Mamy dla Was kilka ogłoszeń! (GWENT Masters)

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Przygotowaliśmy dla Was kilka ogłoszeń dotyczących najbliższych turniejów z serii GWENT Masters!

Jak wspominaliśmy na początku tygodnia, kwalifikacje do turnieju GWENT Open #8 odbędą się w dniach 9-10 lutego – pełne zasady dostępne tutaj. Poniżej znajdziecie listę zakwalifikowanych graczy – gratulujemy wszystkim i życzymy powodzenia!

A skoro już mówimy o GWENT Open #8… pierwszy tegoroczny turniej z serii GWENT Masters odbędzie się w dniach 16-17 marca! Kolemoen, TailBot, alessio1996, kams134, wangid1, proNEO3001 oraz dwójka zwycięzców kwalifikacji zmierzy się o pulę nagród wynosząca 25 000 dolarów, a także punkty Crown Points i miejsce w piątym Challengerze. Turniej, jak zwykle, będziecie mogli oglądać na oficjalnym kanale CD PROJEKT RED na Twitchu.

Tym razem odbędą się dwie tury kwalifikacji do turnieju GWENT Challenger. Listę 50 graczy, którzy zakwalifikowali się do pierwszej tury znajdziecie poniżej. W drugiej turze weźmie udział 50 graczy, którzy uzbierają największą liczbę punktów Crown Points w sezonach lutowym i marcowym.

Zwycięzcy obu tur kwalifikacji wezmą udział w GWENT Challenger #5, obok Damorquisa (zwycięzcy GWENT Challenger #4) oraz Freddybabesa i Adzikova (finalistów GWENT Open #7). Dołączą do nich również finaliści marcowego Opena i gracz, który uzbiera najwięcej punktów Crown Points.

Terminy kwalifikacji do GWENT Challenger #5 zostaną ogłoszone wkrótce.

Gracze z największa liczbą punktów Crown Points przed Open #8 (uprawnieni do udziału w kwalifikacja do GWENT Open #8):

  • kacper322
  • Adzikov
  • IriS__
  • Green-Knight
  • GameKingAT
  • GraveshGravesh
  • BeardyBog
  • Molegion
  • 苏墨
  • TA_ML
  • zeGoblin
  • Saber97
  • Aethr3n
  • 내과
  • Halleluah McRat
  • 17390557
  • magpie131
  • konsiu95
  • McP0yle
  • HannuQ
  • Salkin101
  • Chezzy93
  • shinmiri2
  • Spyro-_13579
  • Kudou Shinichi
  • Crozyr
  • Ekami
  • Aifbowman
  • Nik_r
  • HectorV_
  • Mr2Red
  • Fillow
  • 사시비
  • trynet123
  • Hippotompotomus
  • SirLoathing
  • Santtu2x
  • Ern16
  • Kacodo
  • M-Morpheus
  • Lorenthiel
  • EugeneKrabc
  • pzY_oO
  • tmacxuan23
  • Gravekper
  • cysington
  • lordbushwook
  • MaeComPunch
  • Meister_Lederhut
  • SemperEU
  • Kwild
  • JMJWilson23
  • Zoltan3344
  • Raudorules
  • Hiraino
  • Neutraly
  • Hannibal17389
  • molechian
  • wuhuanen
  • fts_GrayShadow
  • Scryar
  • MrCorggo
  • 君霖天下
  • Nimraphel
  • Arcansor
  • Duerund
  • Soaringhero
  • JaimeOneHand
  • Wish
  • Gwent2town
  • jonathan1006
  • plainviewh8
  • 5murf
  • RuinCity
  • BucioMan
  • Quill-and-Lance
  • drvanko
  • Somnas
  • MIKE.YEUN
  • 猛虎破柙
  • TheBastinator
  • eltroco
  • MrSweetPiggy
  • Sinonino
  • opalax
  • Keaton1001
  • fanoflight
  • P_A_L_D_I
  • 彼疲避被
  • Scilex
  • Myslav
  • 小小犹太
  • sindikkat
  • 크로코
  • LeMonsieur1
Gracze z największa liczbą punktów Crown Points przed Challenger #5 (uprawnieni do udziału w pierwszej turze kwalifikacja do GWENT Challenger #5):

  • TailBot
  • kams134
  • kolemoen
  • kacper322
  • GameKingAT
  • alessio1996
  • proNEO3001
  • GraveshGravesh
  • BeardyBog
  • Molegion
  • Green-Knight
  • magpie131
  • konsiu95
  • McP0yle
  • Saber97
  • Aethr3n
  • HannuQ
  • zeGoblin
  • Santtu2x
  • 苏墨
  • shinmiri2
  • aifbowman
  • TheBastinator
  • Chezzy93
  • JaimeOneHand
  • Nujwk
  • HectorV_
  • radu.andrada
  • EugeneKrabc
  • TA_ML
  • Cmel
  • wangid1
  • Synrise.
  • pzY_oO
  • Halleluah McRat
  • S7isobey
  • raikou24
  • 星条旗的小丑
  • IriS__
  • JMJWilson23
  • SadFury
  • Lorenthiel
  • OMSolenTo
  • MrSweetPiggy
  • DSImmortal
  • Fanderman
  • JTSmash95
  • Qbk_
 

Lexor

Forum veteran
Nie wiem jak to było prowadzone w przeszłości (bo wtedy nie grałem w Gwinta, więc nie oglądałem), ale czy byli / są też jacyś polscy komentatorzy na takich imprezach?
 
