Masa ciekawych rzeczy w plikach gry

+
A pamiętacie co można było znaleźć w plikach do pierwszego Wiedźmina?
[media]http://www.youtube.com/watch?v=Un2gXzTfRTs[/media]
 
Haha
True story ser-ek! :D
Może znajdziecie jeszcze jakieś ciekawe rzeczy?
Ale w sumie taką łatkę do ekwipunku opcjonalną pobrałbym chętnie. :)
 
Hmm. Zamieniłem ten ekwipunek z oryginalnym w grze (podmieniłem pliki) i działa! Niestety wyskakują jakieś hiszpańskie(?) nazwy przedmiotów. Niby działa, ale pojawiają się przedmioty, których nie posiadam. Może ktoś, kto się zna na flashu doprowadziłby to do porządku? Dodatkowo zaznaczam, że można przesuwać po kolei przedmioty przy pomocy kółka myszki.
 
ser-ek said:
Po to, byście się zabawili w ich szukanie :p
Achievement get!
Find prototype of The Witcher 2 equipment.

BTW ten ekwipunek, który był najpierwsiejszy, jest taki, hmm... lepszy od tego teraźniejszego.
 
Jakby było naodwrót to też byście mówili, że lepszy bez zbędnych bajerów.
Daję pół sakiewki, że by tak było. :p
 
Pete12259 said:
BTW ten ekwipunek, który był najpierwsiejszy, jest taki, hmm... lepszy od tego teraźniejszego.

True true... Zgadzam się że ten pierwszy projekt jest ciekawszy. Jakiś taki bardziej interaktywny )
 
To nie ważne, Geralt potrafi wszystkie podręczne rzeczy wyjąć ze swoich długich włosów. ;P
Pamiętajmy, że to alpha. xD
 
Tekst to zwykły standardowy Lorem Ipsum (tzw. wypełniacz treści). Nie grzebałem z plikach, ale zakładam, że plik flasha to .swf. Do przerobienia najlepszy byłby czysty .fla.
 
Pobrałem za pierwszym razem kiedy podawałeś tego linka:). Co prawda istnieją debuggery plików flash ale ani to legalne ani tym bardziej etyczne:). Nie jestem programistą flash'a, wole inne technologie ale spróbować mogę, jeśli tylko czas mi na to pozwoli:).
 
pag-r said:
Tekst to zwykły standardowy Lorem Ipsum (tzw. wypełniacz treści). Nie grzebałem z plikach, ale zakładam, że plik flasha to .swf. Do przerobienia najlepszy byłby czysty .fla.

Czyli rzeczywiście piękna, klasyczna łacina, hehe
 
@Rustine rozmawiałem dziś z moim Flash guru i stwierdził, że te teksty lorem ipsum najprawdopodobniej są w jakimś zewnętrzym pliku i nie da się ich raczej tak z ręki wywalić. Mogę go zdekompilować i zobacze co tam w środku siedzi.
 
Pytanie czy to ma być sztuka dla sztuki czy to ma funkcjonować jako zamiennik:>? Domyślam się, że jest ich masa i tak na logikę biorąc to zapewne te dane będą w pliku binarnym - vide ciężkie do usunięcia. Bo gdyby to był jakiś plik tekstowy, to zbyt łatwo dało by się modyfikować ustawiania przedmiotów w grze. Tak mi się przynajmniej zdaje. Jak tylko znajdę czas na włączenie Windowsa wtedy zdekompiluję ten plik i wtedy się pomyśli co dalej.
 
Top Bottom