Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

Przeszukałem forum i nie znalazłem miejsca gdzie możnaby się wypowiadać o screenach, a teraz jest o czym! Niedawno ukazany screen - ten z podpisem "Wiedźmin ma do załatwienia kilka spraw w Nowej Wyzimie" to IMHO zupełna rewelacja, żeby nie powiedzieć rewolucja w stosunku do poprzednich obrazków z gry, wszystko gładziutkie, wreszcie główny bohater... Mniam, jestem pod wrażeniem, widać że praca idzie pełną parą!ps. tu link - http://www.thewitcher.com/gallery/screens/36.jpg Draghmar: Zmienilem nazwe tematu, zeby bylo ogolnie i nikt nie mial watpliwosci
 
Owszem screen prezentuje się ciekawie - architektura wygląda tak jak powinna , przyjemna "zgniłą zieleń" toni wodnej też może się podobać, światło i cień też dodają uroku , Geralt wygląda tak jak trzeba i miecze....wiedźmin nosi nożyczki na plecach....
 
Mi sie bardziej podobaja kanaly. Wygladaja tak jak powinny. Sa brudne i ciemne, i maja klimat . Ten screen z Geraltem jak dla mnie nie wybija sie ponad norme. Nie wiem o jaka zgnilizne Ci chodzi Geno bo ja tylko widze zwykle odbicie murow. A apropo tych mieczy to pewnie ten model zostal z czasow gdy mialy byc style walki. Nie zmienia to jednak faktu, ze takich mieczy na plecach byc nie powinno ze wzg na dlugosc. Mozna powiedziec coprawda, ze to gra i sa uproszczenia, ale w takim razie rownie dobrze sakiewka mogla by miescic wiecej rzeczy niz Tworcy przewiduja. Juz wolalbym aby "zwykly" miecz byl na biodrze, a srebrny na plecach. No i oczywiscie koniecznie trzeba zmienic kat pod jakim sa miecze.Poza tym mogly by sie pojawic screeny w 1024x768 - wiecej bylo by widac.
 

korgan

Forum veteran
Ech dla mnie postacie powinny byc ciutek wyrazniejsze i wieksze. I jedna rzecz mnie dziwi troszke czemu po jednej stronie mostu jest woda a po drugiej nie ma?
 

galdor

Forum veteran
Korgan said:
Ech dla mnie postacie powinny byc ciutek wyrazniejsze i wieksze. I jedna rzecz mnie dziwi troszke czemu po jednej stronie mostu jest woda a po drugiej nie ma?
A zauważyłeś, że po stronie z wodą tuż przy moście zaczyna się ziemia?
 

Rioo

Forum veteran
Screen fajny, IMHO jeden z ładniej wyglądających graficznie z wszystkich jakie do tej pory sie pojawiły. Tylko niech mi ktos powie co tak się świecie wiedźminowi na wysokosci pasa? Przygotowuje sie do rzucenia znaku czy co?EDIT: wycofuje pytanie Przypatrzyłem sie jeszcze troche i to jest zwyky znacznik gdzie ma isc
 
Ha, a mi screen kanałów pozwolił nawrócić kolejne 3 osoby. Bo zresztę oba są świetne... Jak tak dalej pójdzie, to chyba dostane jakieś udziały w zyskach...
 

gocek

Forum veteran
Ej niehc mi ktoś powie... czy screeny takie jak ten oraz ten były wcześniej pokazywane? Bo jakoś ich nie kojarzę...
 

artuad

Forum veteran
nie mam pojęcia czy były pokazywane, ale intuicja podpowiada, że były co do kanałów to są świetne. Aż chciałoby się dowiedzieć jakie questy tam będą, ale sądząc po ich wyglądzie i screenach to bedą. Chyba najlepsze kanały w grach wszelkich
 
Yarpen Zirgin said:
Ha, a mi screen kanałów pozwolił nawrócić kolejne 3 osoby. Bo zresztę oba są świetne... Jak tak dalej pójdzie, to chyba dostane jakieś udziały w zyskach...
Wszyscy powinniśmy. Proponuje każdemu kto ma >400 postów przyznać udział z zysków A screeny faktycznie są w pytę, a teksty nad głową mile się kojarzą z Falloutem
 
Nie wiem czemu, ale ja jednak odnoszę wrażenie, że cały tekst powinien znaleść się w jednej linijce, a nie dwóch.Czy to oznaka, tylko zdawkowych tekstów NPCów na przechodzącego wiedźmina?
 
Sib Ah said:
Wszyscy powinniśmy. Proponuje każdemu kto ma >400 postów przyznać udział z zysków A screeny faktycznie są w pytę, a teksty nad głową mile się kojarzą z Falloutem
Co do zysków to myśle że ci którzy mają najwięcej dni na forum powinni je miecCo do screenów to podobają mi się. Ja ogólnie jestem Witcheroentuzjastą więc musieliby coś równo zepsuć żebym nie mówił że mi się podoba. Może nie jestem obiektywny ale cóż...:)
 
W ogole tak sie zaczalem zastanawiac...Pamietacie te screeny co tak dziwnie wygladaly? Tzn tak jakby czegos na nich brakowalo. Mam jakie takie obawy czy czasem ten efekt nadal nie istnieje w grze, a nie widzimy go tylko dlatego, ze takie ujecie nam jest dane ogladac...
 
Zbiku pisal cos o nowych efektach m.in. wody - nie mów ,że róznicy nie widzisz...tamte screeny były sterylne do samego szpiku , wiało sztucznością niczym "wiater" w Tatrach - tu jest lepiej , ale to może tylko moje subiektywne i nie ekwiwalentne w stosunku do innych spostrzeżenie czy też odczucie
 
Geno said:
Zbiku pisal cos o nowych efektach m.in. wody - nie mów ,że róznicy nie widzisz...tamte screeny były sterylne do samego szpiku , wiało sztucznością niczym "wiater" w Tatrach - tu jest lepiej , ale to może tylko moje subiektywne i nie ekwiwalentne w stosunku do innych spostrzeżenie czy też odczucie
Nie no...oczywisice, ze widze. Teraz na wodzie sa reflesky . Ale ja nie o wodzie mowilem tylko o plazy itp. Ciekawi mnie poprostu czy jakby kamera znalazla sie dalej od tych murow to nadal by czegos brakowalo...
 
teraz jest świetnie jeśli chodzi o screeny. Te dawne było okropne w porównaniu z takimi kanałami, a raczej woda nie bedzie się zmieniać a przynajmniej mam nadzieje, że nie stworzyli takiego "ładnego" efektu jednorazowo. Te starsze screeny były okropne w porównaniu z tymi nowymi. a "czego" komkretnie brakuje?? a raczej w tym wypadku "brakowałoby"?
 
Artuad said:
a "czego" komkretnie brakuje?? a raczej w tym wypadku "brakowałoby"?
To nie tak...widziales te screeny z ToTheGame? poza refleksami na wodzie tamte screeny byly sterylne. A tutaj tego nie da sie za bardzo ocenic. Nie mowie o czywiscie o kanalach bo te sa swietne
 
34 nadal tak wygląda a na 35 zboku ten wycięty las też smętne ale pewnie cały czas "szlifują" dokładając nowe elementy i efekty albo bawią się w iteracje jak ja teraz......
 
Top Bottom