Mardroeme - za i przeciw

+
Kaizerr;n7426000 said:
Jesteśmy jeszcze stosunkowo we wczesnej fazie bete, więc na pewno zobaczymy w następnych patchach próby z balansowania Mardroeme, czy skuteczne to się okażę.

Na pewno ale +3/-3 albo zmiana umiejętności BPP na taką jak mają Jeźdźcy Dzikiego Gonu
 
Anglad47FM;n7434660 said:
Na pewno ale +3/-3 albo zmiana umiejętności BPP na taką jak mają Jeźdźcy Dzikiego Gonu
Mardroeme jest tutaj największym problemem, piechota może zostać bez zmian. Dzięki grzybom karty lecą na tzw. banish, aktualnie nie ma mechaniki w Gwińcie która pozwala karty stamtąd przywrócić, ba nawet nie możemy narazi sprawdzić co zostało wyrzucone poza gre. Zmniejszanie value zabije tą kare, 3 to dalej za dużo a 2 będzie już za mało więc zostaje jedynie całkowity rework, no ale zobaczymy co przyniosą nam przyszłe patche.
 
Bug zaobserwowany wczoraj (wersja Xbox One): zarodniki zagrane na Morkvarga zdjęły mu siłę bazową do 2 (na razie wszystko ok). Po skończeniu rundy trafił na cmentarz, i wyrzuciło błąd uniemozliwiający ukończenie rozgrywki.
 
Mardroeme - zwiększyć zdolność do +5/-5, i zrobić nich tego kartę srebrną. Jedna sztuka w talii nie będzie aż tak zaburzać balansu gry. Tylko wiewiórki byłyby w stanie użyć jej ponownie, a w ich talii, nie są aż tak użyteczne.
 
Hej,
czy istnieje jakiś sposób aby zgłaszać nieuczciwych graczy? Przydała by się informacja, czy w takich sprawach będzie otwarty oddzielny temat, czy mamy pisać PW do jakiejś osoby. Napisałem do Marcin_Momot ciekawe czy w ogóle odpisze.
Dzisiaj ziomek przeciwko mnie wykorzystał bug grzybków. Załączam screen ku przestrodze.
 

Attachments

  • mutagen.jpg
    mutagen.jpg
    108.4 KB · Views: 35
kenjiy Mi się najbardziej podoba opcja numer 1. Zwłaszcza, że sam o czymś takim pisałem w innym temacie. Przypisanie grzybów tylko do Skellige sprawi, że znów będziemy mieli wysyp buildów opartych o wzmacnianie Wilkołaka, a wówczas nie będzie na to znów żadnej kontry (bo grzyby będą frakcyjne). Taki powrót do przeszłości (sprzed 1 patcha).

A co do samego błędu nagminnie wykorzystywanego przez pewnych graczy to ja nie zamierzam wracać do aktywnego grania jak ten cyrk nie zostanie przez Redów odkręcony. Nie będę podawał nicków alko przegięciem jest, że pewna osoba na tym bugu zajechała na dość wysokie miejsce w rankingu.
 
Last edited:
Po glebszym zastanowieniu sie dochodze do wniosku ze grzybki nie sa zle...ba...sa sympatyczne
Problem raczej jest z BPP albo ogolnie "nadsynergia" KP
Grzybki moze i bufuja KP niemilosiernie..ale tez pozwalaja na zagrania ktore permametnie usuwa karte...co sobie cenie
i imo powinna taka opcja zostac w grze...[mimo ze widze pare osob tu placze ZE JAK TO TAK BRAZOWA KARTA ZABIJACA MOJA LEGENDARKE PERMAMETNIE?!111ONEONE...]
grzybki na priscille ocvista czy inna gadzine...poprostu miodzio

Jedyny problem jaki z nimi widze to [oprocz tego ze zbyt dobrze synergizuej sie z KP] to to ze brak im synergi z wiewiorami czy potworami [co najwyzej na mglaka mozna rzucic q_q]

tak wiec moja opinia - albo zostawic niezmienione a zbalansowac KP
albo ewentualnie zmienic na +3/+2 a -4 zostawic bez zmian
 
Duckingman;n7448120 said:
kenjiy Mi się najbardziej podoba opcja numer 1. Zwłaszcza, że sam o czymś takim pisałem w innym temacie. Przypisanie grzybów tylko do Skellige sprawi, że znów będziemy mieli wysyp buildów opartych o wzmacnianie Wilkołaka, a wówczas nie będzie na to znów żadnej kontry (bo grzyby będą frakcyjne). Taki powrót do przeszłości (sprzed 1 patcha).

