Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Niezminia to faktu ze bedzie to najlepjej wygladajacy RPG jaki ukaze sie niedlugo (naszczesci na The Elder Scrolls IV: Oblivion jeszcze poczekamy ) Taki naprzyklad Vampire Bloodlines mnie zawiudl, myslalem ze wiecej wycisna z source'a.
 
no cóż: "pracę nad grą" trwają. Nie sądze żeby nas Twórcy "mamili" (oczywiście metafora ) jakimiś ostro wyselekcjonowanymi i skorektowanymi screenami. To by nie przeszło
 
No ale i tak efekty końcowe będą gorsze od tych screenów - po prostu nie wszyscy mają takie maszyny, jakich używa CD Projekt Red
 
Nie wydaje mnie się, gra zazwyczaj wygląda lepiej po wydaniu. Poza tym generalnie screeny zawsze wyglądają na gorsze niż sama gra w praniu. Generelnie w ruchu gierka jest fajniejsza zazwyczaj. (jedyny wyjątek doom3)
 
Sib Ah said:
Nie wydaje mnie się, gra zazwyczaj wygląda lepiej po wydaniu. Poza tym generalnie screeny zawsze wyglądają na gorsze niż sama gra w praniu. Generelnie w ruchu gierka jest fajniejsza zazwyczaj. (jedyny wyjątek doom3)
Wiesz screeny zawsze grafik może "podrasować" więc często jest tak że wyglądają one lepiej niż później sama gra.I doom3 nie był wyjątkiem teraz niestety nie pamiętam żadnego tytułu który mógłbym podać jako przykład.
 
Artuad said:
no cóż: "pracę nad grą" trwają. Nie sądze żeby nas Twórcy "mamili" (oczywiście metafora ) jakimiś ostro wyselekcjonowanymi i skorektowanymi screenami. To by nie przeszło
Tak, ale moim zdaniem prace są już tak daleko posunięte, że raczej ekipa nie bedzie już aż tak bardzo zmieniała grafiki, zresztą widać to porównując screeny, które pojawiły się dawno temu.
 
nikomu się nie podoba wszyscy mamy nadzieje, że kąt pomiędzy mieczami będzie mniejszy i w efekcie czego zniknie "złudzenie helikopter" to chyba nie jest trudne do zmienienia
 

velo

Forum veteran
Wulfgar said:
Artuad said:
nikomu się nie podoba wszyscy mamy nadzieje, że kąt pomiędzy mieczami będzie mniejszy i w efekcie czego zniknie "złudzenie helikopter" to chyba nie jest trudne do zmienienia
Poprawa poprawą. Wg mnie można też roważyć opcję, gdzie miecze są "spięte" razem po jednej stronie jak np tu http://members.aol.com/firoane/eyeoftheworld.jpgalbo jeden na plecach, a drugi przy pasie jak tu http://www.republika.pl/dragonim/KC/GFX/Wiedzmin.jpg
Już o tym mówiłem i proponowałem ale po głębszym zastanowienu sądze że miecza przy pasie wiedzmin niemoże mieć .Poprostu przeszkadzał by mu on podczas uników itp.
 
Velo said:
Już o tym mówiłem i proponowałem ale po głębszym zastanowienu sądze że miecza przy pasie wiedzmin niemoże mieć .Poprostu przeszkadzał by mu on podczas uników itp.
Taaa, a te dwa śmigła to niby takie wygodne? ;-)
 

velo

Forum veteran
Nie i nie popieram tego rozwiązania ale mówie że wiedźmin nie może mieć miecz przy boku jak zwykły rębajła :p]
 
Wulfgar said:
Artuad said:
nikomu się nie podoba wszyscy mamy nadzieje, że kąt pomiędzy mieczami będzie mniejszy i w efekcie czego zniknie "złudzenie helikopter" to chyba nie jest trudne do zmienienia
Poprawa poprawą. Wg mnie można też roważyć opcję, gdzie miecze są "spięte" razem po jednej stronie jak np tu http://members.aol.com/firoane/eyeoftheworld.jpgalbo jeden na plecach, a drugi przy pasie jak tu http://www.republika.pl/dragonim/KC/GFX/Wiedzmin.jpg
Miecz przy pasie to dla mnie herezja w przypadku wiedźmina - wcześniej proponowałem ewentualnie podobne rozwiązanie jak podajesz na pierwszym z linków....przy pasie to już według mnie zahacza o szczerbizm i dowolne manipulowanie pod włąsne "widzimisię" sagą a tego nie lubię.P.S. Dla mających ochotę poczytania o "prawdziwości" serialu polecam:serial
 
