Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Czyli teraz już wszystko jasne kim jest ten wisielec... tylko ja myślałem, że pogromy elfów już się skończyły
 
Taaa... a zaczęły się krasnoludów i ludzie na elfiaki już nie zwracają uwagi? (pamiętasz, przy jakiej okazji z(a)ginął Geralt?)
 
Doskonale pamiętam... Ale wiesz, liczyłem, że może jakaś tolerancja zaponowała na Kontynencie... bo trochę szkoda mi tych nieludzi...
 
Mnie niby też... Ale zawsze będzie to lepiej oddana atmosfera książek, gdzie może nie było murzynów (choć ponoć gdzieś tam sobie żyją...), ale rasizm istniał i nie ustawał (jak u nas).
 
Na tym seriwsie, do którego dałeś link jest tylko jedno nowe zdjęcie. Mówię o tej jaskini. Chociaż samego screen też już gdzieś widziałem I trzeba przyznać, że bardzo realistycznie wyglądają promienie świetlne wpadające do wnętrza jaskini.
 
Kurcze jak tak patrze na te screeny, na te pola szczególnie, to poprostu czuję się jak bym tam był... Tak mi się to podoba, że brak mi słów...
 
Nowy art z, jak to pisal Pratchett "panną negocjowalnego afektu" ;] http://media.pc.ign.com/media/682/682220/imgs_1.html
 
A poza tym kto to jest? Chyba nie Kristina, bo ta wygląda nieco inaczej. Może kolejna kobieta lekkich obyczajów . Fajnie wygląda ta mała fontanna koło niej, bardzo podobna do tych z prince of persia:warrior within, przy których można było uzupełniać zdrowie.
 
Nie, Kristina wyglada inaczej, przynajmnej te 2 stare modele. Ta panne zato mozna zobaczyc na nowym skrinie. A plakat jest przerobionym modelam z gry, tak jak plakat z Geraltem.
 
(..) Oh, and there's a screen of the prostitute in the gallery (..) (z ign)Jezeli jest to Kristina to widac ciakawie sie potoczyly jej losy po sadze :p
 
ento said:
(..) Oh, and there's a screen of the prostitute in the gallery (..) (z ign)Jezeli jest to Kristina to widac ciakawie sie potoczyly jej losy po sadze :p
Na plakacie to nie jest Kristina i ta tez nie występowała w sadze - to ,że Kristina jest kobietą lekkich obyczajów to już wiadomo od baaardzo dawna....
 
W galerii Gry-Online poświeconej screenom z Wiedźmina jest kilka zupełnie nowych screenów których dotąd wcześniej nie widziałem chociaż może wam sie już udało je zobaczyć... LINK
 
Wiele nowych screenów pojawiło się także na stronie seriwsu 3D Gamers. Link do stronki poniżej:http://www.3dgamers.com/screenshots/games/witcher/?o=12kamikazze-> taki link będzie dokładniejszy Porównując screeny z tych dwu serwisów można dojść do wniosku, że... są to praktycznie te same screeeny Chociaż na 3DGamerj jest jeszcze jeden, którego nie ma na stronce gier-online, mowa o tym ujęciu.Jeśli wierzyć tekstowi na grach-online, to znaczyłoby to, że dostępna jest już beta-wersja gry.Btw. trochę to dziwne, że wszystkie nowe screeny są wszędzie, tylko nie na głównej stronce...
 
Coraz lepiej ten nasz Wiedźmin wygląda szkoda tylko ze na screenie do którego link dał Tibor, zamek ( Twierdza ) w każdym razie zabudowa nad woda wygląda strasznie sztucznie. Brakuje mi detali, szczegółow np bluszczu który by owijał mury itd. Bryła twierdzy wygląda strasznie jednolicie. Powinni uwypuklic cegły np paralax mappingiem ale to funkcja DirectX 9.0c a z tego co przeczytalismy wynika że Wiedxmin obłsuguje tylko 9.0. Ale i tak jest niexle, na innych screenach gra wyglada znakomicie. tak trzymac
 
Jeśli ta woda wygląda dla Ciebie bardzo sztucznie to nie wiem... bo dla mnie jest ona bardzo dobra. Co do bluszczu to również jest, na murach, szczególnie na tej fortyfikacji po prawej stronie. Mury znowóż nie wyglądają tak jednolicie, dla mnie jest ok.
 
Tibor nie woda wyglada sztucznie a zabudowania nad woda Ale ten argument zbyt wielkiej sterylnosci jest bledny, ten zamek wyglada sterulnie i tak ma wyglada, zostal zbudowany nie dawno, to nowy zamek. Natopiast mor po prawej to stray mor wiec jest szary i porosniety, wszystko sie zgadza.
 
Ehhh....ja też nie widzę nic błędnego na tym screenie jeszcze gdyby mech porastał zgodnie z kierunkami świata to było by git to byż żart oczywiście
 
Top Bottom