Mafia

+
Nie do końca rozumiem co masz na myśli .

Hehe, no a co tu rozumieć? Jest inny. Nie pasuje do Mafii w sensie struktury tej klasyczno-włoskiej. Tym samym nie pasuje do Mafii jako gry.
No ale się zobaczy, może to fajnie zrobią. Będą fajne zadania do dobrej fabuły.

Aha, on jest mulatem właściwie, jeśli to coś zmienia.
 
Hehe, no a co tu rozumieć? Jest inny. Nie pasuje do Mafii w sensie struktury tej klasyczno-włoskiej. Tym samym nie pasuje do Mafii jako gry.
Ah :p. Oczywiście się z tobą zgadzam. Co jak co, ale główny bohater, jak i cały zarys fabularny w nowej Mafii zupełnie do mnie nie trafia.
 
Wideofelieton Gambrinusa: https://www.youtube.com/watch?v=aDwJMwwYmW8

Obawy moim zdaniem bardzo słuszne, oby się nie spełniły... ale trochę jestem pesymistą. Głównego bohatera, zmianę stron i klimat akurat "kupuję" (okres ok. 1960-1975 jest właściwie ignorowany w gamedevie, Nowy Orlean również rzadko się pojawia, chyba tylko w spinoffie AC, czyli 200 lat wstecz). Ale napompowania gry powtarzalnymi czynnościami a la Ubisoft - boję się mocno. Zresztą ogólnie "otwarte światy" są sporą miną dla developerów, i chyba nikomu poza jednym chlubnym wyjątkiem (Rockstar) nie udało się uniknąć na tym polu obrażeń.
 
Last edited:
Pierwszy gameplay z Mafii 3. Jedenaście minut rozgrywki.
http://www.eurogamer.pl/articles/2015-12-17-pierwszy-gameplay-z-mafii-3

No to oglądamy!

ED:
Podoba mi się. Podoba mi się klimat miasta, ktróre wygląda trochę tak jakby Rockstar spłodził Nowy Orlean w 68'.
Zadowlające wizualia, akcja, jak i poziom przemocy. W tym momencie jedyna albo raczej AŻ, to kwestia fabuły, narracji i jakości zadań, misji.
Zupełnie inna kwestia, że to........... nie jest MAFIA. Jednak może być to całkiem przyzwoity tytuł.

Na filmie doskonale widac porażkę celowania na padzie, tak by the way.
 
Last edited:
Mafia III na PC (Edycja Delux) w promocji w salonie EMPIK!

Za grę, dostęp do dodatkowej zawartości cyfrowej oraz przepustkę sezonową zapłacimy jedynie niecałe 265 PLN (zamiast 280 PLN).

Jakich czasów dożyłem :facepalm2: ...
 
Lepszy numer jest na Muve (czyli sklepie polskiego wydawcy Mafii). Zwykła edycja na PC w pudełku kosztuje 185 zł, a cyfrowa... 200 zł.
 
Od jakiegoś czasu na muve to norma, cyfrówki sprzedają drożej niż pudełka a chyba powinno być odwrotnie...
 
Ta "pływająca kamera" powoduje, że zaczynam odczuwać nudności przy zakrętach mimo, że w realnym świecie nie mam choroby lokomocyjnej :whatthe: ...
 
Top Bottom