ludzie w opałach velen błąd

+
ludzie w opałach velen błąd

hej
mam problem gram w wieśka po raz trzeci na nowej grze plus patch 1.11 dodatek serce z kamienia aktywny, odkrywam teraz znaki zapytania w velen i natrafilem na następujący bład. Na poludnie od wsi Jawornik znajduje sie punkcik ludzie w opalach tam jest taka przystan i sa nadzrocy niewolnikow i paru nilfgaardzkich zolnierzy na wysokich poziomach, ogolnie kowal do uratowania. Juz ich pokonalem biore klucz lecz po otwarciu celi kowal z niej nie wychodzi i nic nie komentuje a ja caly czas mam aktywne na mapie ludzie w opalach ze nie rozwiazane, czyli nie jest zaznaczone na szaro na mapie. Probowalem uz medytacji ale kowal jak stal tak stal. Mial ktos taki problem ?
 
Miałem tak samo i to olałem. Akurat ten kowal jest ze wsi Glinsk i nie ma wpływu na grę ani na talię to Gwinta, nie to co kupiec z Glinska co ma kilka kart na sprzedaż i jedną do wygrania (Kejran), tego gościa trzeba odbić.
 

Lilayah

CD PROJEKT RED
Cześć,
Błąd z Kowalem, którego trzeba uratować niedaleko wsi Jawornik, jest nam znany i pracujemy nad jego napraweiniem.
 


Właśnie sprawdziłem czy nadal tam siedzi, ale przepadł bez wieści (pewnie trafił do Narnii).
W Glińksu nadal się nie pojawił, a tak sugeruje list znaleziony przy jego celi. Jak wspominałem wcześniej błąd nie mający na nic wpływu.
 

Attachments

  • Clipboard02.jpg
    Clipboard02.jpg
    264.7 KB · Views: 1,321
Cześć,
Błąd z Kowalem, którego trzeba uratować niedaleko wsi Jawornik, jest nam znany i pracujemy nad jego napraweiniem.
Zastanawiam się tylko czy po naprawie będę musiał budować postać od nowa(a właśnie wypływam na Skellige po 100 godzinach myszkowania za ukrytymi skarbami), czy da się to załatwić istniejącą normalnie odwiedzając domek z klatką i nie znikną żadne karty od Gwinta itp…
 

Lilayah

CD PROJEKT RED
Zastanawiam się tylko czy po naprawie będę musiał budować postać od nowa(a właśnie wypływam na Skellige po 100 godzinach myszkowania za ukrytymi skarbami), czy da się to załatwić istniejącą normalnie odwiedzając domek z klatką i nie znikną żadne karty od Gwinta itp…

Nie będziesz musiał. Jesli odwiedzisz to miejsce po łatce, kowal nadal tam będzie. Otworzysz mu drzwi albo jeśli już są otwarte, ten poinformuje Cię gdzie będzie czekał a następnie tam powędruje. Także, na spokojnie plądruj :)
 
Błąd dalej występuje tylko, że za pierwszym razem poszedł do wsi (poszedłem za nim bo jednego raz zjadły mi niedźwiedzie a chciałem tą nagrodę) i dał nagrodę ale teraz (po kilkunastu dniach) poszedłem sprawdzić "ludzie w opałach" (na biało, nie szaro) bo dziwne było, że tak to zostawiłem. Patrzę i oto jest. Nasz kowal.
 
Mam również problem z tym samym zakładnikiem. Z tymże u mnie za pierwszym podejściem jak miałem za niski poziom nie byłem w stanie pokonać wszystkich żołnierzy i zdobyć klucz. Natomiast za drugim podejściem wszyscy żołnierze znikli i nie mam jak otworzyć klatki.
PS. Znalazłem jednego z zabitych żołnierzy i klucz był przy nim. Także wszystko jest już ok
 
Top Bottom