Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Tak to na pewno nie jest Triss, bo ona nie nosi bluzek z dekoltem. Ciekawe kiedy twórcy bliżej nam przedstawią ową panią? Już jestem ciekaw kim ona jest, w sumie Walu może i masz rację, może to elfka, a może tylko zwykła kobieta (tak czy siak i tak ładna ).
 
Tibor said:
Tak to na pewno nie jest Triss, bo ona nie nosi bluzek z dekoltem. Ciekawe kiedy twórcy bliżej nam przedstawią ową panią? Już jestem ciekaw kim ona jest, w sumie Walu może i masz rację, może to elfka, a może tylko zwykła kobieta (tak czy siak i tak ładna ).
Ej, sorry, ale to, co ta pani miała na sobie, w żaden sposób nie można nazwać bluzką. To jest chyba najsłynniejszy łaszek urodziwych dziewój w fantrasy, czyli rozpinane futerko, nałożone na nagie ciało, które odsałnia (nie w całosci) chyba najbardziej popularny detal kobiecego ciała. Zaprawdę, gdyby w światch fantasy działał magazyn "Playboy", to pewnie 90% gwiazd z okładek wystepowałoby w takim stroju
 
Geno said:
Zielony said:
Khaine said:
http://vnmedia.ign.com/screenshots/nw/65053035.jpgZwróc uwagę na ten screen. Strasznie odstaje od pleców ten miecz a to wszystko przez to ze kąt jest taki a nie inny najwyraźniej. Zastanawia mnie cały czas czemu CDPR się tak przy tym upiera skoro wygląda to conajmniej nienajlepiej.
Jak dla mnie to mieze powinny sie układać jak te dwa skórzane paski na plecach. W końcu to do nich są przymocowane według mnie.
Wcale nie! Geralt ma wszywke na plecach.....taką płytkę z magnesem....na tym trzyma się stalowy....a srebrny....hmm...na poxipolu
Geralt stosuje zbliżoną technikę do tej http://www.cdprojekt.info/gra_tekst_obrazek.asp?aid=983&pid= 5
 
Tak tylko, ze ten mily pan widziany na obrazku nie ma takiego helikopteru na plecach. Jezeli tak mniej wiecej bedzie to wygladac w Wiedzminie to ok ;)
 
A my już zaczęliśmy wysnuwać jakieś spiskowe teorie dziejów co do tego kim jest owa "pani" a tu się okazało, że to zwykła nałożnioca jest. Łeee
 
Te miecze dalej wygladaja beznadziejnie (no sorry ): nie dosc, ze nie maja zadnych pochew, to dalej ten kat ... Walu --> tak, to jest strzyga
 
Czarny Marian said:
Averom Demous said:
Tak tylko, ze ten mily pan widziany na obrazku nie ma takiego helikopteru na plecach. Jezeli tak mniej wiecej bedzie to wygladac w Wiedzminie to ok ;)
Ten pan ma nożyczki
OMG to produkt prosto ze szwajcarii,wielofukcyjny scyzory , dwa niezależne ostrza - he,he no niewiedziałem,że w gothicu takie zdolniachy są
 
Geno said:
Czarny Marian said:
Averom Demous said:
Tak tylko, ze ten mily pan widziany na obrazku nie ma takiego helikopteru na plecach. Jezeli tak mniej wiecej bedzie to wygladac w Wiedzminie to ok ;)
Ten pan ma nożyczki
OMG to produkt prosto ze szwajcarii,wielofukcyjny scyzory , dwa niezależne ostrza - he,he no niewiedziałem,że w gothicu takie zdolniachy są
A ciekawe czy mają licencje na takie szwajcarskie scyzoryki ;P
 
Dla mnie najlepszym wyjściem jest jeden na plecach a drugi przy pasie:p i powinny być jakieś wiązania przytrzymujące te miecze...
 
Top Bottom