Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
28/5/2004 - Ghule to dobry obiekt do przetestowania znaku Aard.Podpis jednego ze screenów na stronie.
 
Kolejny tydzień z Wiedźminem startuje już jutro! Nowy tydzień z Wiedźminem będzie trwał od 24 do 31 sierpnia i tak jak ostatnio, autorzy gry udostępnią nam ogromną ilość nigdzie nie publikowanych materiałów.Wśród nich znajdą się m.in. nowe filmy, grafiki, próbki muzyki i wywiady. W tym miejscu warto wymienić nowy trailer oraz film z serii 'Making of.', a także nagrane prezentacje z Games Convention w Lipsku.Pierwszego dnia (środa) zaprezentowany zostanie nowy trailer, który już teraz możecie obejrzeć w serwisie IGN oraz 5 plakatów Wiedźmina w wysokiej rozdzielczości, zarówno te stare jak i nowe (mała próbka znajduje się także na IGN)Drugi dzień (czwartek) będzie spod znaku produkcji. Wtedy światło dzienne ujrzy kolejny film z serii 'Making of...', tym razem opowiadający o tworzeniu muzyki i udźwiękowienia do Wiedźmina. Jest on znacznie dłuższy od poprzednich filmów z tejże serii i trwa 3:14 minuty.Tegoż dnia opublikowane zostaną nowe screenshoty z cyklem dnia i nocy oraz panoramicznym spojrzeniem na świat gry.W imieniu zespołu tworzącego grę chcielibyśmy wszystkich zaprosić do odwiedzania strony Wiedźmina! żródło Gry-OnLine.pl
 
Nasunęło mi się takie pytanie: pokaz prezentacyjny... czyli ponownie możemy się spodziewać takiego długometrażowego filmiku jak z E3? Oby tylko był w lepszej jakości...
 
Nie wiem czy bylo to juz gdziesz poruszane ale po przestudiowaniu ostatnich screenow dochodze do wniosku ze wlosy Geralta powinny zostac dopracowane bo wygladaja bardzo dziwnie, takie stronki grobe bleeee
 
marrak said:
Nie wiem czy bylo to juz gdziesz poruszane ale po przestudiowaniu ostatnich screenow dochodze do wniosku ze wlosy Geralta powinny zostac dopracowane bo wygladaja bardzo dziwnie, takie stronki grobe bleeee
Pewnie mogli by włosy wykonać w liczbie sztuk liczonej w setki ale.....nie wiem czy P 3.0 GhZ oraz GeForce 6800 GT to nie byłoby minimum....
 
Nie wydaje sie wam ze drzewa sa za malo dopracowane, dla mnie to moze i dobrze bo moj komp nie jest jakis super, ale dla calej gry, mysle ze mozna by bylo to troche lepiej zrobic, chociaz i tak jest ok
 
Co do poruszania się włosów, to można co nieco zaobserwować chociażby na ostatnim trailerze. Widać przynajmniej, że włosy poruszają się zgodnie z ruchem bohatera, no i bez przesady nikt nie będzie się bawił w animację pojedynczego włosa... czegoś takiego nawet nie było w Warrior Withinie .Co do animacji drzew to ja nie dopatrzałem się żadnych błędów w niej, nie wydaje mi się także zbyt uboga...
 
Co do wlosow sie zgadzam, a temat o drzewach poruszylem bo ogladalem sobie screeny z Obliviona i po prostu gdy zobaczylem jak tam drzewa wygladaja i porownalem z tymi witcherowymi to jakos tak mi sie nasunelo.
 
Nie przesadzajmy... w Oblivionie jest chyba animacja każdego pojedynczego liścia. Więc nie porównujmy pod tym względem Wiedźmina do Obliviona... a poza tym jak pod drzewami bedziesz miał pełno potworów, to nie będziesz się patrzył na korony drzew
 
Technologia renderowania drzew w Oblivionie jest zblizone do naszej, na pewno nie ma tam animacji na poziomie pojedynczych lisci.
 
Skoro podziemia i lochy a takze miasta (moim skromnym zdaniem wygladaja lepiej od tych z Obliviona) to mysle ze drzewa tez by mogly zachwycac, tak czy siak jest ok Moze na trailerze z GC bedzie las to zobaczymy jak to wyglada dokladnie
 
No może i nie ma na poziomoe pojedynczych liści...mea culpa... ale zastanawia mnie jedna rzecz, czy na ruch drzew/liści, będzie miał wpływ powiem wiatru, to znaczy... na trailerze z Obliviona można zaobserwować takie falowanie drzew... A wszystkie te pytania wynikają stąd, że na żadnych trailerze nie było to pokazane, a ze screenów nie da się tak wiele powiedzieć...
 
Zgadzam sie dobrze by bylo gdyby pokazano w koncu jak wygladaja drzewa w praktyce, niestety ta sugestia jest zbyt puzna bo kolejny trailer juz powstal (nie wiem czy sa tam lasy)
 
Tibor: System realnego wiatru jest chyba jednak zbyt skomplikowany jak na nasze kompy. Co innego odpalać co n czasu animację falowania drzewa w danym kierunku bo to zbyt skomplikowane chyba nie jest.
 
eXtreme said:
Tibor: System realnego wiatru jest chyba jednak zbyt skomplikowany jak na nasze kompy. Co innego odpalać co n czasu animację falowania drzewa w danym kierunku bo to zbyt skomplikowane chyba nie jest.
O właśnie. Dzięki eXtreme. Chodziło mi własnie o tę automatycznę falę ruchu drzew. Bo tak prawdę mówiąc to chyba w żadnej grze nie ma jeszcze autentycznego wiatru i ruchu według niego drzew. Niemniej sama taka technologia chyba istnieje...
 
Geno said:
Pewnie mogli by włosy wykonać w liczbie sztuk liczonej w setki ale.....nie wiem czy P 3.0 GhZ oraz GeForce 6800 GT to nie byłoby minimum....
nie chodzi mi o to by dla kazdego "wlosa" z osobna byla liczona jego fizyka ukladania sie podczas ruchu Geralta, ale niech beda one bardziej "wyrazne" bo teraz wygladaja jakby Geralt mial na glowie 20 grubych wlosow... o srednicy 10cm...
 
Mysle ze zbyt wiele wymagamy, wlosy jakos nie budza moich watpliwosci, bo jest malo gier (chyba) z lepszym owlosieniem glownego bohatera
 
Konsensusowo powiedzmy, że włosy mogłyby być na poziomie takim jak to miało miejsce w Warrior Withinie ...tam bardzo ładnie wyglądały one w czasie ruchu, w miarę rzeczywiście się poruszały.
 
Tibor said:
Konsensusowo powiedzmy, że włosy mogłyby być na poziomie takim jak to miało miejsce w Warrior Withinie ...tam bardzo ładnie wyglądały one w czasie ruchu, w miarę rzeczywiście się poruszały.
nie chodzi mi o ruch wlosow bo ten jak widac na ostatnim trailerze jest ok, ale o ty by byly bardziej wyraźnie zaznaczone, filtrowanie Anizo sie klania, lub jesli nie mial by miec to wplywu na renderowanie grafiki to poprostu dopracowac troche teksture...aby wygladala bardziej realistycznie
 
Top Bottom