Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Tylko że decyzje dotyczące zwężania źrenic byłyby o wiele wazniejsza dla np walkę niż decyzja o tym co ma zjeść na obiad.
Cyjanopan said:
Wierność sadze kosztem grywalności?
A kto tak powiedział ? IMO skutek wprowadzenia tych zmian byłby odwrotny tzn zwiększyłby grywalność (przynajmniej w moim wypadku ).Ja jak pisałem wcześniej wpadłem na IMVHO dużo lepszy pomysł niż sterowanie źrenicami w każdym razie widaje mi się on trochę mniej kontrowesyjny.czwarty post od dołu
Cyjanopan said:
I podajcie mi przykład gry, w której bohater może zostać oślepiony przez słońce.
z RPGów tomorowind gdy popatrzyło się bezpośrednio na słońce. I obliwion gdzie ma być nawet efekt przyzwyczajania się oczu do swiatła po wyjściu z jaskini.
 
Avallach said:
[...] A przez polepszanie rozumiem no polepszanie jak by to wytłumaczyć do widzenia w głębszych ciemnościach czyli np w zachmużoną bezksiężycową noc w kanałach lubmocnieszą miksturę w jaskiniach czyli tam gdzie światła jest bardzo mało.
No... okey, ale mowiles (i mnie o to chodzilo) o polepszaniu sluchu... nie wyobrazam sobie po prostu jak mialoby wygladac w grze komputerowej polepszenie sluchu. No chyba, ze w danym momencie pojawi sie komunikat: "Wloz sluchawki"...
 
A widziałes efekt mocniejszej mikstury tej która umożliwia widzenie przez ściany? To widzenie przez ściany jest właśnie wizualizacją polepszonego słuchu, inna możliwość jest po prostu zbyt absurdalna żeby w ogóle brać ją pod uwagę.BTW widzieliście już ten szkic?
 
Dobrze Awallachu, przekonałeś mnie, może nie do końca, ale przekonałeś.Twój pomysł by mocniejszy eliksir poprawiał tagże słuch podoba mi się, a i twoje tryby widzenia chyba nie są takie złe, choć chętnie bym sam ustawiał źrenice Geraltowi, a co do grywalności, to myślę, że oba nasze pomysły by ją tylko zwiększyły. Pozdrawiam was koledzy i do jótra, bo rano gram pierwszy spektakl w tym sezonie i muszę się wyspać.ps. Przepraszam za ewentualne błędy, ale już wszyscy śpią i niema kto zajżeć do słownika.Ja nie, a inni? Tego nie wiem.
 
to że w tej chwili nie komentujemy żadnego filmu ani screena. A wizualizacja efektów to IMO raczej rzecz związana z grafiką. Ja cię do niczego nie zmuszam, to tylko sugestia.
 
Jak dla mnie to żyrytwa na bank nie jest Ale mam nadzieje, że już coś takiego jest w grze, bo się fajnie to ubije
 
Nowy said:
Jak dla mnie to żyrytwa na bank nie jest Ale mam nadzieje, że już coś takiego jest w grze, bo się fajnie to ubije
Chyba że ta żyrytwa ubije wiedzmina pierwsza. W sumie wczesniej nie słyszałem tej nazwy gatunku
 
No na poważnie Yarpenie Zigrine, któremu babcia tylko raz zrobila kromke ze smalcem i córem i za młodu chciał być elfem. Wiec miast śmać się z mej niewiedzy wyciągnij mnie z jej pazurów
 
Po pierwsze Żyrytwa. I jak dla mnie wydaje się bardzo prawdopodobne, że jest to właśnie ten potwór.
 
Marcin Skowrońs said:
Jak nie Rzerytwa, to co to jest według ciebie Nowy? Ghul, Skorpena, Mantikora, Może wreście Gryf, Widłogon?
IMO nic z powyższych się niekwalifikuje a i żyrytwy jakoś mi nie przypomina A żyrytwa kojaży mi się z tego typu stwożeniami tylko większymi EDIT: A jednak znalazłem coś lepszego :A jeśli nie lepszego to skżyżowanie tych dwu będzie odpowiadało.
 
Top Bottom