Materiał Tygodnia - opinie, spostrzeżenia, propozycje

+
Hmm, wydaje mi sie ze Mike mial na mysli to ze w poniedzialek dowiemy sie tylko kiedy bedzie TWW :/
 
krakers said:
Also there is a good news.Mike[CDPR] said, new The Witcher week has to start on Monday (29.05.2006).
źródło: The Witcher Guild na www.gamespot.com.
Wolę poczekać tym razem na wpełni oficjalną informację na głównej stronie Bo tak, to znowu się niepotrzebnie pozytywnie nastawie na TWW, a tu się okaże, że była to jednak data nie sprawdzona, przypuszczalna czy coś w tym stylu Ale oczywiście, gdyby TWW zaczął się w poniedziałek to nie miałbym nic przeciwko temu
 
Fallen ktoś porwał członków ekipy Reda?Nie dostaliśmy MT nie mówiąc o jakimś innym sensownym newsie...Cóz to za zastój?;)
 
Nagi_Szopen said:
Fallen ktoś porwał członków ekipy Reda?Nie dostaliśmy MT nie mówiąc o jakimś innym sensownym newsie...Cóz to za zastój?;)
RED niestety nie jest fabryką materiałów, my robimy grę, a nie materiały mrketingowe do niej. I to nazywasz zastojem? Sprawdź strony podobnych tytułów.
 
Wiesz,mówie o zastoju w stosunku do tego do czego nas przyzwyczailiście.(ostatnio to było niemal rozpieszczanie)Czyzby to koniec idei MT?
 
Fallen Zen said:
I to nazywasz zastojem? Sprawdź strony podobnych tytułów.
Jakich podobnych tytułów? Po tych E3 można was tylko przyrównywac do NWN2 i Gohica 3 jest tylko jedno małe ale oni mogli by dac tylko wzmianke na internecie że rozpoczynaja prace nad tym tytułem przez cały proces tworzenia nie dawac wogule materiałów(wtedy prasa zrobiła by wystarczającą burze reklamującą gre) wypuscić produkt i zakładam sie , że i tak swoje by zarobili... w przeciwieństwie do was . Pije do tego że oni sa w innej pozycji wzgledem was i porownywanie ze wy dajecie wiecej materiałów jest bez sensu tym bardziej że oni juz jakies gry w swoim dorobku maja ;). Jeszcze tylko fajnie by bylo jakbyscie sie trzymali tego co napiszecie pomijajac ten TzW od 24 bo to byla widocznie pomylka ale ten wpis w konfesjonale Dziada podsumowujący całe E3 z nowymi zdjeciami, od jakis 2 tygodni widzimy jak swiania niebo a miał sie ukazać na dniach . Rozumiem, że zbieracie jak najwiecej materiałów na przyszły TzW ale co za dużo to niezdrowo.
 
Drago said:
jest tylko jedno małe ale oni mogli by dac tylko wzmianke na internecie że rozpoczynaja prace nad tym tytułem przez cały proces tworzenia nie dawac wogule materiałów(wtedy prasa zrobiła by wystarczającą burze reklamującą gre) wypuscić produkt i zakładam sie , że i tak swoje by zarobili... w przeciwieństwie do was . Pije do tego że oni sa w innej pozycji wzgledem was i porownywanie ze wy dajecie wiecej materiałów jest bez sensu tym bardziej że oni juz jakies gry w swoim dorobku maja ;)
Widzisz Drago, nie do końca masz rację. Częstotliwość udostępniania materiałów, z jednej strony, wiąże się oczywiście z pozycją danej firmy na rynku, ale... jest też sygnałem - jak dana firma traktuje swoją społeczność graczy. Bo chyba zgodzisz się, że nawet wśród największych firm są takie, które udostępniają sporo materiałów i takie, które nie udostępniają wcale. Rzecz w strategii... moim zdaniem strategia pokazywania dużej ilości materiałów jest ciekawsza i bardziej fair wobec graczy.Choć jest też tak, że przyzwyczajanie ludzi do zbyt dużej ilości materiałów przedpremierowych owocuje potem wybrzydzaniem i tworzeniem się niezdrowej presji jeśli choć raz się czegoś nie pokaże w terminie (taka sytuacja ma teraz miejsce w przypadku CD Projekt czego doświadczam czasem na własnej skórze )
 
Dziadu said:
Choć jest też tak, że przyzwyczajanie ludzi do zbyt dużej ilości materiałów przedpremierowych owocuje potem wybrzydzaniem i tworzeniem się niezdrowej presji
Pozdro Dziadu;]
 
Hmm Dziadu.. wiem że mówiłeś że przed TzW nie będziecie podawać żadnych info o grze .. ale może chociasz jakiś mały MTecik W końcu dziś czwartek i w dodatku dzień dziecka
 
Averom Demous said:
Hmm Dziadu.. wiem że mówiłeś że przed TzW nie będziecie podawać żadnych info o grze .. ale może chociasz jakiś mały MTecik W końcu dziś czwartek i w dodatku dzień dziecka
Hehe... raczej zbierają wszystkie materiały na Tydzień z Wiedźminem
 
Top Bottom