Mały błąd w lokacji Kaer Morhen

+
Mały błąd w lokacji Kaer Morhen

Po zakończenie zadania w wieży obok Kaer Morhen (tam gdzie trzeba było naprawić uszkodzony portal) wysoko na niebie pozostały dwa zielone portale.
 

Attachments

  • portaleKaerMorhen.jpg
    portaleKaerMorhen.jpg
    142.6 KB · Views: 66
Last edited:
Przynajmniej udało ci się naprawic portal. Ja nie moge ani ruszyć ani naładować aardem drugiego ogniwa zasilającego.
 
Przynajmniej udało ci się naprawic portal. Ja nie moge ani ruszyć ani naładować aardem drugiego ogniwa zasilającego.

Jesteś pewny, że wszystko dobrze robisz? Chwilę temu robiłem tego questa ale jeden kamyk, który jest trzeba naładować aardem lub igni(nie pamiętam) przy czym musisz to zrobić z określonej odległości bo też nie mógł mi zapalić dopiero po różnych próbach i ustawieniach Geralta względem kamienia, co do drugiego to on jest o ile pamiętam w takiej wnęce od zewnątrz wieży i ta sama zasada jak w każdym wieśku musisz po prostu dobrze stanąć by dało się wywołać interakcje "Podnieś". Ewentualnie pokaż save'a :)
 
A przed wejściem do tej wieży sygnałowej po prawej od podejścia lewituje jakiś posąg:

 

Attachments

  • KearMrohenLewitującyPosąg.jpg
    KearMrohenLewitującyPosąg.jpg
    77.5 KB · Views: 63
Last edited:
Wiedźmin 3 ma kilka takich zapomnianych obiektów pomimo, że twórcy chwalili się jak to w optymalizacji pozbyli się tego typu śmiecia (co miało polepszyć działanie gry).

Widać wszystko nie sposób wypatrzeć.
 
Top Bottom