Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Jeśli już podawać jakieś skojarzenia, to dla mnie bardziej to przypomina Blaviken, niż Starą Wyzimę...bo chyba o to chodziło Nightowi
 
Tibor said:
Jeśli już podawać jakieś skojarzenia, to dla mnie bardziej to przypomina Blaviken, niż Starą Wyzimę...bo chyba o to chodziło Nightowi
Ale o tę filmową, dla przypominienia i jasności. A do Blaviken też pasuje (książkowego tym razem ) - takie ciasne, klaustofobiczne trochę... Idealne na rzeźnię .Tibor - screeny albo ze strony głównej, albo złapane z filmu.
 
Troche dziwne bo na tej stronie jest chyba wiecej screenow niz na oficjalnej stronie witcheraCzesi mnie zadziwiaja, bo na polskich stronach pruzno szukac screnow ktorych nie ma na oficjalnej stronie,wydaje mi sie ze nie sa zlapane z filmow, przynajmniej niektore
 
Większość tych screenów jest na głównej - część których nie ma pochodzi z serwisów i np. wywiadów - wszystkie jak dotąd widziałem.....
 
Co do tych screenów z czeskiej strony, przedstawiających Wyzimę to wyglądają jakby pochodziły z bardzo wczesnej wersji silniczka graficznego, lub wręcz, że są to skreeny ze starego silnika, z czasów gdy wiedźmin nie był jeszcze robiony na Aurorze.
 
Tibor said:
Co do tych screenów z czeskiej strony, przedstawiających Wyzimę to wyglądają jakby pochodziły z bardzo wczesnej wersji silniczka graficznego, lub wręcz, że są to skreeny ze starego silnika, z czasów gdy wiedźmin nie był jeszcze robiony na Aurorze.
Tak to był projekt ,który zarzucone - nie pamiętam tylko czy na własnym autorskim silniku czy na tym od Mortyra...memoria fragilis est - jakoś wyleciało z głowy - wtedy jeszcze chyba dowodził Ryslaw jeśli również mnie pamięć nie myli....
 
Geno said:
Tibor said:
Co do tych screenów z czeskiej strony, przedstawiających Wyzimę to wyglądają jakby pochodziły z bardzo wczesnej wersji silniczka graficznego, lub wręcz, że są to skreeny ze starego silnika, z czasów gdy wiedźmin nie był jeszcze robiony na Aurorze.
Tak to był projekt ,który zarzucone - nie pamiętam tylko czy na własnym autorskim silniku czy na tym od Mortyra...memoria fragilis est - jakoś wyleciało z głowy - wtedy jeszcze chyba dowodził Ryslaw jeśli również mnie pamięć nie myli....
To był autorski silnik, a przy projekcie z tego co pamiętam pracowały całe 4 osoby
 
Geno said:
Tibor said:
Co do tych screenów z czeskiej strony, przedstawiających Wyzimę to wyglądają jakby pochodziły z bardzo wczesnej wersji silniczka graficznego, lub wręcz, że są to skreeny ze starego silnika, z czasów gdy wiedźmin nie był jeszcze robiony na Aurorze.
Tak to był projekt ,który zarzucone - nie pamiętam tylko czy na własnym autorskim silniku czy na tym od Mortyra...memoria fragilis est - jakoś wyleciało z głowy - wtedy jeszcze chyba dowodził Ryslaw jeśli również mnie pamięć nie myli....
Grafika na starszych screenach jest podobna do tej z Baldur's Gate. A to dlatego ponieważ początkwo twórcy planowali zająć się konwersją Baldur's Gate Dark Aliance z PS2 na PC. Dlatego też początkowo wiedźmina tworzono na silniczku, który miał być wykorzystany do tamtej gry, a dopiero po tem zaimplementowano grze Aurore.Kamikazze-> Początkowo nad grą pracowało 5 osób, a siedziba studia mieściła się w Łodzi... chyba już o tym kiedyś pisałem
 
Tibor said:
Kamikazze-> Początkowo nad grą pracowało 5 osób, a siedziba studia mieściła się w Łodzi... chyba już o tym kiedyś pisałem
Możliwe że mówiłeś , ale ja się o tym dowiedziałem nie z forum tylko serwisu branżowego. W CDA 06/2004 też chyba była wzmianka o starej ekipie .
 
Co rozumiesz uzywajac slowa "sterylny" bo ja malo domyslny jestemChodzi ci moze o mala dostepnosc otoczenia
 
Yarpen Zirgin said:
Nie. Chodzi o to że ulice, budynki itd są kompletnie czyste. Bez żadnych plam czy śmieci.
A włąśnie - będą animowane elementy takie jak śmieci, liście itp..? Szalejący wiatr porywający takie drobiazgi?
 
Mi się wydaje, że coś takiego będzie... przecież już w NWN była animacja liści, śmieci. Dalej, co do owej sterylności, to w moim mniemaniu Twórcy prezentują nam same lokacje, bez żadnego dodatkowego w nich życia, możemy podziwać same lokacje miast do których nie wpuszczono jeszcze NPC-ów... przynajmniej tak ja to odbieram.
 
Top Bottom