Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
A ja mam małe pytanie co do ostatniego screena. Co to jest to coś na środku placyku? Do czego służy? Pytam, bo przypominają mi się pewne rozwiązania z krakowskich Plant .
 
gamestar.deJesli nie wejdzie grafika, tutaj macie link http://www.gamestar.de/magazin/previews/angespielt/rollenspi el/26940/Te ujecia z walk to majstersztyk :)) Przyznacie jednak, ze bez tego koromysla drugiego na plecach Geralt wygladalby jeszcze dynamiczniej...
 
Nadal wydaje mi się, że te miecze sprawiają wrażenie zbyt ciężkich... a poza tym, jak słusznie już zauważył Geno, czemu ten drugi miecz jest taki szeroki? Co to, tasak jest ?Co do pierwszego i trzeciego screena to są one tylko wariacjami tych, które już widzieliśmy ostatnio, jeno że z innych ujęć.Bardzo spodobał się natomiast ostatni screen... pięknie bucha jucha No i bardzo ładną poświatę pozostawia klinga.
 
Mi sie ta poswiata nie podoba, ale moze w ruchu ten efekt wyglada lepiej. Widze, ze wiekszosc jest zdania, ze ten miecz na plecach to ni w oko ni w inne miejsca ;) Taki kawal zelastwa (przepraszam, srebra) na plecach nieslychanie spowalnialby walczacego i w ogóle przeszkadzal mu w walce (szczególnie przy wiedzminskim stylu pojedynkowania).Poza tym ciagle mnie nie przekonuja pozy postaci - ten przeciwnik Geralta wyglada jakby byl niedorozwiniety i czym on sie w ogóle zamierza na wiedzmina - rybą?W screenie z kanalów tez troche zastanawiajaca pozycja Geralta - rece i miecz w zupelnie innych plaszczyznach (rece skierowane do góry, miecz poziomo). Moze to tylko moje wrazenie?
 
miecz wcale nie ma 10cm szerokosci tylko jest w tekiej perspektywie przedstawiony przeciez to gra 3D... screeny rewelka
 
marrak said:
miecz wcale nie ma 10cm szerokosci tylko jest w tekiej perspektywie przedstawiony przeciez to gra 3D... screeny rewelka
Aha - no tylko miecz jest szerokości połowy uda...drobiazg...mnie to razi ,że wygląda karykaturalnie
 
Geno said:
marrak said:
miecz wcale nie ma 10cm szerokosci tylko jest w tekiej perspektywie przedstawiony przeciez to gra 3D... screeny rewelka
Aha - no tylko miecz jest szerokości połowy uda...drobiazg...mnie to razi ,że wygląda karykaturalnie
aaaaa to tobie chodzi o ten na plecach a ja myslalem ze ten w reku bo on ma w perspektywie 10cm...bo ten na udzie wyglada na 30cm jak nic...nie wiem co o tym myslec..ale wydaje mi sie tez troche ze te screeny sa znieksztalcone po zmianie rodzielczosci...a poza tym trzeci screen jest rewelacyjny...radze zwrocic uwage na horyzont
 
Pierwszy i trzeci straszni mi przypominaja pewnien screen z Obliviona. I jakosc wcale nie jest gorsza A screeny przedstawiajace walke sa cudowne. Duzo lepsze niz poprzednie. Tylkotak jak mowicie - dziwnie wyglada ten miecz na plecach.
 
Ja pitole jak zwykle mnie zatkało O_O. Jak zwykle bardzo mi się te screeny podobają. Jak zwykle nie mam do niczego zastrzeżeń. I nie wiem czemu się czepiacie pierdół.
 
Na ostatnim screenie widac że Gerald nie trzyma miecza w ręce..Beznadziejnie to wygląda, mam nadzieje ze CDP poprawi ten błąd
 
To nie są pierdoły - jak Ty to nazywasz, tylko bardzo istotne rzeczy w wymiarze realizmu i tego jak to wyglądało w sadze wiedźmińskiej. Ten miecz jak się dokładniej przypatrzeć wygląda jak dwuręczny, podobnie do tych, które były chociażby w Gothicu... a to powinien być przecież połtorak...
 
Ale może rzeczywiście to jest jakieś złudzenie... przecież na trailerze z targów E3, czy też na wcześniejszych screenach wyglądało to w porządku. Wszystko było proporcjonalne i w miarę rzeczywiste... jedyne do czego można się było przyczepić to, to że miecz zdawał się być za ciężki (który raz ja już to mówię? ). Ale poczeka się do TzW na obiecany trailer, może tam również będzie ukazane, będzie wtedy się można na to dokładniej wypowiedzieć na ten temat, niż tylko po obejrzeniu tego screena.
 
Tibor said:
To nie są pierdoły - jak Ty to nazywasz, tylko bardzo istotne rzeczy w wymiarze realizmu i tego jak to wyglądało w sadze wiedźmińskiej. Ten miecz jak się dokładniej przypatrzeć wygląda jak dwuręczny, podobnie do tych, które były chociażby w Gothicu... a to powinien być przecież połtorak...
No wlasnie, Geralt walczyl w zasadzie jedna reka, a tu widze jakby co innego...
 
tak w ogole to ten screen do ktorego sie tak wszyscy czepiamy to wyglada na cut scenke...Geralt nie stoi w tym rozkroku tak jak na ostatnim screenie no i robi taki dziwny zamach (ale to moze byc czesc comba) no i jego pozycja bojowa nie jest taka jak widzielismy kilka razy podczas filmikow...sam nie wiem co o tym myslec... wiec przestalem...za niedlugo TzW wiec wszystko sie wyjasni
 
Z tego co pamiętam to Geralt stał w rozkroku tylko w momencie, gdy trzmaliśmy w dłoni miecz i zatrzymaliśmy się w miejscu. To może być faktycznie screen z walki, raczej nie z cut-scenki... no a możę Twórcy zrezygnowali z tego dziwnego rozkroku... Przecież o wiele lepiej moim zdaniem by wyglądało, gdyby Geralt po zatrzymaniu się stał swobodnie i trzymał miecz opuszczony...
 
macell said:
No wlasnie, Geralt walczyl w zasadzie jedna reka, a tu widze jakby co innego...
Erm, nie wiem jak Wy, ale ja na pierwszym obrazku z walki widzę, że Geralt trzyma miecz jedną ręką. Na drugim obrazku z walki trzyma chyba obydwiema rękami, ale to pewnie przez to (jak mi się wydaje), że mieczem półtoraręcznym ciężko wyprowadzić taki cios jedną ręką . Ale to tylko moje domysły .
 
Top Bottom