Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Czyli podsumowując może uznamy oba serwisu za równorzędne Przecież zarówno jeden jak i drugi posiada swoje plusy jak i minusy. To co może się nam podobać na jednym nie musi się nam podobać na drugim. Moim zdaniem te dwa serwisy używane równocześnie/wspólnie doskonale się uzupełniają i mogą być naprawdę dobrym źródłem informacji.
 
Czyli podsumowując może uznamy oba serwisu za równorzędnetym bardziej, ze nie to zwiazane z tematem tego watku
 
Tibor said:
O kurdę, czy my ciągle mówimy o tej samej grze??? Mi te screeny bardzo przypominają grafikę z NWN w słabych detalach. W ogóle wszystko na nich wygląda jakoś inaczej niż w tej chwili, no i trochę mi przypomina grafikę z Baldur'a; ale to może mieć uzasadnienie ponieważ początkwo twórcy planowali zająć się konwersją Baldur's Gate Dark Aliance z PS2 na PC. Dlatego też początkowo wiedźmina tworzono na silniczku, który miał być wykorzystany do tamtej gry, a dopiero po tem zaimplikowano grze Aurore.
Wyssałeś to z palca.........
 
Tez tak mi sie wydaje, chociaz podobienstwa w grafice nawet istnieja, moze dlatego, ze zarowno pierwsza, jak i druga sa z okresu prekambru :p.
 
mimo że to screen nieoficjalny zrobiony po prostu z "trailera" to całkiem całkim i ten medalion w lewym gornym rogu miodzio...
 
Tak, to ujęcie było już widać na tym 40 minutowym filmiku z prezentacji na targach E3.Ale trzeba przyznać, że prezentuje się bardzo dobrze. I przynajmniej teraz mamy pewność, że screen ten pochodzi bezpośrednio z gry Co do samego zaprezentowanego na nim interfesju to jest on w porządku, estetyczny i nie narzuca zbytnio się swoją obecnością
 
W sumie to dużo to dużo się zminiło w interfejsie gry. Pamiętacie jak wyglądał on na screenie opublikowanym w pierwszej zapowiedzi w Cd-Action. Baaardzo przypominał schematyczne ułożenie z NWN. A teraz - pełna innowacja, prostota połączona z wygodą, oby..
 
Tibor said:
W sumie to dużo to dużo się zminiło w interfejsie gry. Pamiętacie jak wyglądał on na screenie opublikowanym w pierwszej zapowiedzi w Cd-Action. Baaardzo przypominał schematyczne ułożenie z NWN. A teraz - pełna innowacja, prostota połączona z wygodą, oby..
Na tym obrazku jest robocza, tymczasowa wersja gui.
 
Czarny Marian said:
Tibor said:
W sumie to dużo to dużo się zminiło w interfejsie gry. Pamiętacie jak wyglądał on na screenie opublikowanym w pierwszej zapowiedzi w Cd-Action. Baaardzo przypominał schematyczne ułożenie z NWN. A teraz - pełna innowacja, prostota połączona z wygodą, oby..
Na tym obrazku jest robocza, tymczasowa wersja gui.
A kiedy poznamy 'oficjalny' interfejs ?
 
Czyli co, może jednak premiera w tym roku? Czarny Marian-> Masz na myśli, która wizję interfejsu? Bo ta, która była widoczna na tegorocznym E3, według mnie była bardzo dobra.
 
Ale może na prawdę chodziło o pewne grudniowe popołudnie. Może twórcy przewidują jakieś demko dla nas pod choinkę?
 
Marzenia ...A nawet gdyby, to lepiej spojrzcie na kalendarz - jest dopiero 7 czerwiec - wiec do grudnia troche czasu jest .........
 
Top Bottom