Nie wiem jak to było prowadzone w przeszłości (bo wtedy nie grałem w Gwinta, więc nie oglądałem), ale czy są też jacyś polscy komentatorzy na takich imprezach?
Jeżeli dobrze pamiętam to na openach nie ale na challengerarch i masterach tak. Przynajmniej (jeżeli dobrze pamiętam) tak było przed HC i teraz może to wyglądać inaczej.
 

Lexor

Forum veteran
Przynajmniej (jeżeli dobrze pamiętam) tak było przed HC i teraz może to wyglądać inaczej.

No i właśnie o czasy "przed HC" pytałem, bo od HC to już tu jestem. ;) I tak, wiem, ze może się to zmienić.
 

Wikli

Forum regular
Ja kojarzę, że Kondzio komentował. Czasem razem z Gogolem/azonhem. Jednak ta dwójka Gwinta już nie nagrywa, a mnie osobiście komentarz samego Kondzia nie porywa.

Jeszcze mam uwagę co do samego wątku - według mnie lepiej, żeby temat był bardziej nawiązujący do tego o czym on jest. Bo myślałem, że są jakieś ogłoszenia, dotyczące gry. Wystarczyło dodać na końcu "dotyczących turniejów Gwinta" lub "dotyczących Gwent Masters". Taka drobna uwaga na przyszłość :)
 
Można oglądać z tego gdzieś jakąś "oficjalną transmisję" czy mamy sobie sami szukać na streamach wspomnianych ludzi?

Wogle mało się coś dzieje. Jakaś taka dziwna cisza po-patchowa ze strony CDP. Nawet wczoraj TWIGa nie było
 

Lexor

Forum veteran
Nawet wczoraj TWIGa nie było

Co do TWIGa to gdzieś wyczytałem, że nie było "z powodów osobistych Burzy". Ale zgadzam się, że powinna być i na forum oficjalna informacja w tej sprawie (skoro TWIG był tu publikowany), a nie żeby gracze "musieli sobie sami szukać".

Wydaje się jakby w CDPR pracowała nad wszystkim jedna osoba i jak jej nie ma to wszystko się sypie... Trochę to słabe.

EDIT: Przepisałem ze streama link do katalogu z taliami uczestników dzisiejszej fazy turnieju: Swiss
 
Last edited:
1. Należy pamiętać, że spora cześć tych decków była specjalnie stworzona na turniej (nie na rankedy) po to aby zaskoczyć przeciwników.
2. Jeden lider jest banowany, co znacząco wpływa na proces tworzenia decków. (Deck ma pokonać 2-3 przeciwników a nie wszystkich)
3. Ślepe kopiowanie decków nie jest dobre, a ludzie nie potrafią nimi grać.
4. Grając znanym deckiem, bystry przeciwnik będzie wiedział co masz co daje mu przewagę.
Zaś nowy deck (nawet inne 1-2 kluczowe karty może być totalnym zaskoczeniem dla przeciwnika)

Co nie zmienia faktu, że wśród tych decków jest sporo dobrych.
 
A czy Ci gracze, którzy zakwalifikowali się do pierwszej tury kwalifikacji do Challengera, zajmą odpowiednio wysokie miejsca w Pro Rank w lutym i marcu, to będą też uprawnieni do gry w drugiej turze kwalifikacji, czy w drugiej turze brać udział będzie 50 nowych zawodników?
 
Mogliby już dać kolejne pojedynki frakcji, bo faktycznie troche nostalgia w tym miłosnym sezonie.. :rolleyes:
 
Co do polskiego restreamu - o wszystkim poinformujemy bliżej daty turnieju ;)

A czy Ci gracze, którzy zakwalifikowali się do pierwszej tury kwalifikacji do Challengera, zajmą odpowiednio wysokie miejsca w Pro Rank w lutym i marcu, to będą też uprawnieni do gry w drugiej turze kwalifikacji, czy w drugiej turze brać udział będzie 50 nowych zawodników?

Tak, do obu tur mogą zakwalifikować się te same osoby. Z wyjątkiem zwycięzcy pierwszych kwalifikacji, który będzie już miał zapewnione miejsce w Challengerze.
 
Mam pytanie trochę z innej beczki, czy będą kiedyś turnieje (Open/Challenger/Masters) otwarte dla publiczności w Warszawie, czy nie ma tego w planach? Chętnie taki turniej obejrzałbym z perspektywy widza na żywo, a chyba po pierwszym Gwent Open temat umarł :(
 
Mam pytanie trochę z innej beczki, czy będą kiedyś turnieje (Open/Challenger/Masters) otwarte dla publiczności w Warszawie, czy nie ma tego w planach?

Cześć, ze względu na miejscówki jakie wybieramy na Challengery (pałace, kopalnie, wioski wikingów) obecność widowni jest po prostu niemożliwa. W przypadku Openów ogranicza nas wielkość naszego studia. Co do obecności publiczności, rozważamy taką możliwość na World Masters, ale nie jestem w stanie na razie nic zagwarantować ;)
 
Top Bottom