Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Uku_Bxl said:
Na tym nowym screen'ie w którym Geralt stoi w wodzie . Wiedźmin ma tylko jeden miecz na plecach moim zdaniem wygląda to o niebo lepiej niez z dwoma.....a pozatym nie widzę drugiego miecza w ręku....gdzie on się podział???
Ha, i to jest tajemnica fabuły naszej gry
 
na ten miecz ja już sobie zęby ostrzę. Bo Michał Madej mówił, że to ma być poważna rzecz, z własną historią, itp... Ciekaw jestem jak to wyjdzie
 
Ja wiem tylko tyle ze miecz Geralta ten ze srebra zaginal podczas zadymy z magami(tak w ksiazce pisze) sam Geralt ledwo wtedy uszedl z zyciem , ale tworcy gry napewno ciekawie rozwiaza sprawe z wiedzminskim mieczem:ppozdrawiam :p
 
A to ciekawe, to skąd ma pochwę na ten miecz na plecach? Zaginęło samo ostrze? Ach ci kieszonkowcy i znów będzie na Polaków, że nawet wiedźminowi miecz ukradną.
 
Driden said:
A to ciekawe, to skąd ma pochwę na ten miecz na plecach? Zaginęło samo ostrze? Ach ci kieszonkowcy i znów będzie na Polaków, że nawet wiedźminowi miecz ukradną.
Miecz w samej grze będzie, tylko nie od początku.
 
Nie od poczatku? Czemu? Przeciez nie rozpoczynamy gry od momentu kiedy Geralt przychodzi jako maly do Kaer Morhen na nauki...
 
Nie, nie jedyny. W końcu wieśniak złapany po ataku na Kaer Morhen jest podobny do Dziada. Ale jak w takim razie będzie wyglądać ten Dziad z bagien... A może chłopaki z CDPR chcą zaoszczędzić sobie pracy nad modelami postaci i od czasu do czasu będziemy spotykać "postaci dziadopodobne"? Edit: Literówka
 
Chałek said:
Nie, nie jedyny. W końcu wieśniak złapany po ataku na Kaer Morhen jest podobny do Dziada. Ale jak w takim razie będzie wyglądać ten Dziad z bagien... A może chłopaki z CDPR chcą zaoszczędzić sobie pracy nad modelami postaci i od czasu do czasu będziemy spotykać "postaci dziadopodobne"? Edit: Literówka
taaak..więcej postaci "dziadopodobnych"!! głownym złym bedzie Wlk Dziadu z Bagien ;))
 
widze ze na nowych screenach (tych z Wp.pl) jest zmieniony interfejsc ciekawe czy to juz ostateczna wersji czy nadal placeholder
 
Skoro tamto wczesniejsze to byl placeholder, a do premiery zostalo okolo pol roku to to juz jest pewnie ostateczna versja.I wg mnie wyglada o niebo lepiej niz wczesniej.
 
Przykro mi to mówić, ale render wywerny wygląda paskudnie, prawie jak Tabaluga z dobranocki. Zróbcie coś z jej pyskiem bo teraz wygląda poprostu źle.
 
Top Bottom