Draghmar said:
... Nie zmienia to jednak faktu, ze takich mieczy na plecach byc nie powinno ze wzg na dlugosc. Mozna powiedziec coprawda, ze to gra i sa uproszczenia, ale w takim razie rownie dobrze sakiewka mogla by miescic wiecej rzeczy niz Tworcy przewiduja. Juz wolalbym aby "zwykly" miecz byl na biodrze, a srebrny na plecach. No i oczywiscie koniecznie trzeba zmienic kat pod jakim sa miecze....
Dokladnie mam takie samo uczucie. Jest to pierwszy jaki widzialem screen z Geraldem i jest calkiem w porzadku - nawet mozna powiedziec ze jest fajny. Jedynym minusem sa nieproporcjonalnie duze micze. Sproboj cos zbobic (np. wejsc do jakiegosc pomiezczenia przez normalne drzwi) z tak wystajacymi mieczmi .Mam nadzieje ze to poprawia. Pozatym dwa miecze na plecach, a nie tak jak proponujesz jeden na plecach, a drugi przy pasie - to nie najgorszy pomysl - zreszta to i tak tylko kwestia animacji.
 
Geno said:
Miecz przy pasie to dla mnie herezja w przypadku wiedźmina - wcześniej proponowałem ewentualnie podobne rozwiązanie jak podajesz na pierwszym z linków....przy pasie to już według mnie zahacza o szczerbizm i dowolne manipulowanie pod włąsne "widzimisię" sagą a tego nie lubię.P.S. Dla mających ochotę poczytania o "prawdziwości" serialu polecam:serial
Tak dla ciekawostki, gosc z mieczem przy pasie na obrazku to... wiedzmin ;-)
 
Wulfgar said:
Geno said:
Miecz przy pasie to dla mnie herezja w przypadku wiedźmina - wcześniej proponowałem ewentualnie podobne rozwiązanie jak podajesz na pierwszym z linków....przy pasie to już według mnie zahacza o szczerbizm i dowolne manipulowanie pod włąsne "widzimisię" sagą a tego nie lubię.P.S. Dla mających ochotę poczytania o "prawdziwości" serialu polecam:serial
Tak dla ciekawostki, gosc z mieczem przy pasie na obrazku to... wiedzmin ;-)
To akurat nie istotne - ważne jest to ,iż została (ta postać) zaproponowana jako rozwiązanie dotyczące wiedźmina...
 
Geno said:
To akurat nie istotne - ważne jest to ,iż została (ta postać) zaproponowana jako rozwiązanie dotyczące wiedźmina...
Moim zdaniem przesadzasz troche. Miecz koniecznie na plecach? Zgadza sie. Ale Geralt nosil tak tylko jeden! Rownie dobrze moglbys sie przyczepic wlasnie do tego, ze nie nosil ze soba obudwu mieczy. A chyba nie powiesz, ze wolisz ten wiatrak niz miecz przy pasie i na plecach? Tym bardziej, ze jak mowilem idiotyczne jest noszenie tak duzych mieczy na plechach. A skoro tak bardzo realnosci sie trzymamy to zaden z tych mieczy nie powinien znalesc sie na plecach...A tak w ogole to jesli rozmowa dalej bedzie sie toczyc o broni Geralta to jest do tego odpowiedni temat. Tutaj mozna raczej dzielic sie wrazeniami o samym screenie itp.
 

velo

Forum veteran
Czyli znowu mamy OT A tak wracając do tematu to zamiast tak bardzo wszystko krytykowac lepiej pochwalic twórców za ich dotychczasowe osiągnięcia.Ładne budowle dopracowany efekt wody no i te włosy rozwiane na wietrze...... i helikopter na plecach
 
Top Bottom