Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Rozmycie, co można było juz zobaczyć w starych filmikach następuje w czasie bardziej gwałtownych/efektownych ruchów/sekwencji ciosów bohatera Tak jest i tutaj.
 
Dziadu said:
Rozmycie, co można było juz zobaczyć w starych filmikach następuje w czasie bardziej gwałtownych/efektownych ruchów/sekwencji ciosów bohatera Tak jest i tutaj.
Przy kazdym gwaltowniejszym ruchu bedzie takie rozmycie ... ? Nie za czesto to bedzie w takim razie ?
 
Lord Koniu said:
Przy kazdym gwaltowniejszym ruchu bedzie takie rozmycie ... ? Nie za czesto to bedzie w takim razie ?
Dziadu said:
w czasie bardziej gwałtownych/efektownych ruchów/sekwencji ciosów bohatera
"W czasie *bardziej* gwałtownych", nie "każdych gwałtownych" .
 
Kogut said:
"W czasie *bardziej* gwałtownych", nie "każdych gwałtownych" .
No wiem, ale np mzna sie tez "bardzo gwaltownie" odwrocic Glownie chodzilo mi o to czy tylko podczas walki, czy przy innych "b. gwaltownych" tez
 
wedlug mnie do tego screena, a raczej do tej walki z ciosanym golemembardziej pasuje utwor "to arms" niz "golem"...
 
Lord Koniu said:
Kogut said:
"W czasie *bardziej* gwałtownych", nie "każdych gwałtownych" .
No wiem, ale np mzna sie tez "bardzo gwaltownie" odwrocic Glownie chodzilo mi o to czy tylko podczas walki, czy przy innych "b. gwaltownych" tez
Częstotliwość pojawiania się tego typu efektów jest oczywiście testowana i na pewno nie pozwolimy na to, aby ekran rozmywał się co chwila przy każdym gwałtowniejszym obrocie postaci. Na dłuższą metę może być to bardzo irytujące, no i powtarzane zbyt często nie będzie robić większego wrażenia.
 
Top Bottom