Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Yarpen, skoro "odpoczynek" ci nie odpowiada to specjalnie dla ciebie zostanie przygotowana łatka, zmieniająca jego nazwę na "medytacja" Przecież ogólnie rzecz biorąc nie ma pomiędzy tym prawie żadnej różnicy.
 
Geno said:
eehh...medytacja jest w porządku nie wiem co takiego nieznośnego w niej widzicie
Ja osobiście nic, tylko chodzi o to, że Yarpen cały czas myślał, że to jest najzwyczajniejszy w świecie odpoczynek, a nie medytacja mająca na celu przyswojenie eliksiru wiedźmińskiego.
 
Mi wpełni wystarczy widzieć medytujacego wiedźmina i szybko poruszające się chmury na niebie :) bedzie mozna w pelni sobie podziwiac zdolnosci grafikow :)
 
Tibor said:
Geno said:
eehh...medytacja jest w porządku nie wiem co takiego nieznośnego w niej widzicie
Ja osobiście nic, tylko chodzi o to, że Yarpen cały czas myślał, że to jest najzwyczajniejszy w świecie odpoczynek, a nie medytacja mająca na celu przyswojenie eliksiru wiedźmińskiego.
Geralt nocami nie spał hehehe..... ani nie medytował hehehe.... tylko miał na barkach kobiece nogi
 
Przeciez medytacja miala tez sluzyc do regeneracji zdrowia. Bylo chyba nawet powiedziane na tym pokazie, ze mozna zazyc odpowiedni eliksir lub pomedytowac sobie troszke
 
Yarpen Zirgin said:
poddaje się... jeśli ma być przyspieszony czas, to niech będzie.
To dobrze bo już miałem zamiar wtrącić się do rozmowy i tłumaczyć Ci, że takie rozwiązanie jest bardzo dobre
 
Yarpen Zirgin said:
poddaje się... jeśli ma być przyspieszony czas, to niech będzie.
Hmm... Przyspieszony czas być musi. Jakoś nie wyobrażam sobie jego braku - siedzimy i patrzymy w monitor kilka godzin aż się medytacja skończy?
 
Nightmare said:
Hmm... Przyspieszony czas być musi. Jakoś nie wyobrażam sobie jego braku - siedzimy i patrzymy w monitor kilka godzin aż się medytacja skończy?
Nie o to chodzi. Dla gracza to będzie z pół minuty tak, czy siak. Ale bez przyspieszenia czasu świat wokół Geralta też będzie się zachowywał, jakby minęło pół minuty, niet?
 
Devean said:
Nightmare said:
Hmm... Przyspieszony czas być musi. Jakoś nie wyobrażam sobie jego braku - siedzimy i patrzymy w monitor kilka godzin aż się medytacja skończy?
Nie o to chodzi. Dla gracza to będzie z pół minuty tak, czy siak. Ale bez przyspieszenia czasu świat wokół Geralta też będzie się zachowywał, jakby minęło pół minuty, niet?
Skoro twórcy gry trąbią na około o realiźmie gry to wątpie, żeby świat podczas medytacji Geralta nie podlegał tym samym prawą czyli "przyspieszał swój czas"
 
obejżałem gameplay, i zastrzeżenia mam naprawdę niewielkie. jedynie brak przejść między ciosami drażni, ale podejżewam że to zniknie no i ten utopiec w rękach kościogłowa... lepiej żeby był zywy i wierzgał rękami, czy cuś... Pozatym przeciwnicy czasem stoją bezczynnie. dziwne. zamiast walczyć.
 
Top Bottom