Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
arczi said:
te podziemne screeny wcale nie wyglądają gorzej od oblivionowych.
Arczi-> Widziałem ten filmik z niemieckiej strony pokazane w nim jest combat i story to co dostaliśmy wcześniej tylko, że z nadzierganymi efektami głównie świetlnymi. Plastikowy oblivion się nie umywa tu to wygląda naprawdę świetnie
 
Na Gamespocie pojawily sie nowe screeny (z walki i jakies 10 screenow pokazujacych zmiany pogodowe ;]). Sa tez 2 nowe filmiki. Jakis official trailer i gameplay. Niestety nie moge powiedziec czy sa fajne (te filmiki), bo net mi niemilosiernie zamula :(.
 
Gofer info o tym bylo juz pare stron temu, gameplay jest krótki, a trailer to ten "World of Witcher" wiec nic nowego...
 
Yarpen Zirgin said:
nie chce się czepiać, ale dajecie linka do downloadu który nie działa:p Zamieścił by to ktoś na jakiś serwer...
Nie wiem co się stało.... Jeszcze wczoraj działał
 
Mi też nie działa download na tej niemieckiej stronce. Mam nadziejęże będzie to można ściągnąć z jakiejś innej stronki.
 
Kiedy Sawerius wroci zapytam czy dało by rade dac go na nasz serwer ale nic nie obiecuje więc się nie napalajcie
 
Yarpen Zirgin said:
Bo jakoś Gothic II nawet z dodatkiem wydaje mi się za ciasny żeby tak zróżnicować teren i żeby to było naturalne...
eee... w jakiejś opini po GC teraz czytałem, że na obiegnięcie jakiegoś jeziora w wiedźminie trzeba poświecić 2h, a na przebiegniecie mapy gothica wystarczało 30 minut.... tylko nie wiem czy to nie wyssane z palca ale wydaje mi sie, że gothic z dodatkiem nie bedzie sie umywał wielkością
 
Fragment zapowiedzi nowego CDA:
Smuggler said:
No i światowy exclusive - intro do Wiedźmina, zanimowane przez samego Tomka Bagińskiego (tak, tego od "Katedry") do tego po polsku. Przez najbliższy miesiąc tylko czytelnicy CDA będą mogli je oglądać...
No to szybko go na stronach nie zobaczymy :DAha, w sprzedaży ma być od jutra - 5.09A, i jeszcze będzie wywiad z Bagińskim - ale to już off, więc kończę :)
 
Daerdin said:
Fragment zapowiedzi nowego CDA:
Smuggler said:
No i światowy exclusive - intro do Wiedźmina, zanimowane przez samego Tomka Bagińskiego (tak, tego od "Katedry") do tego po polsku. Przez najbliższy miesiąc tylko czytelnicy CDA będą mogli je oglądać...
No to szybko go na stronach nie zobaczymy :D
Mnie się wydaje, że chodziło o czasopisma, a nie ogólnie. Poza tym TzW chyba będzie wcześniej niż za miesiąc, prawda?
 
Gwynbleidd66 said:
Daerdin said:
Fragment zapowiedzi nowego CDA:
Smuggler said:
No i światowy exclusive - intro do Wiedźmina, zanimowane przez samego Tomka Bagińskiego (tak, tego od "Katedry") do tego po polsku. Przez najbliższy miesiąc tylko czytelnicy CDA będą mogli je oglądać...
No to szybko go na stronach nie zobaczymy :D
Mnie się wydaje, że chodziło o czasopisma, a nie ogólnie. Poza tym TzW chyba będzie wcześniej niż za miesiąc, prawda?
Niestety ogólnie :/ Pojawienie się intra na głównej stronie uzależnione jest od tego, kiedy tenże pojawi się w zagranicznej prasie. Jak na razie w Polsce CDA ma wyłączność. No chyba, że ktoś po piracku gdzieś zamieści. Ale to przecież się nie godzi ;)
 
No muszę powiedzieć, że intro prezentuje się znakomicie :) Co prawda jak pierwszy raz w siedzibie CDPR oglądałem, to byłem w wielkim szoku i wiele nie zapamiętałem, ale wydaje mi się że obecne jest lepsze. Geralt szczególnie jakiś taki normalniejszy :) Fajna dynamika, szybki montaż - polecam, kto nie widział.
 
Top Bottom