Mammuna

+
Ostatnio testowałem sobie nowe karty. Mianowicie karta Mammuna nie działa prawidłowo. Pierwsza część umiejętności powoduje pochłonięcie brązowej jednostki i zagranie jej kopii z decku i jak najbardziej to działa prawidłowo. Natomiast Sabat to już zupełnie inna bajka. Testowałem to z moim znajomym i nie . nie dostałem żadnej kopii karty tylko egzemplarz. miałem 14 kart przy sabacie i zostało 13 po użyciu a według umiejętności przy sabacie powinienem wyciągnąć kopię a nie bazową kartę. Jeżeli jeszcze raz ktoś mi powie że te karty są dopracowane i przygotowane wcześniej to dlaczego nie robione są żadne cholerne testy tych kart. Skoro niby mają je gotowe od długiego czasu to mogliby na spokojnie je przetestować i nie przyjmuje argumentów w style '' ale oni na pewno nie mieli na to czasu ''. I nie to nie jest pierwsze niedopatrzenie bo wyznawca meluzyny na początku też miał błędy w opisie.
tyle w temacie.
 

Attachments

  • mammuna.png
    mammuna.png
    255.8 KB · Views: 81
Od początku jak pokazana była ta karta to jej umiejętność była tak rozumiana, że bez sabatu wzywasz a z sabatem zagrywasz kartę odpowiadającą tej jednosce z cmentarza. W odróżnienia od Francesci czy Stefana ona nidy nie miała tworzyć dodatkowej karty, której nie było w talii.
Post automatically merged:

Od początku jak pokazana była ta karta to jej umiejętność była tak rozumiana, że bez sabatu wzywasz a z sabatem zagrywasz kartę odpowiadającą tej jednosce z cmentarza. W odróżnienia od Francesci czy Stefana ona nidy nie miała tworzyć dodatkowej karty, której nie było w talii.
 
Od początku jak pokazana była ta karta to jej umiejętność była tak rozumiana, że bez sabatu wzywasz a z sabatem zagrywasz kartę odpowiadającą tej jednosce z cmentarza. W odróżnienia od Francesci czy Stefana ona nidy nie miała tworzyć dodatkowej karty, której nie było w talii.
Post automatically merged:

Od początku jak pokazana była ta karta to jej umiejętność była tak rozumiana, że bez sabatu wzywasz a z sabatem zagrywasz kartę odpowiadającą tej jednosce z cmentarza. W odróżnienia od Francesci czy Stefana ona nidy nie miała tworzyć dodatkowej karty, której nie było w talii.
Problem jest że również rozważałem cmentarz . tylko to także nie działa
 
Top Bottom