to dalej talie składane przez ciebie. Jaka w tym jest losowość?
 
  1. Dodanie checkbox'a "wybierz swoją losową talię" - spoko pomysł :ok:
  2. Idea dawania bonusów za wybór takiego trybu - poroniony pomysł :facepalm:
Ale żeby nie było - super, że nowi Forumowicze:
  • w ogóle się pojawiają,
  • wychodzą z inicjatywami!!!
Pzdr! :howdy:
 
Top Bottom