Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Draghmar said:
Moim zdaniem przesadzasz troche. Miecz koniecznie na plecach? Zgadza sie. Ale Geralt nosil tak tylko jeden! Rownie dobrze moglbys sie przyczepic wlasnie do tego, ze nie nosil ze soba obudwu mieczy. A chyba nie powiesz, ze wolisz ten wiatrak niz miecz przy pasie i na plecach? Tym bardziej, ze jak mowilem idiotyczne jest noszenie tak duzych mieczy na plechach. A skoro tak bardzo realnosci sie trzymamy to zaden z tych mieczy nie powinien znalesc sie na plecach...A tak w ogole to jesli rozmowa dalej bedzie sie toczyc o broni Geralta to jest do tego odpowiedni temat. Tutaj mozna raczej dzielic sie wrazeniami o samym screenie itp.
Ten OT jest bardzo istotny :) a że nie ma nowych screenów to można troszke zboczyć z tematu. Co do Twojego zdania co do mieczy, to się w całości zgadzam (szczególnie co do wielkości mieczy. Miecz krótki wyciągnąc zaa pleców to sztuka [wiem z doświadczenia :)]). Mam tylko nadzieję, że sprawa mieczy nie jest zamknięta i CDPR jeszcze nad tym pomyśli :)
 

Rioo

Forum veteran
A zauważyliście screen nowy wygląd kanałów? tak sie rozwodzicie nad helikopterkiem a za nowe kanały w Wyzimie wypadałoby pochwalic twórców
 
Rioo said:
A zauważyliście screen nowy wygląd kanałów? tak sie rozwodzicie nad helikopterkiem a za nowe kanały w Wyzimie wypadałoby pochwalic twórców
Ja zauwazylem i nawet chwailelem bo uwazam, ze ten screen jest poprostu swietny i mam nadzieje, ze cala gra wlasnie taka bedzie poziomem. . Jest na nim sporo szczegolow. Jakies brudy i te sprawy . Poprostu kanal jak marzenie
 
chyba kanały docenialiśmy w innym temacie po prostu dodam tylko, że są naprawde świetne. Szczegółowość, klimat- po prostu cudo, chciałbym zobaczyć więcej screenów powierzchni np. lasy
 

fett

Forum veteran
Przez pewien okres nie miałem czasu na odwiedzanie strony Wiedźmina czy forum. Teraz jednak, jak widać, wróciłem I powiem krótko: jestem mile zaskoczony. Pamiętam, jak swego czasu grałem w Neverwinter Nights i zawsze narzekałem na jej silnik graficzny. Widząc jednak to, co osiągnęli twórcy The Witcher, jestem na prawde bardzo zaskoczony. Wycisnęli z tego silnika chyba wszystko, co najlepsze. Gra wygląda cudnie, szczególnie podoba mi się nowa fotka z kanałami. Pierwszy screen z Geraltem też niezły, aczkolwiek i mi nie pasują te "śmigła" z mieczy Mam nadzieje, że twórcy poprawią to. No i czekam na więcej graf z Geraltem!
 
Piękne jest również niebo na screenie gdzie kamera jest w bramie z widokiem na chatkę rybaka. Wygląda naprawdę ładnie, jak prawdziwe
 
Jako, ze nie wiem czy wszyscy to widzieli, a nie chce by rozmowa o nim potoczyla sie gdzies indziej to daje tutaj screena:Screen
 
Jak to jest stary screen, to jak wyglądają nowe?! Jak dla mnie już jest full wypas, aż strach pomyśleć co będzie dalej
 
to jest stary screen??Byłem święcie przekonany, że nowy. No cóż nie ma się czego wstydzić a propo kiedy on "był" na stronece?? Tzn. kiedy powstał??
 

velo

Forum veteran
NO to prace nad grą idą taką parą że aż parzy ,jeżeli to jest screen z przed mieśąca to silnik aurory(tm) jest mocniej zrasowany niż myślałem.Więcej takich niespodzianek!!!PS.: ktoś orientuje się kiedy dokładnie będzie następny tydzień z wiedźmakiem? Edit: thx
 
Ten, i ten zamieszczony wyżej mają pewne wady. zwłaszcza ten mój (ale pewnie jest stary), ale odnosi sie to tez do drugiego. Mam wrażenie że użyto jakiegoś gausian blur. Jakies takie rozmyte są te dalsze budynki. trochę za bardzo...
 
Te screeny to prawdziwy cud, miód i orzeszki. Z reszta- w NN lokacje złożone były z gotowych, często dość chaotycznie ułożonych klocków. W Witcherze (z tego co widać) lokacvje różnia sie od siebie, a na dodatek ułózone są w przemyślany sposób. Nie moge doczekać sie jeszcze bardziej :)
 
Yarpen Zirgin said:
Ten, i ten zamieszczony wyżej mają pewne wady. zwłaszcza ten mój (ale pewnie jest stary), ale odnosi sie to tez do drugiego. Mam wrażenie że użyto jakiegoś gausian blur. Jakies takie rozmyte są te dalsze budynki. trochę za bardzo...
Ten screen ,który umieścił Yarpen akurat podobno wyciekł nieco wbrew zamysłom twórców do serwisu To The Game bodajże....widać ,że nie jest wykończony, brak zaimpletowanych niektórych efektów wieć nie sugerowałbym się jego jakością , dosyć nie współmierną do tych najnowszych. Yarpen -miecz ma czasem dwa końce - ten screen był już odyć moco wałkowany - nie tłumacz się lenistwem równocześnie rugając niespodzianki uważaj na nalepkę hipokryta. Trzeba trochę ochłonąć też bo przydzie czas i wąż zje własny ogon a z pewnością nadejdzie taka chwila kiedy duża część tematów rozrośnie się do niemożebnej liczby i trudno będzie oczekiwać aby każdy wszystko przeczytał - jeśli zaś chodzi o wyszukiwarkę to masz rację w tym względzie bo jakoś mało kto wpada na tenże genialny sposób zdobywanie informacji.
 
Top Bottom