Ludzie blogi piszą,

+
Ludzie blogi piszą,

Sporo już wody upłyneło w Wiśle, od momentu kiedy ostatni raz odświeżaliśmy nasze blogi. Kajamy się, obiecujemy poprawę i jednocześnie zapraszamy na najnowszy wpis na blogu Eriasha . Przestawionych zostaje tam kilka mniej znanych faktów, na temat produkcji Powrotu Białego Wilka. Poruszone zostaną też tak ważne tematy jak przemijanie ... padów :)Zapraszamy do lektury
 
HA - pierwszy wpis!Znamienne, że Eriash staje się prawdziwym celebrity (w dobrym znaczeniu tego słowa), bo który wywiad nie dotyczący stricte produkcji Wiedźmina (któregokolwiek) zgarnąłby 43 wpisy na forum?
 

Eriash

Forum veteran
SethofSulima said:
HA - pierwszy wpis!Znamienne, że Eriash staje się prawdziwym celebrity (w dobrym znaczeniu tego słowa), bo który wywiad nie dotyczący stricte produkcji Wiedźmina (któregokolwiek) zgarnąłby 43 wpisy na forum?
No fakt, 43 wpisy to prawie jak tłum :)
SethofSulima said:
TOP 3 Celebrity Luty 20091) Marcinkiewicz2) Eriash3) Doda;]
Przecież Doda to królowa... ;)
 
Kiedy bym nie zaglądał na oficjalną stronę Wiedźmina to jak zwykle nie ma nic ciekawego. Nic co przykułoby moją uwagę. Ciągle tylko Powrót Białego Wilka. Niedługo otworze piwo a tam w środku co??? Powrót Białego Wilka! :-\ Dla pecetowców jak na razie odwiedzanie głównej strony jakoś nie ma większego sensu. Pozdro.
 
ukasz said:
Kiedy bym nie zaglądał na oficjalną stronę Wiedźmina to jak zwykle nie ma nic ciekawego. Nic co przykułoby moją uwagę. Ciągle tylko Powrót Białego Wilka. Niedługo otworze piwo a tam w środku co??? Powrót Białego Wilka! :-\ Dla pecetowców jak na razie odwiedzanie głównej strony jakoś nie ma większego sensu. Pozdro.
chyba zapomniałeś co było przed premierą wersji PC:) No ale racja, ciekawych newsów jak na lekarstwo...
 

Eriash

Forum veteran
MadYarpen said:
MadYarpen said:
Kiedy bym nie zaglądał na oficjalną stronę Wiedźmina to jak zwykle nie ma nic ciekawego. Nic co przykułoby moją uwagę. Ciągle tylko Powrót Białego Wilka. Niedługo otworze piwo a tam w środku co??? Powrót Białego Wilka! :-\ Dla pecetowców jak na razie odwiedzanie głównej strony jakoś nie ma większego sensu. Pozdro.
chyba zapomniałeś co było przed premierą wersji PC:) No ale racja, ciekawych newsów jak na lekarstwo...
Im bliżej premiery tym newsów będzie więcej... a my zwyczajowo szykujemy dla was sporo ciekawych rzeczy odnosnie Powrotu Białego Wilka. Jak Yarpen dobrze zauważył, przed premierą Edycji Rozszerzonej każdy gracz konsolowy mółgby powiedzieć tak samo o każdym newsie, który się wtedy pojawił.
 
Eriash said:
Eriash said:
Eriash said:
Kiedy bym nie zaglądał na oficjalną stronę Wiedźmina to jak zwykle nie ma nic ciekawego. Nic co przykułoby moją uwagę. Ciągle tylko Powrót Białego Wilka. Niedługo otworze piwo a tam w środku co??? Powrót Białego Wilka! :-\ Dla pecetowców jak na razie odwiedzanie głównej strony jakoś nie ma większego sensu. Pozdro.
chyba zapomniałeś co było przed premierą wersji PC:) No ale racja, ciekawych newsów jak na lekarstwo...
Im bliżej premiery tym newsów będzie więcej... a my zwyczajowo szykujemy dla was sporo ciekawych rzeczy odnosnie Powrotu Białego Wilka.
ale nam cholera nie o to chodzi:p
 
po co gracz konsolowy miał zaglądać przed premierą WIedźmina PC na stronę oficjalną gry i jakie miał prawo by narzekać na cokolwiek?
 
