Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Nie zgadniecie, bo ja już sciągnołem ten filmik mniejszych rozmiarów...i Geralt widzi przez ściany... nie całe postacie ale wie że ktoś jest za ścianą po eliksirku... a kościogłów walczy jakąś kością czy czymś takim
 
- 3xM - said:
Widzieliście, przed okrojeniem całość miała 40 min i spakowana zajmowała 400mb
Wersja w wysokiej rozdzielczosci zajmowala ponad 8 GB i trwala 40 min, wiec Maximus mocno ja skompresowal i teraz zajmuje 400 mb w rozdzielczosci 350x240. Wycial z niej najlepsze momenty [WitcherCombat.avi] i wrzucil osobno w dwoch wersjach - lepszej i slabszej jakosciowo.
 
No to teraz wiemy dlaczego CDP nie dał filmiku prosto z targów, pewnie teraz z tych 40min tworzą jakiś kilkuminutowy zgrabny trailerek.
 
Ale mi chodzi o ten 30 Mb plik a nie 400 bo jego nie mogę ściągnąć... poprostu po kliknięciu na link strona się ładuje i ładuje i ładuje już tak od 20min a ten 30 ściąga się ok 10min spróbuj...
 
marrak said:
Ale mi chodzi o ten 30 Mb plik a nie 400 bo jego nie mogę ściągnąć... poprostu po kliknięciu na link strona się ładuje i ładuje i ładuje już tak od 15min a ten 30 ściągna się ok 10min spróbuj...
Ja tam nie mam żadnych problemów z zasysaniem tychże trailerów. Ściągam równocześnie ten o walce w słabszej jakości jak i tego giganta, który zajmuje coś tam około 380 MB. Mam radiówkę, więc transfer nie powala, utrzymuje się w przedziale około 40kilo/sec. Ciekaw dlaczego twótcy nie dali do nich linków na oficjalnej stronie?
 
Kliknij na linku prawym przyciskiem myszy i daj zapisz jako... I po problemie.A strona bedzie sie ładować bo to 400 MB plik jest i najwyraźniej Twój explorer chce go odtwarzać on the fly.Edycja:Nie oczekujcie że Twórcy dadzą linki do tego na oficjalnej stronie.
 
sh*t... 85% i Error ja się zabije. To samo miałem z demem TCSC:CT chyba tydzień ściągałem i nic. Wszystko przez tego service packa 2. Naprawdę zainstalowanie SS2 to najgorsza rzecz jaka może zrobić człowiek ściagający z netu
 
Ściągaj Download Acceleratorem lub GetRightem. Wtedy będziesz mógł resume'ować od dowolnego punktu transferu pod warunkiem że serwer obsługuje resume.
 
Ja korzystam z całego pakietu Nestcape 7.1. Po za tym, ze dysponuje on wspaniałą (oczywiście jak dla mnie) przeglądarką interentową, to umożliwia również pobieranie plików przez jego Download Managera, w którym także można wznawiać zatrzymane wcześniej zasaysanie plików. No i oferuje także całkiem fajne radio
 
Mam tutaj pare uwag krytycznych związanych z gameplayem:1) Geralt nie robi praktycznie uników, nie paruje też ciosów (wielka szkoda)2) wszyscy przeciwnicy padają na ziemię w bardzo podobny sposób. Żaden nie upadł na kolana i chwycił się za przecięte gardło, czy zwijał się z bólu na ziemi - wszyscy po prostu upadają, najczęściej do tyłu i koniec. 3) Praktycznie non stop widzimy te same ciosy zadawane przez Geralta. Wydaje mi się że jest jeszcze w grze za małe urozmaicenie podstawowych ciosów. Wg mnie powinno być to zorganizowane jak w KOTOR - podstawowy cios mieczem powinien mieć kilka różnych animacji, żeby gracz nie popadł w monotonię.A z uwag pozytywnych to cała reszta:D1) Efekt najmocniejszego eliksiru jest b. fajny i odwołuję wszystko co mówiłem na ten temat2) Ułożenie mieczy na plecach wiedźmina nawet nie przeszkadza tak bardzo jak myślałem3) Baaaardzo klimatyczne lokacje z ogromną ilością detali co widać nawet na tak kiepskiej jakości screenerze4) Ogólnie ja mam wrażenia bardzo pozytywne, całość wywołała na mnie cholernie dobre wrażenie i jeżeli te moje uwagi krytyczne znajdą jakiekolwiek odzwierciedlenie w Waszej pracy to w efekcie finalnym będzie mogło być już tylko lepiej ;-)
 
Ja jak na razie obejrzałęm tylko krótszy z filmików no i...Nie podoba mi się dźwięk przy uderzeniach (choć to pewnie będzie zmienione jeszcze), rzeczywiście tak jak zauważył Khaine jakoś w na tym filmie słabo widać uniki (tzn. ich nie ma), wygląda to akurat w tej walce z Kościogłowem bardzo monotonnie - coś jeszcze szwakuje okładanie utopcem ale filmik też nie jest najwyższych lotów - wygląda to trochę jakby miotał wiązką chrustu - na poprawki pewnie przyjdzie jeszcze czas....Z pozytywny spraw- efekt nocnego widzenia rzeczywiście nie jest tak zły jak to się zapowiadało. Bardzo fajnie wygląda chód Geralta , wszelkie błyski na miaczu i włosy też.Nadal mam mieszane uczucia jeśli chodzi o długość miecza stalowego - nie rozumiem dlaczego nie mógłby być symetryczny do srebrenego i tej samej długości - jak dla mnie nielicha zagadka. Druga sprawa - przy efekcie "termo" nie wiem czemu włosy są żólte - powinny być raczej tego samego koloru jak już co np. "koszula" - w końcu włosy są izolatorem (szczególnie chodzi o te ,które opadają na plecy) - tym niemniej ta są szczególiki i w ogólnym zarysie to najwększe zastrzeżenia jak zwykle mam do miecza stalowego. Poza tym to mnie się podoba .
 
Top Bottom