Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Bardzo fajny pejzażyk. Woda wyglada elegancko, podobnie jak chmurki i oświetlenie Intrygują mnie tylko te rusztowania na baszcie po prawej. Czyżby Wyzima (bo przypuszczam, że to właśnie to miasto ) się zbroiła?
 
Nooo trochę starawy ten screen ale jak już o nim mowa to taki krajobraz nie musi świadczyć o tym, że ktoś się zbroi przecież w takich czasach tzn. opisanych przez AS było bardzo niebezpiecznie może to standard budowy, ochrona przed jakimiś potworami, ale przede wszystkim przed sąsiadem któremu niewiadomo kiedy zechce się zerwać sojusz i najechać na miasto
 
Ale tzw. Nowa Wyzima powstała ledwie przed kilkunastu laty (z powodu grasującej strzygi). A wielkie zamki i pałace buduje się dziesięciolecia...
 
A mi tam te refleksje na wodzie bardzo przypominają te, które były w innej naszej rodzimej grze Polanie II, szkoda, że nie osiągnęła dużego sukcesu, bo moim zdaniem była i jest naprawdę dobrą grą, do której chętnie wracam w wolnych chwilach.
 
Tibor said:
A mi tam te refleksje na wodzie bardzo przypominają te, które były w innej naszej rodzimej grze Polanie II, szkoda, że nie osiągnęła dużego sukcesu, bo moim zdaniem była i jest naprawdę dobrą grą, do której chętnie wracam w wolnych chwilach.
e tam mi to przypomina Far Cry tylko palm i paug nie ma
 
Mort said:
Screen fany, ale nie podoba mi się niebo, wygląda na takie płaskie, chmury jakieś dziwne są... niebo wieczorem było dużo lepsze.
płaską to ty masz kolczugę i te kolce jakieś dziwne, nocą wyglądałeś lepiej.. Ps przyjrzy sie jeszcze raz
 
Yarpen Zirgin said:
skąd wiesz co stalo sie potem...
Skoro gra rozgrywa się raptek kilka miesięcy po sadze to nie ma tekiej możlwiośći aby Nilfgaard po Brennie tak szybko odbudował siły i zaatakował ponownie dochodząc aż do Wyzimy Screen ładny ale jeszcze trochę "zieleniny" brakuje - więcej trawki a będzie mnie sterylnie.
 
marrak said:
Ps przyjrzy sie jeszcze raz
Patrze, patrze i widze... plaskie niebo , nie wiem czemu ale takie sprawia to wrażenie.Już jest na tapetce, i tak się fartownie złożyło że mi obcieło ten napis na dole :D.
 
Patrzcie, patrzcie, gra ma super grafikę, fabuła zapowiada się świetnie, a największe serwisy o grach piszą że zapowiada się hit. Jeśli gra rzeczywiście będzie hitem to może Peter Jackson zainteresuje się sagą o Wiedźminie.
 
Griezzlie said:
może Peter Jackson zainteresuje się sagą o Wiedźminie.
Po czym dokumentnie ją spłyci do potrzeb hollywoodzkiego widowiska? Wiem, wiem, to nie ten temat, ale jak dla mnie ekranizacją powinny zająć się europejskie studia (i to najlepiej współpracując ze sobą).
 
Takze go rzucilem na tapetke BTW: Kto jeszcze rok temu by pomyslal, ze dam na tapete screena z jakiejs gry
 
nowe rendery na stronie. Gravier mi się podob . ale wciąż nie widzieliśmy GADÓW! Dlatego pytam - czy będą gady typu bazyliszka w grze?
 
Top Bottom