Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Geno---> o jakim temaci mówisz? bo chyba nie o tym. tu sie nikogo nie czepiam. chyba że chodzi o "dlaczego geralt". jeśli tak-to wiedz że ja uważam że takie czepianie robi najlepiej.
 
Yarpen Zirgin said:
Geno---> o jakim temaci mówisz? bo chyba nie o tym. tu sie nikogo nie czepiam. chyba że chodzi o "dlaczego geralt". jeśli tak-to wiedz że ja uważam że takie czepianie robi najlepiej.
Chodzi o całokształ, wydaję mi się aby trzeba było nieco poluzować bo wygonimy wszystkich nowych - zobacz ilu tak naprawdę jest stałych bywalców w stosunku do tych zarejestrowanych z których i tak gro ma status nie aktywnych - to jest jednak opinia nie do tego tematu przeznaczona więc jeśli masz jakieś swoje sugestię to ja sugeruję przenosiny....
 
Nio Panowie...takie rozmowy to nie tu .A screen jest stary. To rozmycie to sie nawet jakos fajnie nazywa bo ostatnio to widzialem, ale nie pamietam jak . Przy czym wierz mi Yarpen, ze w praniu daje niesamowity efekt jesli sie z nim nie przesadzi
 
Ja bym jednak wolał taki efekt jak w gothicu II. Jak się włączyło maksymalny zasięg widzenia, to widoki były piękne. Bez mgły!
 

velo

Forum veteran
A mnie od dłuższego czasu męczy niepokuj i mam nadzieje że jest bez postawny.Otóż każdy kto widział nowe screeny zauważył że Geralt ma włosy brązowe a w sadze ma białe nie wiem dlaczego tak jest,ale mam nadzieje ze to poprostu wczesna wersja i szczegóły będą dodawane póżniej a ten efekt nazywa się monition blur (chyba)
 
Velo said:
A mnie od dłuższego czasu męczy niepokuj i mam nadzieje że jest bez postawny.Otóż każdy kto widział nowe screeny zauważył że Geralt ma włosy brązowe a w sadze ma białe nie wiem dlaczego tak jest,ale mam nadzieje ze to poprostu wczesna wersja i szczegóły będą dodawane póżniej a ten efekt nazywa się monition blur (chyba)
Chyba jednak nie na nowe screeny popatrzyles. Stare owszem mialy wiedzmina z brazowymi wlosami, ale to byl Berengar, ktory zastepowal Geralta gdyz jego model nie byl skonczony. A najnowszy screen z geraltem i jego wiatrakiem w roli glownej wyglada tak:http://www.thewitcher.com/gallery/screens/36.jpg
 
Najbardziej zabawne jest zaś to, że po publikacji tego screenu z Geraltem większość użytkowników forum stała się Don Kichotami
 
Velo said:
A mnie od dłuższego czasu męczy niepokuj i mam nadzieje że jest bez postawny.Otóż każdy kto widział nowe screeny zauważył że Geralt ma włosy brązowe a w sadze ma białe nie wiem dlaczego tak jest,ale mam nadzieje ze to poprostu wczesna wersja i szczegóły będą dodawane póżniej a ten efekt nazywa się monition blur (chyba)
Wydaje mi się ,że chodziło Ci o motion blur ale to jest efekt widoczny w ruchu tzn. rozmycie - mniej więcej tak jak zrobić zdjęcie przedmiotowi/postaci w ruchu (np. GTA Vice City)a co do Geralta to jest tak jak napisał Draghmar oprócz koloru włosów Berengar ma jeszcze całkiem inną "fryzurę".
 
Nowe screeny (36 i 37) są świetne... zresztą - porównajcie kanały:starenoweIMO te stare były jakieś takie zbyt sterylne.. nowe.. cudo :) Każdy marzy o takich kanałach ;)Co do screena 34 (a także innych, na których widac niebo (tj. 35, 36)) - na niebie (tzn to że tak rozświetla) jest sądzę taki efekt nazywany "high dynamic-range rendering", czyli duża intensywność źródeł światła np nieba (przykład - Gra Full Spectrum Warrior - klik! (Choć IMO w FSW trochę przesadzili z tym efektem przy niebie! - w screenach z Wiedźmina wszystko jest ok i wygląda niesamowicie!)). Dodatkowo w starszych screenach z kanałów widać prześwietny efekt (klik!, klik!), gdy silne światło dzienne rozświetla snopem część pomieszczenia (widać to też w karczmie klik!).Cudo panowie, cudo :) Oczka się świecą :)PS. Czy woda będzie odbijać wszystkie obiekty jakie odbić się powinny, czy tylko ukształtowanie terenu? Bo na screenie 36 nie widzę odbitego rusztowania z muru w wodzie.. (choćby w half-life2 można wybrać czy ma odbijać wszystko, czy tylko ukształtowanie terenu).
 

velo

Forum veteran
Na nowe screeny patrzyłem ale myślałem że ten z Bengarem jest jednym z nowszych i wygląda na to że palnołem gafe bo "helikopterek" to ja już widział z tydzień temu
 
Najnowsze screeny są naprawde niezłe. Szczególnie podoba mi się ten z Geraltem na mostku.Świetna woda, a jeszcze to 'rozlewanie' koloru (high dynamic-range rendering). Eeeh ...
 
Miko ten screen z gry-online to dosyć stary jest robiony na starym silniku więc pozostawia bardzo wiele do życzenia. Dziś jest diametralnie różny od tych nowych
 
Artuad said:
Skoti ten screen z gry-online to dosyć stary jest robiony na starym silniku więc pozostawia bardzo wiele do życzenia. Dziś jest diametralnie różny od tych nowych
Nie chodzi mi o te z gry-online , tylko te nowe na oficjalnej stronie
 
Uważam, że te nowe screeny z Geraltem są o wiele lepsze niż te, w których można jeszcze zobaczyć pierwszego niedoszłego bohatera tejże gry. Jeśli screeny będą się pokrywały się z tym co zobaczymy w wersji finalnej to Witcher będzie najlepszą polską grą jaka do tej pory się ukazała i jedną z najlepszych gier cRPG na świecie.
 
Eskel said:
Nowe screeny sa poprostu świetne nie ma porównania do tych starych! Mam nadzieję że pokryją sie z tym co zobaczymy w grze!
Jeśli masz 2 gigaherce, 1 Gb ramu i X800 to tak
 
Top Bottom