A co do samego błędu nagminnie wykorzystywanego przez pewnych graczy to ja nie zamierzam wracać do aktywnego grania jak ten cyrk nie zostanie przez Redów odkręcony. Nie będę podawał nicków alko przegięciem jest, że pewna osoba na tym bugu zajechała na dość wysokie miejsce w rankingu.

Wiesz co? Wolę jednego Morkvarga niż 2x11 BPP z opcją ozłocenia -,-
 
Emdzey BPP możesz obecnie kontrować grzybami. Morkvarga kontrować być nie mógł gdyby grzybki przypisano do Skellige. W dodatku byłaby to wówczas jedyna karta zdolna nie tylko permanentnie się wzmacniać, ale również permanentnie usuwać jednostki. To już byłaby zdecydowana przesada jak na mechanikę wewnątrz frakcyjną.
 
Duckingman;n7458600 said:
Emdzey BPP możesz obecnie kontrować grzybami. Morkvarga kontrować być nie mógł gdyby grzybki przypisano do Skellige. W dodatku byłaby to wówczas jedyna karta zdolna nie tylko permanentnie się wzmacniać, ale również permanentnie usuwać jednostki. To już byłaby zdecydowana przesada jak na mechanikę wewnątrz frakcyjną.

Przecież można zmodyfikować ich mechanikę. Niech będą pod Skellige, niech będą srebrną kartą, ulotną, i niech dają np. +5/-5. Rzuciłem luźne cyfry, ale co za problem to zmienić... Żeby grać przeciwko BPP muszę mieć na ręce 3xgrzyby jeszcze ani razu mi się nie trafiło żebym tak miał. To jest loteria, nie gra... BTW. Skellige już się permanentnie wzmacnia, więc gdzie jest problem? Taka mechanika tej talii i grzyby by się w nią wpasowały.
 
Emdzey Starczą dwa grzyby na ręce lub jeden grzyb i Dar Natury w przypadku Wiewiórek (pozwoli skopiować grzyba) bo rzadko kiedy przeciwnik grający BPP będzie miał 3 grzyby na pierwszej ręce. Buildom opartym o budowanie siły to i jeden grzyb wystarczy bo tam BPP beż 15 siły rzadko ma szansę przebić siłę przeciwnika.
 
Duckingman;n7459050 said:
Emdzey Starczą dwa grzyby na ręce lub jeden grzyb i Dar Natury w przypadku Wiewiórek (pozwoli skopiować grzyba) bo rzadko kiedy przeciwnik grający BPP będzie miał 3 grzyby na pierwszej ręce. Buildom opartym o budowanie siły to i jeden grzyb wystarczy bo tam BPP beż 15 siły rzadko ma szansę przebić siłę przeciwnika.

O Wiewiórach to mi nic nie mów bo to jest dopiero przegięta talia. Nie mniej wszystko o czym piszemy sprowadza się do tego, że bez grzybów w talii ani rusz (kolejna atrapa?)... Czyli coś nie halo. Czy jeden grzyb wystarczy to bym polemizował... Przecież Foltest dubluje to dziadostwo i na cmentarzu jest 2x więcej BPP niż "wyjściowo". Ograniczenie grzybów, w formie srebrnej karty, do Skellige jak dla mnie jest warte przetestowania. Ewentualnie jeszcze inny patent: kopia stworzona przez Foltesta znika z gry po rundzie w której powstała, nie schodzi na cmentarz tylko działa jak karta ulotna.
 
Top Bottom