Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
niemniej jednak .... jest juz za poźno i nie ma co sie nad tym rozwodzić, dał tu i dobra ! (Gofer, najpierw komentujesz typu Ś-W-I-E-T-N-E a pozniej upominasz ... nie sadzisz, ze to głupie? Sam sobie przeczysz )
 
nie wiem czemu ale odnosze wrażenie, że coniektórzy (nie bede pisał kto) piszą posty na siłę ... jakby chcieli błyszczeć ilością postów/rangą na forum ? Jestem na forum stosunkowo długo, ale nie interesuje mnie ile mam postów, staram się pisać tylko kiedy mam coś do powiedzenia, ale czasami jak tak czytam ... to dendencyjność coniektórych do nadmiernej "paplaniny" nie na temat jest wyjątkowo duża (co niestety sam robie w tej chwili :/ ) ja już kończe OT ....
 
Dobra, wyjebcie mnie za to xP.Nie no przepraszam Was, ze jestem takim gosciem o ktorym pisales CoKaNe powyzej...Jestem po prostu zbyt mlody zeby przestrzegac wszystkich zasad...Chyba rozumiecie? Przepraszam tez za 2 ostatnie posty (prosze o ich usuniecie, i tego tez z reszta). Z reszta...ostatnio mam tak wiele spraw na glowie ze nie czytam postow ze zrozumieniem i wogole...Przepraszam raz, mam nadzieje, ze juz nigdy tego nie zrobie.
 
Brawo Gofer, kolejny post, co raz bliżej nastepnej rangi !! brawo ! BTW chamował byś troche język, zawsze wydawało mi się, że to kulturalne forum i forumowicze ...
 
Gofer31 said:
...Jestem po prostu zbyt mlody zeby przestrzegac wszystkich zasad...Chyba rozumiecie? .
A ja jestem za stary Próbuje się podnieść z podłogi ale ją ośliniłem niechcąco i strasznie się dodatkowo ślizgam...
 
Gofer rzeczywiście czasem przesadza, co jednak nie zmienia faktu, że nie macie żadnego prawa wypraszać go z tego forum.Poleciał post arcziego.
 
dałem tutaj, bo Plastige przecież współpracuje z Redem a ten temat, imo jest bardziej wiedźminowy niż offtopicowe 'wyszperane w sieci' filmik był kolejnym przykładem umiejętności PI
 
ehhh byc moze to juz widzieliscie, no coz ja znalazlem to na you tube ...: http://www.youtube.com/watch?v=m02MiR3k0vw&mode=related&sear ch=
 
Top Bottom