Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Yarpen Zirgin said:
to jest plakat. jak go być chciał przerobić na 1024?
a czy ja mowie o przerabianiu? niech CDP zwroci do osoby odpowiedzialnej za ta grafike zeby zrobil tapetke w tym stylu :)
 
Dziś czwartek a ja się spodziewałem, że zobacze nowy trailer a tu jak na razie cisza. W prawdzie dzisiejszy dzień jeszcze się nie skończył
 
Aż mnie zatkało jak zobaczyłem ile grafik udostępniono nam na stronie, tyle że wszystkie już wcześniej widziałem W sumie to umieszczenie tych zdjęć w galeri nie powinno być jakimś zachwytem, ja tam bym wolał zobaczyć nowy trailer, był obiecywany na ten tydzień, a tu co, czwartkowe obiady dobiegają już końca a traileru jak nie było tak niema...
 
Nowy render Kristiny tez nie jest zly Rendery ogolnie sa niezle, ale screeny - wszystkie juz byly na forum Tibor --> nie narzekaj tak, nie pamietasz juz jak jeszcze miesiac (czy dwa) temu czekalismy tygodniami na jednego screena ?
 
Lord Koniu said:
Nowy render Kristiny tez nie jest zly
Nie jest w moim guście. Ale w sumie ładnie wygląda i jak już będę grał w grę to nie omieszkam jej odwiedzić. Zaprzepaścić sznsę takiego spotkania - toż to byłby grzech. Ciekawe jak będzie ukazane spotkania tych dwojga osób (Geralta i Kristiny)?
 
Tibor said:
a tu co, czwartkowe obiady dobiegają już końca a traileru jak nie było tak niema...
Dzisiaj nie będzie obiadku, Twórcy nam robią głodówkę, a co! PS. Głodówka niepełna, bo odgrzewane kotlety zebrane w jednym miejscu i tak są smaczne
 
Lordzie-> Czyżbyś chciał jakąś minigierkę w tym momencie Ty świntuchu Ja bym się opowiadał za filmikiem, tylko wysokiej jakości proszę
 
Tibor said:
Lordzie-> Czyżbyś chciał jakąś minigierkę w tym momencie Ty świntuchu Ja bym się opowiadał za filmikiem, tylko wysokiej jakości proszę
Ej, o co Ty mnie oskarzasz ? Ja nic nie chce Edit: Yarpen --> no przeciez mowie, ze ja nic takiego nie chce
 
Tibor said:
Lord Koniu said:
Nowy render Kristiny tez nie jest zly
Nie jest w moim guście. Ale w sumie ładnie wygląda i jak już będę grał w grę to nie omieszkam jej odwiedzić. Zaprzepaścić sznsę takiego spotkania - toż to byłby grzech. Ciekawe jak będzie ukazane spotkania tych dwojga osób (Geralta i Kristiny)?
rozgrywka będzie bardzo podobna pod względem funkcjonowania jak podczas walki, będzie trzeba nacisnąć klawisz myszki w odpowiednim momencie żeby było perfect
 
No dobra, ochłonęliśmy już po tych odświeżanych grafikach, widzianych już przez nas na wielu serwisach internetowych , ale teraz to chciałbym już zobaczyć ten nowy trailer, ciągle jeszcze liczę, że zobaczę go dzisiaj ale to zapewne tylko marzenia. Ciekawe kiedy, może w przyszłym tygodniu? A może dopiero wtedy gdy będzie nowy neewsleter, albo tydzień z wiedźminem ?
 
Top Bottom