Masa ciekawych rzeczy w plikach gry

+
Jako zamiennik to wydaje mi się, że za dużo roboty, bo klikanie na kategorie zbroi otwiera kolejne panele, więc myślę, że to chyba za trudno, ale ja na flashu się nie znam.
 
Rozgrzebaliśmy tego .swf z kumplem. Jest tam dużo sprite'ów i grafiki, stąd jego waga, to co jest wyświetlane można zmienić ale, w związku z tym, że to jest na scenach robione to trochę zabawy by było. Samego kodu jest zadziwiająco mało, lub zbyt pobieżnie obejrzeliśmy ten plik:). W każdym razie nie ma tam nic na tyle interesującego coby to zmieniać i skompilować ponownie source code (.fla) do wersji wykonywalnej (.swf) :).
 
Można by coś z tym zrobić (zmienić nazwy, ikony, sprite'y, grafiki), ale to sztuka dla sztuki. A robić coś tylko po to, żeby zmienić uważam za stratę czasu:).
 
REDzi wrzucają do łaty wszystko co mają akurat na kompie.

Rozmowa REDów.

- Pospieszcie się bo zaraz premiera EE!
- Ok, ok, ale muszę to jakoś ogarnąć!
- Nie ma czasu! Wrzucaj wszystko co tam masz.

... kilka dni później

- Pamiętacie może gdzie zgrałem ten filmik z ukrytej kamery z Marcinem Iwińskim i panią Krysią? Jak go zobaczy to mamy p....!
- Chyba na ten komp na którym pakowaliśmy EE...
!!!
- O...K...
- No to już k... wiadomo dlaczego EE ważyło 10 giga zamiast planowanych 4 ...
 
Znalazłem concept art Dol Blathanna, który zasadniczo powinien się pojawić w dzienniku, ale...
Znalazłem też hm... Stokrotkę z Dolin... przynajmniej tak ją podpisano.
 
Wie ktoś może czy ten obrazek pojawił się w grze:



Bo niby w wiedźminskej wiki jest napisane: "Dolina Kwiatów w grze Wiedźmin 2", ale ja nie przypominam sobie tego obrazka, ale może to dlatego, że rzadko kupowałem książki w grze, więc może jednak ten obrazek pojawił się w grze. Nie wiem.
Wie ktoś może czy się on pojawił w grze Wiedźmin 2?
Bo ta sprawa od dawna mnie trapi, a teraz nadarzyła się okazja, jeśli już mowa o Dol Blathanna i tajemniczych plikach.​
 
O, obok tego co zapodałem jest ten Twój, ale nie podałem, bo wiedziałem, że jest na wiki. Nie pojawił się w grze, jest w plikach. Sens? Brak.
 
Rustine said:
O, obok tego co zapodałem jest ten Twój, ale nie podałem, bo wiedziałem, że jest na wiki. Nie pojawił się w grze, jest w plikach. Sens? Brak.
Dzięki, teraz będę mógł spać spokojnie.

Ale może REDzi coś z tym miejscem planowali zrobić, ale ze względu na czas nie zdążyli. Trudno powiedzieć. Pewnie nigdy się nie dowiemy.
 
Rustine said:
Znalazłem concept art Dol Blathanna, który zasadniczo powinien się pojawić w dzienniku, ale...
Znalazłem też hm... Stokrotkę z Dolin... przynajmniej tak ją podpisano.

Znaczy szykuje się DLC z elfami w roli głównej :p
 
A to byloby nawet interesujace. Po czyjej stronie tym razem stanelyby elfy w nadchodzacej wojnie. Choc akurat ta wojna nie ma zbyt duzego sensu.
 

addar

Forum veteran
sczeze? dobre DLCekwe rozszerzenie zawężające wybory z podstawki jest barzdiej niż wskazane, coś na zasadzie łapu capu, przewrót, bitka, troche gadaniny i do Trójki z 16 zakończeń zostają 3 plus jakies małe niuanse. Wejście nowego gracza , w postaci elfów z doliny kwiatów, mogłoby wiele namieszac, w koncu nasza Królowa po śmierci wielu czarodziejów/zdelegalizowaniu Loży moze być niepocieszona...jeżeli to faktyczny model Francesci to jestem niepocieszony...zbyt randomowy...od niej musi aż bić blask urody, wkońcu jest najpiekniejsza i zadna czarodziejka, nawet po smarowidłach upiekszajacych nie omże jej dorównać... szczerze czytając sage wyobrażałem sobie ją na krztałt pewnej elfki z baldurs gate 2, mój pierwszy obiekt wirtualnych westchnień....
http://www.google.pl/imgres?hl=pl&client=opera&hs=5Z0&sa=X&rls=pl&channel=suggest&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=nutL1NLpI78laM:&imgrefurl=http://nisamerica.com/forum/viewtopic.php%3Ff%3D9%26t%3D3812%26start%3D80&docid=QPC0A17e4TNKHM&imgurl=http://i.ehow.co.uk/images/a04/89/ms/acquire-aerie-baldurs-gate-2-1.5-800X800.jpg&w=210&h=330&ei=dE2gT4emK6XQ4QSG94ydAw&zoom=1&iact=hc&vpx=191&vpy=165&dur=1050&hovh=264&hovw=168&tx=96&ty=124&sig=117126434688176453573&page=1&tbnh=157&tbnw=114&start=0&ndsp=34&ved=1t:429,r:0,s:0,i:69&biw=1436&bih=818
 
Widzę, że picie miało być w grze. Znalazłem ikonkę debuffa "drunk", czyli pijany.
No i koncept Foltesta, oraz kilka mapek, a więc "gdzie miało być Flotsam" i mapa otrzymywana od Cecila. Wydaję mi się, że prowadzi do katakumb za miastem.
 
Rustine said:
Znalazłem też hm... Stokrotkę z Dolin... przynajmniej tak ją podpisano.
To jest Enid? Yyyy...

Najpiękniejsza to ona zdecydowanie nie jest. Nie podoba mi się. Dobrze, że zrezygnowano z jej portretu. Czekam na właściwy koncept.
 
Rustine said:
Widzę, że picie miało być w grze. Znalazłem ikonkę debuffa "drunk", czyli pijany.
No i koncept Foltesta, oraz kilka mapek, a więc "gdzie miało być Flotsam" i mapa otrzymywana od Cecila. Wydaję mi się, że prowadzi do katakumb za miastem.

Czyli jednak można było się upić... Ehhh Redzi czemu to usunęliście z finalnej rozgrywki?
 
janisz86 said:
Czyli jednak można było się upić... Ehhh Redzi czemu to usunęliście z finalnej rozgrywki?
Istnienie żywności również wskazuje, że pierwotnie w W2 można było jeść. Obecnie pełni funkcję balastu karczmarza/kelnerki/elfki z brodą - nawet handel się nie opłaca, bo ceny wszędzie są jednakowe (to też jest niedobre). Dlaczego usunęli? Obstawiam brak czasu. Gdy nadchodzi deadline, trzeba rezygnować z detali na rzecz priorytetów. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że W2 był wydany za wcześnie.
 
To są pliki do Scaleforma, czyli pliki flash możliwe do użycia w grze. Skoro po podmienieniu to coś w miarę działa, to można próbować się tym pobawić.

@pag-r
Jak coś więcej wybadasz to informuj. Fajnie by było poprawić ekwipunek. Sporo osób na niego narzekało. Ja bym najchętniej wrzucił jakąś klasyczną kratę zamiast tej durnej listy. Tylko trzeba by właśnie znaleźć sposób odwoływania się do danych gry :/
 
Top Bottom