Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
A może w grudniu będzie trzecie TzW? Podejrzewam, że czytając te posty, Fallen i reszta ekipy nie mogą się powstrzymać od głośnego śmiechu - widać, jacy z nas głodni forumowicze, że wszędzie doszukujemy się podtekstów .PS. Lord Koniu -> do grudnia to szybko zleci.....
 
- 3xM - said:
No tak tyle, że jest on słabej jakości i mało co na nim widać.
Chyba sie nie dogadaliscie...W CDA (sam nie wiem, ale ja tak zrozumialem ) jest ten trailer, ktory dostalismy jeszcze przed targami E3.
 
Draghmar said:
- 3xM - said:
No tak tyle, że jest on słabej jakości i mało co na nim widać.
Chyba sie nie dogadaliscie...W CDA (sam nie wiem, ale ja tak zrozumialem ) jest ten trailer, ktory dostalismy jeszcze przed targami E3.
A dokladnie 'The Hidden Treasure' - czy jakos tak .Ten, co tworcy mowili, ze niby jest jeszcze z zeszlego roku.
 
E3 Teaser Trailer to ostatni jaki oglądałem nie biorąc po uwagę tej 300Mb prezentacji z E3 co g.... na niej widać tylko od lektora można się coś dowiedzieć I CHWAŁA MU ZA TO
 
nie przesadzaj... widać co się dzieje, niczego innego po gameplayu filmowanym z rzutnika nie można się spodziewać
 
No, niby by się można spodziewać napisów na dole, opisujących to, co się dzieje na ekranie (dla nieznających inglisza) .
 
A mi się ten dłuuugi i duuuży filmik podobał. Wreszcie można było obejrzeć obraz pochodzący bezpośrednio z gry, można było zobaczyć interfejs i to w jakim stadium rozwoju naprawdę znajduje się gra - jak dla mnie mogłaby wyjść już nawet w lipcu, ale Anno Domini 2005 . Jakość może nie powalała, ale wszystko było w miarę czytelne i przejrzyste; fakt informacji podane było wiele, ale większość z nich mogliśmy już poznać wcześniej na forum bezpośrednio od twórców- kolejny argument na to, że chat nie jest nikomu potrzebny
 
Yarpen Zirgin said:
ale to jest zrobione przez angielski serwis, więc podpisy tez by były po ingliszu.
No ale miało być czego się można spodziewać, a nie - co ma być . Zaś można się było (teoretycznie) spodziewać, że CDProjekt to spolszczy...
 
nie mówcie mi o angielskim jeszcze p[rzez 2 tygodnie. proszę... Wystarczy mi FCE i nie potrzebuje dodatkowych bodźców do stresu.
 
A jakie jest wasze zdanie na temat dawnego autorskiego silniczka graficznego, używanego w Wiedźminie w początkowych fazach pracy? Może nie powalał jakością, ale swój klimacik miał Trzeba podyskutować o czymś starszym, bo póki co wszystkie nowości się wyczerpały , a nowe bedą zapewne dopiero w trakcie TzW.
 
Top Bottom