Mass Effect

+
Ja poczekam na zniżkę. Posiadam już trylogię na PC ze wszystkimi dlc plus Andromedę w wersji deluxe, która dorwałem za bodajże 37 zł. Troszkę mi szkoda parę stów skoro wciąż od czasu do czasu ogrywam nieodswieżoną wersję. Odświeżoną dla odmiany zakupie na Xboxa.
 
N7 day i krater w kształcie Getha:
 

Attachments

  • FDn3WbTWYAASaj_.jpg
    FDn3WbTWYAASaj_.jpg
    1 MB · Views: 83
@Nars z tym gethem to przesadzacie krater jak krater dla mnie nic szczególnego.

Zwrócił bym uwagę na pojazd, maszynę (?) znajdującą się w większej połowie drogi do centrum tej efektownej dziury i jej przyczyny.

Bardzo przypomina mi maszyny z Titanfall lub nawet te z Avatara.
 
jak spojrzeć z lekkiego dystansu.
Przekręcić głowę o 36 stopni, przymrużyć lewe oko i zgasić światło ;) . Takie tłumaczenia do mnie nie trafiają. Dla mnie to po prostu krater. Fani często widzą to co chcą widzieć. Dla mnie ważniejsze jest to co się znajduje w kraterze oraz przed nim.

Poza tym gethy w Andromedzie?
Czy ja czegoś nie pamiętam coś pominąłem?
 
Przekręcić głowę o 36 stopni, przymrużyć lewe oko i zgasić światło ;) . Takie tłumaczenia do mnie nie trafiają. Dla mnie to po prostu krater. Fani często widzą to co chcą widzieć. Dla mnie ważniejsze jest to co się znajduje w kraterze oraz przed nim.

Dla mnie to zdecydowanie widoczna rzecz, bez specjalnej gimnastyki szyi i oka. Dla większości fanów tez sadząc po komentarzach w Internetach, ale jeśli Ty nie widzisz, to spoko, nie mam z tym problemu.
Poza tym gethy w Andromedzie?
Czy ja czegoś nie pamiętam coś pominąłem?

Akcja kolejnego Mass Effecta będzie się działa najprawdopodobniej w drodze mlecznej wiele lat po zakończeniu ME3. Największą wskazówka jest pojawienie się Liary i przekaźników w zwiastunie kontynuacji.


Więc tak, gethy jak najbardziej mogą się pojawić.
 
Pewnie już to pisałem, ale jestem stary i nie pamiętam, ale ilekroć pojawia się jakaś wzmianka o ME, instaluję Andromedę, bo wypadałoby przejść. Niestety po 10 min Andromeda leci w kosmos, a na dysku ląduje ME 2 :D
 
Też długo byłem sceptyczny wobec Andromedy, ale mimo wielu głosów krytyki dałem jej szansę i ostatnio przeszedłem (czekała ze 2 lata od momentu kupna w promocji). Wspominam bardzo dobrze, dla mnie 8/10. Poza tą częścią mam zaliczoną za czasów X360 pierwszą część. Mam zamiar przejść cała trylogię zremasterowaną, ale jest jeszcze kilka gier na mojej kupce, zanim kupię trylogię.
 
Oby właśnie to nie było o grach, a coś nowego.
Mam dosyć seriali/anime itp bazujących na historiach z gier.
I co? Skoro były 3 gry, to zrobią 3 sezony i zmienią to lipne zakończenie? Wątpię.
 
Twórcy mają robić serial, przyjmując założenie, że nigdy nie dojdzie do etapu ME3? Czy to widzowie mają oglądać, udając, że nie wiedzą, jak historia się kończy?
 
Jeśli historia z gier miałaby stanowić tło, to może być ono bardzo rozmydlone, a serial stanowiłby z goła inną opowieść, która się dzieje w tych ramach czasowych.
Osobiście wolałbym by serial był osadzony w innych czasach niż gry. Powyższe rozwiązanie byłoby co prawda jeszcze całkiem sensowne, aczkolwiek nie łatwe ze względów na utrzymanie spójności detali.
 
Myślę, że tak jak w Wiedźminie Netflixa, muszą najpierw przedstawić bazową historię, w której przecież można poza główną fabułą zmienić wszystko i pokazać co się chce. Potem można bawić się w poboczne wątki. Trzeba pamiętać, że wiele osób nie grało w ME i to nie tylko starszych, ale młodych roczników. W końcu ta trylogia ma już lata.
 
Trzeba pamiętać, że wiele osób nie grało w ME i to nie tylko starszych, ale młodych roczników. W końcu ta trylogia ma już lata.
To niech se remastera kupią.
Kolejny głupi pretekst by zbankrutowane intelektualnie korpo wzięło gotowca, i sprzedało go w formie serialu.
Lepiej postawić na sprawdzonego konika, niż wytężyć zwoje i stworzyć coś swojego, co nie?
 
Top Bottom