Mafia

+
Doom też nie miał przedpremierowych recenzji, a okazał się świetną w swej kategorii grą. Nie można więc od razu skreślać Mafii choć warto zachować ostrożność.
 
Intuicja mówi mi, że to jednak będzie średniak.

---------- Zaktualizowano 20:17 ----------

Na mieście jednak bilbordy z reklamą gry wiszą.
Jak świat wokół się zmienia - jeszcze te kilka/kilkanaście lat wstecz nawet nie myśleliśmy aby plakat zachęcający do kupna gry wisiał gdzie indziej niż w (dajmy na to) Empiku, a teraz.
 
Last edited:
Większość dzisiejszych tytułów AAA które przedpremierowo zapowiadają się świetnie po premierze okazują się co najwyżej średniakami. Dla mnie taki ruch jak w przypadku Mafii oznacza automatyczne wykreślenie gry z listy potencjalnych pre-orderów. Pomijając już fakt, że zapewne po premierze gra będzie zbugowana i bez patch'y się nie obejdzie...
 
Ceny coraz gorsze, niedługo gry na PC beda w tej samej cenie co na konsole w tej chwili. W tym momencie najtaniej z tego co znalazłem jest na electro.pl bo kosztuje 158zł i jeszcze z darmowa dostawa. Ciekawe ile jeszcze dodatkowo GB trzeba bedzie sciagac (wiadomo steam)
 
Faktycznie gry są drogie jak hu hu...Jednakowoż gry to nie chleb ani gazety. Nie kupujemy ich raz na tydzień nie wiem jak wy, ale ja kupuję jedną grę na trzy lata(Nie interesują mnie wszystkie) można zaoszczędzić.
 
A teraz wszyscy razem:

"Dziękujemy konsolom!"

Swoją drogą, blokada klatek na 30fps to chyba najgłupsza rzecz jaką może zrobić twórca portu, aby zachować tak "kochaną" przez wszystkich "równość platform".
 
Głupi taki ruch jest strasznie, to jak proszenie graczy PC o wypięcie się na tytuł. W pierwszej kolejności pomyślalem że to moze wina zrobienia cut-scen pod 30fps (o ile tak jest) czyli to co mieliśmy w Inkwizycji czy QB, ale zaraz sobie jeszcze pomYślałem, może to próba zamaskowania słabego portu, bo wszystkim będzie chodzić 30... zaraz pewno ktoś zdejmie te blokade niedługo po premierze i zobaczymy czy to tylko wina konsol, czy coś jeszcze.
 
Last edited:

Guest 2364765

Guest
Oficjalnie potwierdzone przez developerów, na starcie gra obsługuje tylko 30FPS. Łatka pojawi się "wkrótce".
 
To tylko po raz kolejny potwierdza że nalezy wypiąć się na pre-ordery i


Pre-ordery to rak który toczy branże.
 

Guest 2364765

Guest
Wygląda na to, że będzie to drugi w tym roku po NMS symulator zwrotów na steamie.
 
Wygląda na to, że będzie to drugi w tym roku po NMS symulator zwrotów na steamie.
Bez przesady, nie porównuj blokady fps (kwestia dla wielu graczy nieznaczna, ba - ja np. bym się cieszył jak pijana hiena, gdyby taka właśnie Mafia III mi wyciągała stałe 30) z aferą, jaką zrobili developerzy NMS (liczne rozmijanie się zapowiedzi z rzeczywistością).
 
Last edited:
Czyli jak zwykle gra nie moze wyjsc bez problemow. Dobrze, ze przynajmniej juz pracuja nad rozwiazaniem tego problemu ale to i tak strzal w stope. Ciekawe jak bedzie z optymalizacja
 

Guest 2364765

Guest
Bez przesady, nie porównuj blokady fps (kwestia dla wielu graczy nieznaczna, ba - ja np. bym się cieszył jak pijana hiena, gdyby taka właśnie Mafia III mi wyciągała stałe 30) z aferą, jaką zrobili developerzy NMS (liczne rozmijanie się zapowiedzi z rzeczywistością).
Nie jest to też coś co można wygodnie pominąć do momentu dnia przed premierą.
 
Nie jest to też coś co można wygodnie pominąć do momentu dnia przed premierą.
Jeżeli M3 okaże się dobra, to mało kto o tym będzie pamiętał. Gdzie się podziali rok temu ci, co przed premierą krzyczeli o graficznym dałngrejdzie Wieśka?
A jeżeli M3 okaże się kiepska, to 30fps będzie jedynie jednym z drugoplanowych "kamyczków".

Na pewno nie należy ryzykować pre-orderu, a z zakupem poczekać przynajmniej na kilka pierwszych rzetelnych recenzji. Ale taką radę warto zastosować w dzisiejszych czasach do prawie każdej gry AAA...
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom