Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Pytasz, czemu najpierw się pojawiają na zagranicznych seriwsach... powodów IMO jest kilka. Po pierwsze zagraniczne serwsy chcą mieć jak najnowsze materiały, więc zależy im na tym, żeby screeny/trailery, były tam wcześniej nawet niż na oficjlanej stronce. Poza tym Fallen jest na tragach i nikt się nie zajmuje stronką. Następnie, nie chciał bym być pesymistą, ale nie zdziwiłbym się gdyby ten trailer został umieszczony dopiero w trakcie TzW.
 
Coś mi się wydaje, że trzeba będzie poczekać, aż ten filmik zostanie wrzucony na jakiś inny serwis, może na gry-online, gry.wp, a może w końcu na stronkę CDP albo Wiedźmina. Bo póki co to można go sobie jeno obejrzeć (ja nie mogę go nawet ściągnąć, nie wiem czy się nie da, czy to wina mojego Nestcape'a). No chyba, że ktoś się rzuci i zapłaci za konto na IGN i udostępni filmik nam wszystkim
 
Tibor said:
Coś mi się wydaje, że trzeba będzie poczekać, aż ten filmik zostanie wrzucony na jakiś inny serwis, może na gry-online, gry.wp, a może w końcu na stronkę CDP albo Wiedźmina. Bo póki co to można go sobie jeno obejrzeć (ja nie mogę go nawet ściągnąć, nie wiem czy się nie da, czy to wina mojego Nestcape'a). No chyba, że ktoś się rzuci i zapłaci za konto na IGN i udostępni filmik nam wszystkim
To ostatnie jest akurat nielegalne ;-)
 
Tibor said:
Coś mi się wydaje, że trzeba będzie poczekać, aż ten filmik zostanie wrzucony na jakiś inny serwis, może na gry-online, gry.wp, a może w końcu na stronkę CDP albo Wiedźmina. Bo póki co to można go sobie jeno obejrzeć (ja nie mogę go nawet ściągnąć, nie wiem czy się nie da, czy to wina mojego Nestcape'a). No chyba, że ktoś się rzuci i zapłaci za konto na IGN i udostępni filmik nam wszystkim
Trailer super szkoda że się nie da go ściągnąć nowa muzyka też niezła.Podejrzewam że CDP RS podaruje go nam na TzW mam nadzieje że tak będzie
 
Ależ da się tylko w mniejszej rozdzielczości. A IGN dostał go najwyraźniej na zasadzie wyłączności, do zapowiedzi wraz ze screenami (bardzo fajnymi).
 
Właściwie to poza walką Geralta w deszczu to nic nowego na tym trailerku nie zobaczyłem. Szkoda tylko, że pewnie ten sam trailer dadzą w TzW. Jeżeli tak, to oby był w wyższej rozdzielczości niż 320x180.
 
Nawet jeśli dadzą ten sam trailer to przynajmniej będzie w większej rozdzielczości... a poza tym jeśli się nie mylę mają być udostępnione nam jakieś filmy z serii Making of The Witcher; jeden na pewno o muzyce.
 
- 3xM - said:
Właściwie to poza walką Geralta w deszczu to nic nowego na tym trailerku nie zobaczyłem. Szkoda tylko, że pewnie ten sam trailer dadzą w TzW. Jeżeli tak, to oby był w wyższej rozdzielczości niż 320x180.
Hmm...wreszcie widać ,że psotacie mogą spadać z dużej wysokości, widac fizykę dekapitacji, efekty "gore" przy fatality , kilka drobnych sprawa jak chyba poprawiony dźwięk przy uderzeniu w ciałoi mieczem , cut-scenkę,itp. - dla mnie rewelka - oczywiście muzyka też
 
Mi najbardziej podobały mi się scena dekapitacji i ta, w której Geralt używa znaku na Gravierze i spada on na ziemie wraz z kilkoma cegłami. Po prostu to było świetne. Ładnie jest też zrobiona krew tryskająca z wrogów. Po prostu cud. A i tak jak powiedział Geno. Muzyka też fajna.
 
Geno said:
Hmm...wreszcie widać ,że psotacie mogą spadać z dużej wysokości, widac fizykę dekapitacji, efekty "gore" przy fatality , kilka drobnych sprawa jak chyba poprawiony dźwięk przy uderzeniu w ciałoi mieczem , cut-scenkę,itp. - dla mnie rewelka - oczywiście muzyka też
Owszem, ale mi bardziej chodziło o to, że są to te same ujęcia (oprócz jednego) które mogliśmy zobaczyć na filmiku z prezentacji na E3 i poprzednim trailerze. Tak poza tym to się z tobą zgadzam
 
Ale w sumie wiesz, nie każdy musiał ściągać tę prezentację z targów; w końcu zajmowała nieco , a nie każdy ma dobre łącze, niemniej grzechem jest niewidzieć tej prezentacji do tej pory . Ale na tym nowym trailerze przynajmniej jest dobra jakość obrazu/dźwięku a poza tym to samo co już powiedział Geno.
 
Tibor said:
To nie jest ten sam filmik, który był na E3... podobne lokacje, ale inne ujęcia. Wspaniale wygląda efekt na początku filmu, gdy Geralt zrzuca z wieży graveira znakiem Aard.Poniżej przytoczę napisy jakie pojawiają się w trakcie trwania filmu:"Many RPG's have beautiful graphics...""Some are loaded with action...""A few have a great story...""One has it all""THE WITCHER"Edit: I jeszcze jedno... czy ten trailer można jakoś zapisać? Bo coś mi się wydaje, że jeno obejrzeć...
Wszystko jest identyczne jak w trailerze E3 (od momentu pojawienia sie napisu The Witcher). Wszystko o czym mówicie, znane jest juz tamtych targów (chyba ze ktos nie sciagal filmiku).
 
macell said:
Tibor said:
To nie jest ten sam filmik, który był na E3... podobne lokacje, ale inne ujęcia. Wspaniale wygląda efekt na początku filmu, gdy Geralt zrzuca z wieży graveira znakiem Aard.Poniżej przytoczę napisy jakie pojawiają się w trakcie trwania filmu:"Many RPG's have beautiful graphics...""Some are loaded with action...""A few have a great story...""One has it all""THE WITCHER"Edit: I jeszcze jedno... czy ten trailer można jakoś zapisać? Bo coś mi się wydaje, że jeno obejrzeć...
Wszystko jest identyczne jak w trailerze E3 (od momentu pojawienia sie napisu The Witcher). Wszystko o czym mówicie, znane jest juz tamtych targów (chyba ze ktos nie sciagal filmiku).
Tak tylko właściwie to w tamtej jakości nie było możliwe rozpoznanie jakichkolwiek szczegółów...
 
http://www.gamona.de/images/upload/screenshots_full/640_2600 7.jpg http://www.gamona.de/images/upload/screenshots_full/640_2600 6.jpg
 
Top Bottom