Ludzie w opałach - brak klucza, brak kart u handlarzy

+
Ludzie w opałach - brak klucza, brak kart u handlarzy

Witam.
Mam problem z jednym zadaniem ludzie w opałach. Wcześniej zrobiłem sobie 3 takie pytajniki i wszystko było ok(po za jednym uwięzionym który stał obok klatki, ale po otwarciu poszedł do wioski). Kłopot mam z klatka na wyspie która znajduje się na południowy wschód od Kasztelu Barona. Pojawiają się bandyci zabijam, przeszukuje nie ma klucza, wczytuje save, zabijam, loot z przeciwników się zmienia nadal brak klucza i tak w kółko. Najlepsze jest to, że przy jednej z klatek sypnęło mi 2 klucze i jeden mam cały czas w ekwipunku fabularnym, zwie się Klucz do klatki.

Co do braku kart, patrząc na rozpiski w internecie powinienem je kupić u handlarzy. Jednak sprawdzając wszystkie talie brakuje mi kilku kart(nie licząc tych od w/w kupca którego nie mogę odblokować z klatki) jednak u kupców ich nie widzę. Trzeba ruszyć coś fabularnie?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za szybką odpowiedz
 
Od poczatku gry biegam z dwoma kluczami z czego jeden znalazlem u zbujnika pilnujacego wieznia ale do teraz nie moge otworzyc klatki
 
Ja pootwierałem klatki ale klucze nadal mam ekwipunku :/
Widać mogą się jeszcze przydać albo to bug...
 
Mogę mieć ich nawet 100 tylko żeby któryś pasował do tej klatki :D trochę się wkurzę jak okaże się, że ta klatka się nie otworzy. Nie widzi mi się żeby zaczynać grę od początku. Niby takie małe popierdółki, a strasznie zniechęcają do grania.
 
Mogę mieć ich nawet 100 tylko żeby któryś pasował do tej klatki :D trochę się wkurzę jak okaże się, że ta klatka się nie otworzy. Nie widzi mi się żeby zaczynać grę od początku. Niby takie małe popierdółki, a strasznie zniechęcają do grania.

A sprawdź u kupców czy przypadkiem nie sprzedałeś im klucza. Miałem taki przypadek że mogłem sprzedać ale tego nie zrobiłem. Widać czasami przedmioty questowe mogą się zbugowac i nagle stają się sprzedajne :/
 
Nie mogłem go sprzedać bo nie mogłem go mieć wcześniej. Przy tej klatce byłem dopiero pierwszy raz i od razu nie dostawałem nic z bandytów. Nie widzi mi się przechodzić gry drugi raz żeby wbić platynę. Nie po to uważam i zapisuję grę przed każdym questem żeby robić coś drugi raz... Błąd z kluczem jest częsty, a odzewu w tej sprawie nie ma żadnego...
 
aaaaa to chyba wiem co to za klatka. Klucz leży przy ciele nieopodal tego obozowiska. Używaj wiedźmińskich zmysłów aby zaleźć ciało.
Ale dla pewności umieść tu screen z mapą gdzie jest ta klatka to sam sprawdzę co i jak ;)
 

Proszę, zaznaczone w bardzo artystyczny sposób. Jeśli faktycznie gdzieś jest ciało po za obozem to będębardzo szczęśliwy.

Jednak to nie to... Znalazłem filmik opisujący wszystkie 'klatki' w Velen:
https://youtu.be/xhd_9GP8tNE?t=10m39s
Doskonale widać, że to wszystko jest jakieś zbugowane. Jemy dało 2 klucze, więzień stał po za klatką... Mi nic nie daje...
 

Attachments

  • pmch8eQ.jpg
    pmch8eQ.jpg
    106.1 KB · Views: 389
Last edited:

Proszę, zaznaczone w bardzo artystyczny sposób. Jeśli faktycznie gdzieś jest ciało po za obozem to będębardzo szczęśliwy.

To ja myślałem o innym obozie. Jedno jest pewne zrobiłem to obozowisko na 100% i to na łatce 1.04
Ale gdzie był klucz... Chyba gdzieś w obozowisku w jednym ze schowków albo faktycznie wypadł z bandyty... Nie pamiętam, sorki...

Tu masz obrazki z mojej gry ;)
View attachment 16550
View attachment 16551
 

Attachments

  • Velen.jpg
    Velen.jpg
    351.8 KB · Views: 74
  • Obozowisko bandytów.jpg
    Obozowisko bandytów.jpg
    372 KB · Views: 82
Ja mam blad z klatka niedaleko bramy gdzie potrzebny byl glejt aby przejsc.Klatke na waszych zdjeciach otworzylem ale myslalem ze tez nie bedzie to mozliwe bo mi sie jeden z bandytow zawiesil.
 
Top Bottom