Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Yarpen Zirgin said:
właśnie. a predator do wiedźmina nie pasuje zanadto.
A co dokładnie tak cię razi, że jesteś do tej rzeczy nastawiony bardzo negatywnie. Jak dla mnie przedstawienie widzenia w ciemności w ten sposób w grach RPG jest nowatorskie i mało spotykane. Słabszy eliksir w taki sam sposób podoba mi się jak działanie jego mocniejszego odpowiednika.
 
Przede wszystkim wiedźmin do widzenia w ciemnościach jako takiego nie powinien potrzebować żadnej mikstury. Dopiero gdy chodzi o absolutną lub prawie absolutną ciemność tj praktyczny brak źródeł światła wtedy się zgodzę że musiałby taką miksturę wypić. Ale w normalnej, typowej "nocnej" ciemności wiedźmini widzieli bardzo dobrze, inaczej nie rzucali by widelcami w szczury. A w grze najwyraźniej wiedźmin w nocy jest ślepy jak każdy inny człowiek dopóki sobie nie strzeli soczku ;)
 
O ile mnie pamięć nie myli to Fallen lub ktoś inny z CDPR mówił już coś na ten temat, że nie możemy dokładnie przekładać sagi i opowiadań na grę. A tak poza tym skoro Geralt utracił pamięć to może też mu się coś z widzeniem w ciemności popsuło
 
Ale jak mu się mogło "popsuć"? Musiał by wtedy stracić wzrok, czy coś. To była stała zmiana, wynikająca z wiedźmińskich mutacji.
 
Tibor said:
Ale jak mu się mogło "popsuć"? Musiał by wtedy stracić wzrok, czy coś. To była stała zmiana, wynikająca z wiedźmińskich mutacji.
A tam, wystarczy, że zachorował na kurzą ślepotę (wtedy to w ciemnościach widzi nawet gorzej niz normalny czlowiek)
 
Konradini said:
Yarpen Zirgin said:
właśnie. a predator do wiedźmina nie pasuje zanadto.
A co dokładnie tak cię razi, że jesteś do tej rzeczy nastawiony bardzo negatywnie. Jak dla mnie przedstawienie widzenia w ciemności w ten sposób w grach RPG jest nowatorskie i mało spotykane. Słabszy eliksir w taki sam sposób podoba mi się jak działanie jego mocniejszego odpowiednika.
dla osoby która wiedźmina czytała z 5 razy to duża wada.
 
Yarpen Zirgin said:
Konradini said:
Yarpen Zirgin said:
właśnie. a predator do wiedźmina nie pasuje zanadto.
A co dokładnie tak cię razi, że jesteś do tej rzeczy nastawiony bardzo negatywnie. Jak dla mnie przedstawienie widzenia w ciemności w ten sposób w grach RPG jest nowatorskie i mało spotykane. Słabszy eliksir w taki sam sposób podoba mi się jak działanie jego mocniejszego odpowiednika.
dla osoby która wiedźmina czytała z 5 razy to duża wada.
Niestety ludzie, którzy przeczytali Wiedzmina, stanowic beda marny odsetek kupujacych.PS W dziale prasa mozna znalezc pare nowych screenów na skanach z zagraniczncyh magazynów
 
No może nie taki znowu mały odstetek, bo moim zdaniem w Polsce grę kupi wielu fanów prozy Sapkowskiego.Edit: Nie wiem, czy tylko ja mam taki problem, ale u mnie kilka z linków do skanów czasopism nie działa...
 
Moim zdaniem w Polsce właśnie wiekszość nabywców to będą ludzie, którzy czytali wiedźmina...Ale podkreślam w POLSCE, na świecie to co pisze zdecydowanie ma sie nijak do rzeczywistosci...
 
Przy dobrej i rozważnej kampanii marketingowej, gra na zachodzie Europy jak i w USA znajdzie ogromną rzeszę fanów. Widać to po ogromnym zainteresowniu się graczy w czasie odbywających się targach gier na E3 jak i w GC w Lipsku. Moim zdaniem gra ma szansę podbić zagraniczny rynek.
 
LeeSter said:
Moim zdaniem w Polsce właśnie wiekszość nabywców to będą ludzie, którzy czytali wiedźmina...
Szczerze wątpię, w najgorszym wypadku pół na pół. Ja myśle, że osoby, ktore czytały wiedzmina będą stanowiły mniej niz 10%
 
czytanie aż tak popularne nie jest, LeeSter. Zwłaszcza wśród najmłodszych a oni grają najwięcej. W sumie nie tylko najmłodszych jak by sie tak zastanowić...
 
Wiesz Yarpen myśle że ani twórcy ani rodzice sie nie przejmą jeśli najmłodsi nie pograją w Witchera...Poza tym podzielam zdanie iz polską grupą nabywców będą ludzie którzy Wiedżmina przeczytali...A jeśli chodzi o reszte swiata to o nabywców bym sie nie bał,wystarczy spojrzec ile rozgłosu juz teraz narobił sobie Wiedżmak w komputerowej prasie...
 
jeśli tylko ludzie którzy przeczytali wiedźmina kupią grę, albo w większości, to sprzedaż będzie mała. bo sporą część czytelników sagi stanowia ludzie którzy w gry nie grają.
 
Niby dlaczego Witchera mieliby kupić tylko ludzie którzy przeczytali książke? Myślisz że wszyscy ktorzy widzieli adaptacje LOTR Petera Jacksona najpierw zaznajomili się z oryginałem?
 
Tu ci przyznam racje, MasPingon. @Yarpen Nie bylo jeszcze zadnych tlumaczen na angielski, ma to automaticznie oznaczyc, ze nikt nie kupi tej gry w USAi?
 
Der Tapfere said:
Tu ci przyznam racje, MasPingon. @Yarpen Nie bylo jeszcze zadnych tlumaczen na angielski, ma to automaticznie oznaczyc, ze nikt nie kupi tej gry w USAi?
ee... ktoś napisał, że o wiedźminie piszą dużo i dobrze w dodatku, dlatego w USA na pewno wiedźmin się sprzeda...Całkiem możliwe jest też to, że dzieło AS'a przetłumaczą na angielski...
 
Z tego co wiem to już jest zaplanowanie wydania Wiedźmina (książki) w języku angielskim, ma to nastąpić około lipca przyszłego roku.
 
Top Bottom