Eriash said:
Pracujecie nad Wiedźminem konsolowym, co zapewne oznacza, że na kontynuację Wiedźmina na PCty nie ma co na razie liczyć?Pamiętajcie, że oprócz Powrotu Białego Wilka, pracujemy w tej chwili nad jeszcze dwoma nieogłoszonymi projektami!
Od razu mi się nasuwa taki cytat z sagi o wiedźminie: "Czy zaprzeczenie kłamstwa jest faktem.."
 
ukasz said:
Kiedy bym nie zaglądał na oficjalną stronę Wiedźmina to jak zwykle nie ma nic ciekawego. Nic co przykułoby moją uwagę. Ciągle tylko Powrót Białego Wilka. Niedługo otworze piwo a tam w środku co??? Powrót Białego Wilka! :-\ Dla pecetowców jak na razie odwiedzanie głównej strony jakoś nie ma większego sensu. Pozdro.
ja też mam podobne odczucie, po prostu nudy nudy nudy - te wywiady z twórcami, blogi - gdzie więcej jest twórców niż Wiedźmina... - jak to mawia dzisiaj młodzież: żal.plnie umiem znaleźć dystansu :)nie można być jednocześnie twórcą i tworzywem http://www.youtube.com/watch?v=2n8nkACTF8Q
 
No to pozwolę się, jak zwykle, nie zgodzić. Po pierwsze - blog to indywidualna sprawa osoby która go pisze. Jeżeli Eriash pisze o niszczeniu padów, to niech pisze (swoją drogą - mnie ten wpis akurat się spodobał). Po drugie - my, PC-towcy, mieliśmy nasze pięć minut. Teraz czas na to by gracze i graczki z konsol dowiedzieli się co nie co, o grze, która zmierza do nich pewnymi krokami. Wiem, że to wspaniale czuć się nieomalże jakimś półbogiem, bo "ja wiem wszystko o Wiedźminie, a ten konsolowy plebs czeka na Powrót Białego Wilka". Ale niech oni sami odkrywają tę grę, chłoną klimat, spekulują. To jest ich czas. Po trzecie - forum, jak ktoś kiedyś zauważył, tworzymy MY - fani, pasjonaci, gracze. Więc zamiast narzekać, że co news to wywiad/blog/Biały Wilk/nic nowego, może sami zaczniemy wracać do tematów, które tego nie dotyczą, lub zakładać nowe. Newsy newsami a Forum będzie żyło czym innym zupełnie. Przecież tematów nie brakuje. Konsolowcy będą dyskutować w tematach newsowych o "Powrocie..." bo tenże ich najbardziej interesuje, a my o innych rzeczach. Jest tyle do obgadania - literatura, nie tylko Sapkowskiego, sama gra, kwestie związane z drugą częścią, inne projekty Wiedźminowe (gra planszowa, karciana, RPG)... wymieniać i wymieniać. No to rozkręćmy to forum, miast narzekać, lub kłócić się o bzdury. I tak w ramach podsumowania: "A false smile and a true one may look alike, but they are as different as dusk and dawn"
 
Genesis said:
Genesis said:
No to rozkręćmy to forum, miast narzekać, lub kłócić się o bzdury.
To forum póki co że tak powiem już się wykręciło swoje ;]
Czyli należy je zaspamować, zaangażowanych zjechać... i nadal tu zaglądać? ;>
 
zapomniałaś o ogłoszeniu w międzyczasie hucznie swego odejścia, usunięcie konta i powrót pod kretyńskim nickiem ;]Ha!Wiedziałam, że o czymś zapomniałam ;]Unddobra cichamy bo Genesisowi będzie smutno, a tego przeciez byśmy nie chcieli
 
Socchi said:
zapomniałaś o ogłoszeniu w międzyczasie hucznie swego odejścia, usunięcie konta i powrót pod kretyńskim nickiem ;]
Szczyt hipokryzji , co 5,5 posta rzucasz hasła że jeszcze raz ktoś Cię zdenerwuje i przestajesz tu wchodzić na dobre.To jak samookaleczenie przy pomocy ściany :O
Czyli należy je zaspamować, zaangażowanych zjechać... i nadal tu zaglądać? ;>
Nieeee , to znaczy że trzeba klasnąć w dłonie i stworzyć Nowy Lepszy Świat
 
Nieeee , to znaczy że trzeba klasnąć w dłonie i stworzyć Nowy Lepszy Świat
Nie wspominałeś przedtem że jesteś komunistąImo Eriash jako bloger ma dobrego progresa, chociaż kiedy ja byłem we wpisie, to były najlepsze wpisy, bo moja racja jest najmojsza.
 
Genesis said:
Genesis said:
zapomniałaś o ogłoszeniu w międzyczasie hucznie swego odejścia, usunięcie konta i powrót pod kretyńskim nickiem ;]
Szczyt hipokryzji , co 5,5 posta rzucasz hasła że jeszcze raz ktoś Cię zdenerwuje i przestajesz tu wchodzić na dobre.To jak samookaleczenie przy pomocy ściany :O
liczyłeś?
 
Top Bottom